Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Millete parazit atmadı mı Dofy veya kuş kafesi hiç enerji yemedi mi? Kuş kafesi yapana kadar belki 2 tane fazla klon yapardı, bunları göz ardı edemeyiz.
Kuş kafesi elbette ki Dof'tan bir şeyler götürmüştür dövüş gücü olarak. Ama hâlâ dediğinizi kabul etmek için yeterli bir sebep yok. Tüm ada vs dof diye bir şey yok yahu. Yapmayın etmeyin. :(

O zaman moriah gölgesini biriyle dövüştürüp kendi yatınca da dövüşmüş sayılmıyor ?
Kafes olayı da Moriah'ın yaptığı gibi işte.Meyve güçleri kişiden bağımsız düşünülemez.Onun gücüne ve yaptıklarına dahiller.
Çok farklı şeyler ikisi. O bağıntıyı nasıl kurdun? Birinin meyvesi tamamen o yönde. Diğeri için durumlar daha farklı.

Kuş kafesi elbette ki Dof'tan bir şeyler götürmüştür dövüş gücü olarak. Ama hâlâ dediğinizi kabul etmek için yeterli bir sebep yok. Tüm ada vs dof diye bir şey yok yahu. Yapmayın etmeyin. :(
Tüm ada orada bir kalıp yahu, kim diyor Fuji dahil herkesle dövüştü diye. Araya birileri girdi falan bunlar söyleniyor, ama ben ortadan dahil oldum, gerçekten öyle diyen varsa bilemeyeceğim. Orada Wb olsa bile o kadar adama karşı ezilirdi.

Dof'u yalanlıyorsun sen bildiğin?Doffy kendi diyor sizi yenmek için güce ihtiyacım yok diye.Böyle diyor ama oyalanıyor mu evet.Demekki karakterler boş ama Doffy onlarla vakit kaybedebilecek seviyeye inmiş.Ben sadece Dof tüm adayla vs attı fikrine karşıyım.Öbür Doffy'li konularda da fikrim var ama şimdi konu ile alaksı yok.Orada Fujitora ve Sabo gibi kişi var.Zoro var.Sabo zaten Burgess ortaya çıkmasa DOf'u rahat alır.HErif pert zaten.
Karakterlerin güçsüz olması vakit kaybettirmeyecekleri anlamına gelmez.Zamana ihtiyacım yok demiyor.O seviyeye inmesiyle ilgili değil.Dof tüm adaya karşı durdu bir kısmıyla da vs attı diyelim o zaman.Birden fazla rakibe karşı dövüştü kimi zaman teke tek kimi zaman aynı anda.

Çok farklı şeyler ikisi. O bağıntıyı nasıl kurdun? Birinin meyvesi tamamen o yönde. Diğeri için durumlar daha farklı.
Hayır farklı değil temelde mantığı aynı.Siz illa birinin dövüşmesi için fiziksel bedeniyle kapışması gerektiğini mi söylüyorsunuz.Çeşit çeşit meyve var.Adam çizim yapıyor canlanıyor bunu salar rakibin üzerine.Kendi dövüşmedi denemez buna.Yine dofun klonları da öyle.Doflamingo dövüşmemiş olmuyor klonlar başka bir yerde dövüştüğünde.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Karakterlerin güçsüz olması vakit kaybettirmeyecekleri anlamına gelmez.Zamana ihtiyacım yok demiyor.O seviyeye inmesiyle ilgili değil.Dof tüm adaya karşı durdu bir kısmıyla da vs attı diyelim o zaman.Birden fazla rakibe karşı dövüştü kimi zaman teke tek kimi zaman aynı anda.
Dof tüm adaya karşı çıktı, birkaçı ile dövüştü. Adanın çok büyük bir çoğunluğu Dof'u durdurmaya çalıştı (dolaylı yoldan.) birkaçı ise doğrudan durdurmaya çalıştı. Bu kadar.

Tüm ada orada bir kalıp yahu, kim diyor Fuji dahil herkesle dövüştü diye. Araya birileri girdi falan bunlar söyleniyor, ama ben ortadan dahil oldum, gerçekten öyle diyen varsa bilemeyeceğim. Orada Wb olsa bile o kadar adama karşı ezilirdi.
Bir ara oku diyeceğim de gereksiz olacak, son sayfalarda o kadar saçma tartışıyoruz ki. :(
Son cümleni açıklar mısın? :(

Hadi Law'ın meyvesini biliyoruz kullanıcıyı harcıyor. Hadi Luffy'nin meyvesini biliyoruz aşırı kullanımla bedeni yoruyor. Fakat Doflamingo hoşaf oluyorken bile teknik tıkır tıkır çalışıyor. Ne bir suraksama(dış müdahaleler haricinde) ne bir aksama yok. Ne de kullanıcıyı yorduğuna dair bi bulgu yok. Bi de ben bu tekniğin uyanış olduğunu düşünüyorum daha da çok güç götürmeli ekstradan ama hiçbir belirti yok la. Ha tabi ki belirti olması şart değil ama hiç mi olmaz lan :D

Bir ara oku diyeceğim de gereksiz olacak, son sayfalarda o kadar saçma tartışıyoruz ki. :(
Son cümleni açıklar mısın? :(
Dof'u bırak sağlam bir adam tüm adaya karşı kaybederdi, Fuji, Sabo ve bir sürü adam var, onlarla Dofy savaştı demiyorum yani. Tüm ada bir kalıp, Wb'nin, Mf'de 1 vs all yapması gibi.:D

Hayır farklı değil temelde mantığı aynı.Siz illa birinin dövüşmesi için fiziksel bedeniyle kapışması gerektiğini mi söylüyorsunuz.Çeşit çeşit meyve var.Adam çizim yapıyor canlanıyor bunu salar rakibin üzerine.Kendi dövüşmedi denemez buna.Yine dofun klonları da öyle.Doflamingo dövüşmemiş olmuyor klonlar başka bir yerde dövüştüğünde.
Hayır. Dofly'nin meyvesi ve Moria'nın meyvesi farklı sayılabilecek meyveler. Dofly klon yaratıp biriyle savaşırsa gayet de kişiyle savaşmış olur. Ama kuş kafesi öyle değil. Anlatmak istediğim bu. O yüzden tüm adaya karşı çıksa dahi, tüm adayla savaşmış olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık