Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden olmasın? Senin dediğin gibi kısa bir süre önce olmuş bir olaydan bahsetmemesi saçmalık olur.
2 senelik bir zaman diliminde 10 tane korsan Shichibukai olarak giriş-çıkış yapmış olabilir, bunları tek tek neden anlatsın ki adam ? Shichibukai tarihi dersi gibi bir şey olur, aktif durumda olan Shichibukai'lar dan bahsetmesi normal olur. Mesela Law'ın Shichibukai'lığı bırakmasının üzerinden 1 hafta geçti diyelim, çıkıp ta bundan neden bahsetsin. Bana saçma gelmedi.

2 senelik bir zaman diliminde 10 tane korsan Shichibukai olarak giriş-çıkış yapmış olabilir, bunları tek tek neden anlatsın ki adam ? Shichibukai tarihi dersi gibi bir şey olur, aktif durumda olan Shichibukai'lar dan bahsetmesi normal olur. Mesela Law'ın Shichibukai'lığı bırakmasının üzerinden 1 hafta geçti diyelim, çıkıp ta bundan neden bahsetsin. Bana saçma gelmedi.
Topu topu yedi tane var bu adamlardan. 850 sayı boyunca sadece 4 tane yeni olandan gördük. Sen çok daha kısa bir sürede10 kişi değişmiş olabilir diyorsun bir de. Neyse. Sana laf anlatmaya çalışmak gibi bir hata yapmayacağım.

abi senin dediğin imkansız değil fakat ihtimal %1. Ayrıca öyle bir kurgu yapacağını düşünüp oda'ya hakaret ediyorsun nasıl olacak açıklanırken pat diye bir adam çıkarıp işte bu 2yıl arada bi shici oldu çıktı şimdiye kadar da uslu sulu oturuyordu mu diyecekler ıı ıh tutmaz bu o kontenjanı weevil'de kullandılar zaten adam gökten zembille inmiş gibi belirdi. Bence impeldown'dan kaçmıştır o hayvan yoksa WB'nin bacağına yapışırdı çoktan baba baba diye :D

Topu topu yedi tane var bu adamlardan. 850 sayı boyunca sadece 4 tane yeni olandan gördük. Sen çok daha kısa bir sürede10 kişi değişmiş olabilir diyorsun bir de. Neyse. Sana laf anlatmaya çalışmak gibi bir hata yapmayacağım.
850 sayı dediğin 1 sene bile sürmüyor, bu süre zarfında 4 tane adam girip çıkmış burada 2 seneden bahsediyoruz, ben sana ihtimal sundum, 10 kişi bile girip çıkmış olabilir dedim, 10 kişi girmiştir demedim dikkat edersen. İhtimaller dahilinde dedim. Kaldı ki burada 1 kişi bile girip çıkmış olsa, o da yeni ihtimal doğurmuş oluyor.

2 senelik bir zaman atlaması süre zarfında Shichibukai olarak giriş çıkış yapan kişiler olabileceğini unutup kesin kez ya Buggy, ya Weevil ya da Law bunlardan hangisi kesin kez olabilir diyorsun, bende diyorum 6 ay değil, 1 sene değil, 2 senelik koskoca bir zaman atlaması dilimi var, burada giriş-çıkış yapmış kişiler olabilir bilemeyiz ve kesin konuşamayız dedim, sonra sana laf anlatmaya çalışmak gibi bir hata yapmayacağım diye bana laf atıyorsun birde, benden ilk önce alıntı yapan ve cevap yazan sendin zaten ben değil. Böyle laf atarak tartışacak isen bence de bir daha hiç laf falan anlatma bana.

abi senin dediğin imkansız değil fakat ihtimal %1. Ayrıca öyle bir kurgu yapacağını düşünüp oda'ya hakaret ediyorsun nasıl olacak açıklanırken pat diye bir adam çıkarıp işte bu 2yıl arada bi shici oldu çıktı şimdiye kadar da uslu sulu oturuyordu mu diyecekler ıı ıh tutmaz bu o kontenjanı weevil'de kullandılar zaten adam gökten zembille inmiş gibi belirdi. Bence impeldown'dan kaçmıştır o hayvan yoksa WB'nin bacağına yapışırdı çoktan baba baba diye :D
Ben kesin konuşmuyorum, karşılık olarak kesin konuşuluyor, deniyor ki ya Law, ya Buggy, ya Weevil, başka ihtimal yok. Ben buna karşı çıktım, 850 sayı 1 sene sürmemiş 4 kişi girip çıkmış, 2 sene zaman atlaması var bir çok kişi girip çıkmış olabilir, bunlar ihtimal dahilinde şeyler, o sebepten kesin konuşmamak lazım.

Ben kesin konuşmuyorum, karşılık olarak kesin konuşuluyor, deniyor ki ya Law, ya Buggy, ya Weevil, başka ihtimal yok. Ben buna karşı çıktım, 850 sayı 1 sene sürmemiş 4 kişi girip çıkmış, 2 sene zaman atlaması var bir çok kişi girip çıkmış olabilir, bunlar ihtimal dahilinde şeyler, o sebepten kesin konuşmamak lazım.
yani senide anlıyorum spesifik olarak diyorsun olabilir tabi ama öyle bile olsa onu bilmemiz mümkün değil şu an için o yüzden eldekilerden yürüyelim @Smoker bu üçünden hangisi olabilir diyor sende o açıdan düşünüp fikrini yaz sonuçta zaten sadece tahminde bulunuyoruz şurada di mi inatlaşmanın alemi yok :D bence Weewil Z'nin ekibini parçaladı sonrada İmp.Down'a kapatıldı luffy ve karasakal'ın çıkardığı karmaşadan faydalanıp kurtuldu ardından açılan kontenjanda shici olunca Z çıldırdı benim teorim bu sende yaz fikrini bunlar üzerine konuşalım daha keyifli olur :good:

Hükümet şu an görünenden çok daha fazlası çıkacak diye düşünüyorum. Marineford, final savaşının yanında çerez gibi kalacak gibisinden bir şeyler demişti Oda. Hükümeti sadece denizcilerden ibaret görmemek lazım. Kara ordusu da olabilir. CP'ler gibi bir çok ekipler olabilir. Ya da henüz kimseye yedirmedikleri ama lazım olursa diye hazır tuttukları über meyveler olabilir. Emrinde yüzlerce krallık var zor bir durumda seferberlik ilan edip onlardan asker toplayabilir. Goroseiler ayrı ayrı çok güçlü çıkabilirler. Kutsal ejderlerin hepsi sümüklü değildir belki, antik krallığı yıkmışlarsa gerçekten güçlü kutsal ejderler de çıkabilir. Dr. Vegapunk faktörü var. Antik silah, yapay meyve, klonlama vs vs. Hükümet de yapıyordur bu tür şeyler.
Denizcileri muhtemelen iki yonkou indirir ama hükümet kapalı kutu belki dört yonkouyu aşacak toplam güçleri vardır. Son savaş çok epik olsun diye muhtemelen Oda hükümeti baya şişirecek, Luffy ve müttefikleri kolayca ezerse zevkli olmaz çünkü.
Bu yazdıklarının ne anlamı var ?
Bak basitce diyorum 3 yonkou müttefik var, 3 YONKOU MÜTTEFİK var, gerisi bir Yonkou'da o savaşta bizimkiler desen eder 4 Yonkou...
4 YONKOU ŞİMDİDEN VAR, ee 4 yonkou birleşse hükümet yıkılmaz diyenlere kişisel fikrinizdir der susarım :artiz:

Bu yazdıklarının ne anlamı var ?
Bak basitce diyorum 3 yonkou müttefik var, 3 YONKOU MÜTTEFİK var, gerisi bir Yonkou'da o savaşta bizimkiler desen eder 4 Yonkou...
4 YONKOU ŞİMDİDEN VAR, ee 4 yonkou birleşse hükümet yıkılmaz diyenlere kişisel fikrinizdir der susarım :artiz:
Basit olunca anlayamadım 4 yonkou nerde var :)

Hele bir savaş açsınlar daha karşıdakilerin de yarısı bu tarafa geçer. Hatta kutsallar tek kalabilir. Tüm dünya vs kutsal ejderler iyi olurdu.
Luffy'nin müttefiklerini gözünün önüne getirip karşı tarafın daha güçlü olabileceğini iddaa edebilmek için hükümetin yanında geri kalan tüm korsanların savaşması gerekir.
Şimdiden rahat 4 yonkou var, bak ilerde Germa, Vegapunk, Vevil vesaire vesaire hepsi müttefik olacak hep beraber izleyip göreceğiz :bilmem:
Kutsallar Dof kadar iyilerse belki kurtarabilirler paçayı :a:

Not: One piece derken aklıma geldi tüm Dünya bu çocuğun müttefiği olup One piece olmasın işin sonunda :hhh::hhh:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık