Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adamın kafesinin içine girdiysen ve bunu deneyip durduramıyorsan onla dövüşüyorsun demektir.Aksi takdirde öleceksin.Avcunun içine girmişsin.Meyve gücüyle dövüşüyorsun ölmemek için.O da kişiden ayrı düşünülemez.Meyve güçleri kişinin kullanımına bağlı olarak güçleri değişen şeyler.Kafesi boşverip Dofun bilincini kapatmaya uğraşabilirlerdi ama bu sadece farklı bir savaş yöntemi olurdu sadece. :) Yöntem değişirdi yalnızca yoksa yine aynı adamı durdurmaya uğraşıyorsun.
Sabo'nun zaten kafesi durdurmaya çalıştığını görmedik. Onun için yazmıyorum. Fuji kafesi kendi için durdurmaya çalışmıyordu. Ya da Zoro ya da bir başka belli bir seviyenin üstünde olan kişiler Dof'un kuş kafesi ile ölecek tipler değiller. Bu adamların amacı zaten sivillerin korunması. Bunun içinde kafesi durdurmaya çalıştılar. Bu Dof karşsıında ne ypaabileceklerini göstermez bize.

Sen o durumda ki Dof'un Fuji karşısında ya da Sabo karşısında şansı olduğunu mu düşünüyorsun? Yahu Fuji direk işini bitirmek istese olaya karışsa anında biletini keserdi. Dof ayakta zor duruyordu. Ya da Sabo? Anket açılsa eminim Dof'un o durumda ki halini yenebilmesi için çoğu kişi Zoro'yu yeterli görürdü. Hani bir teknikten kendini korumak başka. Bir de etki edeceği tüm isimleri korumak çok daha başka.

Hiç görülmemiş bi durum la bu. Nasıl bu kadar basit kabullenebiliyorsun :S Bence kuş kafesi bir uyanış tekniği, Doflamingo'yu merkrz almasından da az çok göz kırpıyor. Öyle abartı bir güç harcamıyor yoksa aynı anda şehrin bi kısmını tellere dönüştürüp, kontrol edip bi de yandan kuş kafesini açık bırakamazdı.
Valla Dof'un meyve neresinden tutsam elimde kalıyor, gerçekten bug. Uyanma olabilir diyorsun ama bu adam 10 yıl önce mi çözmüş uyanmayı? Bağımsız klon yapıyor, eneji götürmese bile evin altına 100 tane klon yaparda saklardı. Aynı anda 2 tane max kontrol edebilse bile depoya atardı, ip bedava nasıl olsa. Abi bir kere kuş kafesinin bayılana kadar sürmesi zaten saçmalık, adam nefes alamıyor ama kafes tıkır tıkır işliyor. Kafesi klon ile yapmıştı ama 10 yıl önce nasıl yaptı şimdi hatırlayamadım.

Meyve gücü bağımsız düşünülemez diyorum nasıl savaşmış olmuyor.Yarın öbür gün Teach meyveyi geliştirmiş olsa ve bütün adayı karanlıkla kuşatsa önceden yaptığı gibi ada boyunca herkes bataklığa gömülür gibi çekilecek olsa Teach ile savaşmadılar mı diyeceğiz ? Neyle savaşıyorlar bu adamlar o zaman.
Kuş kafesini durdurmaya çalışan topluluk, Dofly ile doğrudan savaşmış olmuyorlar. Bunu sen de kabul etmiştin yanılmıyorsam birkaç sayfa önce. Doğrudan durdurmaya çalışan kişi ise Luffy.
Teach'in durumunu düşünecek olursak, diyelim ki bataklığa doğru çekilen adamlar o bataklığın etkisini azaltmaya, durdurmaya falan çalışıyor. Bu da onlar için Teach ile doğrudan savaştılar demeye yetmez. Teach'in sadece o tekniği ile, tüm adaya karşı doğrudan savaştı demeye yetmez bana göre. Ha çıkar aralarından biri, çıkar bataklıktan ve BB'ye hasar vermeye çalışır. O savaşmış olur işte.

Pek anlatabildim mi emin değilim.
Edit: Meyve Uyanışı olayı benim için büyük bir bug. Cidden.

kör topal

Yalnız Teach deniz suyunu karadeliğe çekebilir mi? Eğer çekebiliyorsa çok ekstrem bir güç.

bir zamanlar zoro vs luffy bug gibiydi forumda. dofla tanıştıktan sonra o günleri arar oldum
Zoro alır ama zor bi vs olur :artiz:

------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar ben Dof ve tüm ada savaşında derdimi anlattım sizde düşüncelerinizi paylaştınız, Düşüncelerinize katılmamakla beraber saygı duyuyorum ama bence Tüm adayla savaştı :gamyon:

Bence bu kadar Dof yeter. Son birkaç sayfayı okuyan herkes istisnasız buga girecek zaten bunlar ne demeye çalışmış diye. :D

Doflamingo'yu yardımla yendiler.Adamı ileride güçlü olarak tekrar piyasaya sürecek.Bunun için 1 vs 1 de tam gücünü göremedik.İleriye saklıyor ki gözüküp ortalığı dağıttıgında millet sıvadı diyecek gene.Law olmayaydı Luffy'nin şansı yoktu :fool:

Valla Dof'un meyve neresinden tutsam elimde kalıyor, gerçekten bug. Uyanma olabilir diyorsun ama bu adam 10 yıl önce mi çözmüş uyanmayı? Bağımsız klon yapıyor, eneji götürmese bile evin altına 100 tane klon yaparda saklardı. Aynı anda 2 tane max kontrol edebilse bile depoya atardı, ip bedava nasıl olsa. Abi bir kere kuş kafesinin bayılana kadar sürmesi zaten saçmalık, adam nefes alamıyor ama kafes tıkır tıkır işliyor. Kafesi klon ile yapmıştı ama 10 yıl önce nasıl yaptı şimdi hatırlayamadım.
10 yıl öncekini klondan yapmıyor idi. Klonları yapıyor ama bunu sınırsız yapamaz bence. Çünkü her bir klonun ayrı beyni olduğunu sanmıyorum. Yine ip ile Doff'a bağlıdır ve Doff kontrol ediyodur klonu. 1 klonu kontrol edip aynı anda ana bedeni ile de savaşması ne kadar zeki olduğunu gösteriyor bence.

Doflamingo'yu yardımla yendiler.Adamı ileride güçlü olarak tekrar piyasaya sürecek.Bunun için 1 vs 1 de tam gücünü göremedik.İleriye saklıyor ki gözüküp ortalığı dağıttıgında millet sıvadı diyecek gene.Law olmayaydı Luffy'nin şansı yoktu :fool:
Buna ben de katılıyorum. Law'ın katkısı büyüktü o dövüşte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık