Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Daredewill
Bireysel gücünün zayıf olup olmadığını tartışmam bile. :artiz: Lakin dediğin gibi kendisi zayıf ama Sabo'dan güçlü 10 komutanı olsaydı eğer efsane olurdu. Sabo'dan güçlü adam direkt amiraldir zaten. 10 tane amiral de ortada ne yonkou bırakır ne de dünya. :/

@Siyah Ateş
Sen bana güven. Yakında hepimiz göreceğiz devrimcilerin gücünü. O kadar ballayıp ballayıp sonra da hiçbir şeyini göstermeden millete yem edecek değil Oda. Tarzını hepimiz biliyoruz.

Bir de Spandam gibi gevşekleri saymazsak güçlü olmazsan millete önderlik edemezsin. OP öyle bir seri. Adını duyan korkudan altına ediyor. Mf'de millet Luffy'nin h.hakisini görünce "Niye şaşırıyoruz la biz? Bu velet Dragon'un oğlu." denmedi mi? Iva reyiz direkt Dragon'u düşünmedi mi? Bunlar Oda'nın bizlere mesajı. Bakın diyor bu adam gümbür gümbür geliyor hazır olun diyor.

Not: @Daredewill @Reiper @Millennium Wizard gibi haterlara bakma sen. :artiz:
Yahu Wb zamanında bayrağını bırakmış adalara, kimse cesaret edememiş saldırmaya. Kaido tek geziyor diyorum. Teach bizim bildiğimiz garantici adam hiç bilmediği devrimcilerin karargahına saldırmayı göze almışsa orada bir durup düşünmek lazım. Yonkouları yonkou yapan şey aynı zamanda kendi güçleri değil mi? Sabo var Dragon var ve adam buraya dalmaya kalkıyor. Ben buradan Dragon yonkou demem. Dragon'u çık oraya Akainu'yu koy, Teach saldırmazdı bence.

Ek: Nottaki isimlerde son derece değerli fikirlere sahipler.

Son düzenleme:
Yahu Wb zamanında bayrağını bırakmış adalara, kimse cesaret edememiş saldırmaya. Kaido tek geziyor diyorum. Teach bizim bildiğimiz garantici adam hiç bilmediği devrimcilerin karargahına saldırmayı göze almışsa orada bir durup düşünmek lazım. Yonkouları yonkou yapan şey aynı zamanda kendi güçleri değil mi? Sabo var Dragon var ve adam buraya dalmaya kalkıyor. Ben buradan Dragon yonkou demem. Dragon'u çık oraya Akainu'yu koy, Teach saldırmazdı bence.
Dragon-Sabo vs Teach-komutanlar. Kazanacak olan taraf sence de çok bariz değil mi? Devrimciler tarafında 2-3 tane güçlü adam ya var ya yok. Geri kalanlar sağda solda hep.

Teach'in istediği bir şey varsa Akainu'ya da dalar Kaido'ya da. Yeter ki bir ışık görsün.

Dragon-Sabo vs Teach-komutanlar. Kazanacak olan taraf sence de çok bariz değil mi? Devrimciler tarafında 2-3 tane güçlü adam ya var ya yok. Geri kalanlar sağda solda hep.

Teach'in istediği bir şey varsa Akainu'ya da dalar Kaido'ya da. Yeter ki bir ışık görsün.
Dürüst ol ey Raiden sana yonkou ağırlığını hissettirdi mi bu Dragon? Oluşumunu söylemiyorum. Adada kalıp ölümüne savaşsın kazansın kaybetsin demiyoruz ama hani ben güçlüyüm buraya girerseniz sonunuz kötü olur imajını veremedi bana.

@Daredewill
Bireysel gücünün zayıf olup olmadığını tartışmam bile. :artiz: Lakin dediğin gibi kendisi zayıf ama Sabo'dan güçlü 10 komutanı olsaydı eğer efsane olurdu. Sabo'dan güçlü adam direkt amiraldir zaten. 10 tane amiral de ortada ne yonkou bırakır ne de dünya. :/

@Siyah Ateş
Sen bana güven. Yakında hepimiz göreceğiz devrimcilerin gücünü. O kadar ballayıp ballayıp sonra da hiçbir şeyini göstermeden millete yem edecek değil Oda. Tarzını hepimiz biliyoruz.

Bir de Spandam gibi gevşekleri saymazsak güçlü olmazsan millete önderlik edemezsin. OP öyle bir seri. Adını duyan korkudan altına ediyor. Mf'de millet Luffy'nin h.hakisini görünce "Niye şaşırıyoruz la biz? Bu velet Dragon'un oğlu." denmedi mi? Iva reyiz direkt Dragon'u düşünmedi mi? Bunlar Oda'nın bizlere mesajı. Bakın diyor bu adam gümbür gümbür geliyor hazır olun diyor.

Not: @Daredewill @Reiper @Millennium Wizard gibi haterlara bakma sen. :artiz:
Ben de böyle düşünürdüm hatta yonkou üzeri bir güce sahip olduğunu savunurdum ama Karasakal çizdi adamın karizmasını. En azından E. Oda öyle bir izlenim oluşturdu ama dediğin gibi toparlayacaktır. Sonra Baltigo'nun bu şekilde, kolayca yerlebir edilmesinin de bir sebebi vardır. Belki de baltigo'da değildir bilmiyoruz ama Baltigo'da olmasa bile bu durumdan haberdar olmayan BB'nin tereddütsüz saldırması düşündürüyor. Bir de BB'de deprem meyvesi var, yakın temasa hiç girmeden, uzaktan deprem göndererek bu hale getirmiş de olabilir.

Sonuç olarak, insanın kafasında soru işaretleri oluşsa da senin gibi düşünüyorum.

Son düzenleme:
Dürüst ol ey Raiden sana yonkou ağırlığını hissettirdi mi bu Dragon? Oluşumunu söylemiyorum. Adada kalıp ölümüne savaşsın kazansın kaybetsin demiyoruz ama hani ben güçlüyüm buraya girerseniz sonunuz kötü olur imajını veremedi bana.
Yonkou ağırlığını hissetmediysem Allah belamı versin. O kadar diyorum sadece. :D

@Siyah Ateş
Evet, sorular oluştu. Oluşmasa zaten tartışmazdık. Oda efendi istediğini elde etmiş oldu yani. :S

Devrimciler yıkıldık ayağına yatıp Reverie'ye sürpriz bir saldırı yapacaklar görünen o gibi. BB saldırıya geçince kaçmışlardır taktiksel olarak. İlginç olan BB'nin saldırması zaten. Ya artık gerçekten çok güçlendi ya da yine ilginç planlar yapıyor. Tayfasına değer veriyor BB ama güçten düşerim gibi düşündüğü için yoksa bir WB tarzı adamı için ada yıkacak birisi değil, değil mi :)

Dragon'un babası gençliğinde KK ile kapışan adam, oğlu KK olacak adam Dragon'da da vardır o kadar potansiyel zaten hedefi de KK olmaktan bile büyük bir hedef bence. BB ve Dragon serinin zirve güçleri olacak kişiler. Bu kadar erken karşılaşmazlar, Dragon hiç savaşmadı bence orda.

GAMBIT

Cidden Dragon'un zayıf bir karakter olduğunu mu düşünüyorsun ya :( Rahat yonkou seviyesi çıkacak yoksa ne anlamı var yani. 850 bölümdür gizlenen adam çöp çıkarsa seriyi bırakırım. Bence hiç ihtimali yok. Gerçi Reverie'de görücez az kaldı.

Cidden Dragon'un zayıf bir karakter olduğunu mu düşünüyorsun ya :( Rahat yonkou seviyesi çıkacak yoksa ne anlamı var yani. 850 bölümdür gizlenen adam çöp çıkarsa seriyi bırakırım. Bence hiç ihtimali yok. Gerçi Reverie'de görücez az kaldı.
Rahat yonkou ne ya, bu seride kaç tane yonkou gördük. Zayıf demedim ama olma ihtimali çok yüksek. Bana kalsa Fuji seviyesinde aşağı yukarı, az mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık