Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne alaka ya şu örneklere bak:hhh: Bak bi adamın elinde tüm köyü yıkacak bi silah var diyelim adam o silahı kullanıyor bilerek isteyerek köyü yıkacak herkesi öldürecek ve köydekilerde o silaha karşı mücadele ediyorlar :D Sen şimdi diyorsun ki bu köy bu adamla savaşmadı ama arkadaşım savaştılar ve o silahı durdular ölmediler.
O silahı kullanacak kişiyi durduran asıl adam kim? Onu söyle. :/ Gerçekten ben mi yanlış anlıyorum ya da yanlış anlatıyorum bilmiyorum da mantıksız geldi anlatmaya çalıştığın şey. Silahı durdurmaya çalışan adamlar silahı kullanacak adama zarar veremedikten sonra ne anladım ben o işten? O adadaki sivil halk ve Zoro Fuji her ne ise, Dofly'nin kuş kafesi ile savaştılar. Dofly ile değil. Bizzat savaştılar sayılmaz bu. Bunu demeye çalışıyorum.

Ne alaka ya şu örneklere bak:hhh: Bak bi adamın elinde tüm köyü yıkacak bi silah var diyelim adam o silahı kullanıyor bilerek isteyerek köyü yıkacak herkesi öldürecek ve köydekilerde o silaha karşı mücadele ediyorlar :D Sen şimdi diyorsun ki bu köy bu adamla savaşmadı ama arkadaşım savaştılar ve o silahı durdular ölmediler.
Abi dediğin oraya gidiyor. Hele ki ada ile savaştı dediğin yerde Dof'u o durumda yenip direk kafesin varlığına son verebilecek en az 2 adam varsa? Dof dediğim gibi makatten nefes alıyor.( Şaka değil.) Fuji ile Sabo direk son verebilirler varlığına. Ki o durumda ki Dof için sen Zoro'da alır derdin. Ama ne hikmetse adama hiç dokunmadan onunla savaşmış oluyorlar? İşte burda ne kadar alaka var ise Luffy'nin tekniği sonucu ordan kaçanlar ile de kendini orda o tekniğe karşı korumaya çalışanlar da o kadar Luffy ile dövüşmüş oluyor. Bir fark göremedim ben?

Fuji yörüngeden bir uydu çekse. Bütün Dünya ile vs atmış olacak.:D

Evet... Luffy yaptığı herşeyi tayfayla yaptı, buna hq ve id de dahil. hep bi tayfası olmuştur.
Ben zaten belirttim.Etkisi katkısı olsun olmasın olaylar Luffy varken olmuştur diye.Luffy yok Sanji Big Mom'a saldırı izni istiyor.Sonuç?Luffy yok Sanji Zou'ya gidiyor yaptığı şey Sheepshead'i dövmek.Bİlmem anlatabildim mi???Tayfa adına olumlu gelişmeler hep Luffy başlarındayken olmuştur.Luffy'nin etkisi olsun yahut olmasın

O silahı kullanacak kişiyi durduran asıl adam kim? Onu söyle. :/ Gerçekten ben mi yanlış anlıyorum ya da yanlış anlatıyorum bilmiyorum da mantıksız geldi anlatmaya çalıştığın şey. Silahı durdurmaya çalışan adamlar silahı kullanacak adama zarar veremedikten sonra ne anladım ben o işten? O adadaki sivil halk ve Zoro Fuji her ne ise, Dofly'nin kuş kafesi ile savaştılar. Dofly ile değil. Bizzat savaştılar sayılmaz bu. Bunu demeye çalışıyorum.
Millete parazit atmadı mı Dofy veya kuş kafesi hiç enerji yemedi mi? Kuş kafesi yapana kadar belki 2 tane fazla klon yapardı, bunları göz ardı edemeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık