Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu'dan niye kaçtıysa ondan. Devrimcilerin silahlarına çökmesi gerekiyordu, gitti saldırdı. Cp0 ile çarpışmasını gerektiren hiçbir şey yoktu, uzaklaştı.

Adamın zihniyeti belli.
Pislik bir karakter. Fırsatçının önde gideni. Çıkarı yoksa kılını bile kıpırdatmaz.

Genel manada devrimciler>yonkou olduğundan adım gibi eminim. Teşkilatlanma, tertip düzen, cephane gibi konularda devrimcilerle aşık atamaz bu yonkou kesimi.
Tamam benim de temennim bu yönde ama Karasakal'ın gözünü kırpmadan Dragon'a saldırması hakkında ne düşünüyorsun? Dragon yonkou üzeri bir güce sahip ise, Dragon'a bunu yapan adamın, diğerlerine daha rahat saldırması gerekmez mi?

Tamam benim de temennim bu yönde ama Karasakal'ın gözünü kırpmadan, Dragon'a saldırması hakkında ne düşünüyorsun? Dragon yonkou üzeri bir güce sahip ise, Dragon'a bunu yapan adamın, diğerlerine daha rahat saldırması gerekmez mi?
Dragon'un tüm güçleri adada değildi hatırlarsan. Komutanlardan tut da askerlerine kadar hepsi dünyanın her bir yerine dağılmış durumdalar. Dragon herkesi toplamamız gerekiyor demişti hatta. Reverie'de ise toplandıklarını görürüz muhtemelen. Her neyse, demek istediğim o adada devrimci güçlerinin çeyreği bile yoktu büyük ihtimalle. Tam takım bir yonkouya o durumda karşı koymaları normal şartlarda imkansız zaten.

Benim düşüncemi sorarsan bunlar Oda'nın bizi feyklemesi. :/ Devrimcilere yenilmiş havası verdi sadece. Ama biliyorum ki devrimcilerin olayı asıl yeni başlıyor. Bunca zamandır gölgelerde iş yapıyorlardı ama artık açılma vakitleri geldi. Dragon öyle bir çıkacak ki piyasaya ortalık Dallas'a dönecek. Bu adama şovunu yaptırmadan karizmasını çizdirmez Oda. Serinin başından beri çok büyük yatırımlar yapıyor, kolay değil öyle. Kısacası; Dragon şov başlamak üzere. :cool:

Teach'e gelirsek... Teach korkak değil. Gerçekten işine yarayacak bir durumsa alayına gider yapar. Diğer imparatorlarla henüz çarpışmayı gerektirecek bir durum görememiş demek ki. Kaçma olayını falan çok takmamak lazım. Bu mantıkla lideri Lucci olan Cp0>Devrimciler hatta Cp0>yonkou dememiz gerekirdi. Olacak iş değil bu.

Dragon'un tüm güçleri adada değildi hatırlarsan. Komutanlardan tut da askerlerine kadar hepsi dünyanın her bir yerine dağılmış durumdalar. Dragon herkesi toplamamız gerekiyor demişti hatta. Reverie'de ise toplandıklarını görürüz muhtemelen. Her neyse, demek istediğim o adada devrimci güçlerinin çeyreği bile yoktu büyük ihtimalle. Tam takım bir yonkouya o durumda karşı koymaları normal şartlarda imkansız zaten.

Benim düşüncemi sorarsan bunlar Oda'nın bizi feyklemesi. :/ Devrimcilere yenilmiş havası verdi sadece. Ama biliyorum ki devrimcilerin olayı asıl yeni başlıyor. Bunca zamandır gölgelerde iş yapıyorlardı ama artık açılma vakitleri geldi. Dragon öyle bir çıkacak ki piyasaya ortalık Dallas'a dönecek. Bu adama şovunu yaptırmadan karizmasını çizdirmez Oda. Serinin başından beri çok büyük yatırımlar yapıyor, kolay değil öyle. Kısacası; Dragon şov başlamak üzere. :cool:

Teach'e gelirsek... Teach korkak değil. Gerçekten işine yarayacak bir durumsa alayına gider yapar. Diğer imparatorlarla henüz çarpışmayı gerektirecek bir durum görememiş demek ki. Kaçma olayını falan çok takmamak lazım. Bu mantıkla lideri Lucci olan Cp0>Devrimciler hatta Cp0>yonkou dememiz gerekirdi. Olacak iş değil bu.
Tüm gücünü geçelim. Devrimin 2 numarı Sabo ve Dragon yetmez mi? Teach, Shanks ve Beckman'ı tek olduğunu bilse bile bana göre 3-5 silah için dalamaz. Hatta Burges'e başının çaresine bak der. Kaido tek geziyor. İstese ona çökerdi şimdiye kadar ama görünen o ki öyle bir niyeti yok. Dragonda yonkou caydırıcılığının birazı bile yok gibi duruyor. Gücünü organizasyonu ve fikirlerinden alıyor gibi. Belki Sabo ve ondan güçlü 10 tane komutanı vardır.

Bireysel gücü zayıf.

Evet, söylediklerin mantıklı, hemen hemen hepsi aklıma yattı, umarım söylediğin gibi olur :) ama Cp0'ı küçük görüyorsun sanki, ben beklentilerimizin ötesinde bir güce sahip olduğunu düşünüyorum, bu oluşumun.

Akainu'dan niye kaçtıysa ondan. Devrimcilerin silahlarına çökmesi gerekiyordu, gitti saldırdı. Cp0 ile çarpışmasını gerektiren hiçbir şey yoktu, uzaklaştı.

Adamın zihniyeti belli.
Pislik bir karakter. Fırsatçının önde gideni. Çıkarı yoksa kılını bile kıpırdatmaz.

Genel manada devrimciler>yonkou olduğundan adım gibi eminim. Teşkilatlanma, tertip-düzen, cephane, askeri güç, sayısal çoğunluk gibi konularda devrimcilerle aşık atamaz bu yonkou kesimi.
Sanki ''Bırak gülsünler sadece yumruklarınla kazanamayacağın savaşlar olacak'' gibi bir şeydi. Zaten aynı kapıya çıkıyor.

Bence çok yazmışsın, Devrimcilerin gizli olmayan bi üsse ihtiyaçları yok, o yüzden basıp gittiler :bilmem:

@Daredewill
Bireysel gücünün zayıf olup olmadığını tartışmam bile. :artiz: Lakin dediğin gibi kendisi zayıf ama Sabo'dan güçlü 10 komutanı olsaydı eğer efsane olurdu. Sabo'dan güçlü adam direkt amiraldir zaten. 10 tane amiral de ortada ne yonkou bırakır ne de dünya. :/

@Siyah Ateş
Sen bana güven. Yakında hepimiz göreceğiz devrimcilerin gücünü. O kadar ballayıp ballayıp sonra da hiçbir şeyini göstermeden millete yem edecek değil Oda. Tarzını hepimiz biliyoruz.

Bir de Spandam gibi gevşekleri saymazsak güçlü olmazsan millete önderlik edemezsin. OP öyle bir seri. Adını duyan korkudan altına ediyor. Mf'de millet Luffy'nin h.hakisini görünce "Niye şaşırıyoruz la biz? Bu velet Dragon'un oğlu." denmedi mi? Iva reyiz direkt Dragon'u düşünmedi mi? Bunlar Oda'nın bizlere mesajı. Bakın diyor bu adam gümbür gümbür geliyor hazır olun diyor.

Not: @Daredewill @Reiper @Millennium Wizard gibi haterlara bakma sen. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık