Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingo'yu yardımla yendiler.Adamı ileride güçlü olarak tekrar piyasaya sürecek.Bunun için 1 vs 1 de tam gücünü göremedik.İleriye saklıyor ki gözüküp ortalığı dağıttıgında millet sıvadı diyecek gene.Law olmayaydı Luffy'nin şansı yoktu :fool:
+1
Kaido'yu da tek yenmeyecektir. Law, ope ope'nin gücüyle Kaido'nun anormal bedenine bir şeyler yapacaktır illaki. Yoksa Kaido işi zor.

Valla Dof'un meyve neresinden tutsam elimde kalıyor, gerçekten bug. Uyanma olabilir diyorsun ama bu adam 10 yıl önce mi çözmüş uyanmayı? Bağımsız klon yapıyor, eneji götürmese bile evin altına 100 tane klon yaparda saklardı. Aynı anda 2 tane max kontrol edebilse bile depoya atardı, ip bedava nasıl olsa. Abi bir kere kuş kafesinin bayılana kadar sürmesi zaten saçmalık, adam nefes alamıyor ama kafes tıkır tıkır işliyor. Kafesi klon ile yapmıştı ama 10 yıl önce nasıl yaptı şimdi hatırlayamadım.
10 yıl önce dediğin 20li yaşlarının sonu falan :D Çocukken yemiş bi zahmet çözsün uyanmayı. Enerji götürmez demiyorum ama hatırı sayılır bişey değildir yoksa savaşını etkiler.

Bu manipülatif meyvelerde belli belirsiz bi güç dengesi var. Mesela en büyük manipülatör Law sayılır fakat meyvesi belirli bi alan içindeki herşeyi (canlı hariç sanırım) kontrol ediyor. Fakat bunun yan etkisini fena ödüyor. Fakat Doflamingo yada Fuji için bunun o kadar ağır bir getirisi olmuyor. Doflamingo sadece telleri kontrol ediyor. Fuji direk ve sadece çekim kuvvetini kullanıyor ve ondan da birşey yok. Nefes alır gibi yapıyorlar bunları. Neyse başım çatlıyor yazamıycam daha.

10 yıl öncekini klondan yapmıyor idi. Klonları yapıyor ama bunu sınırsız yapamaz bence. Çünkü her bir klonun ayrı beyni olduğunu sanmıyorum. Yine ip ile Doff'a bağlıdır ve Doff kontrol ediyodur klonu. 1 klonu kontrol edip aynı anda ana bedeni ile de savaşması ne kadar zeki olduğunu gösteriyor bence.
Şimdi aradım buldum nasıl yaptığı belli değil. 766. bölüm 15-16 sayfa.

Lufy'yi çıkmaz tünel gibi bir yerde sıkıştırmıştı, orada klon vardı. Bence iple klonu bağlantılı değil, yani orada nasıl ip bağlı olabilir ki.

http://mangapark.me/manga/one-piece/s3/c752/5 Buradan itibaren bakarsan tünel ortamı var.

Yalnız Teach deniz suyunu karadeliğe çekebilir mi? Eğer çekebiliyorsa çok ekstrem bir güç.
O kara delik bilinen anlamda bir kara delik ise yutamadığı hiçbir şey olmamalı. Her şeyi çeker içine. Işık, toprak, hava, ya da suyun fark edeceğini sanmam. Çünkü maddeye göre değil çekim olayı, etrafında ne varsa çekiyor içine. Ayırt etmiyor. Teach'in muazzam gücü bu işte belki de.

Kaido'ya artık Kid,Law,Luffy,Drake hep beraber girecekler :D Hepsi yıkılır ayakta Luffy kalır.Yendi deriz :good:
Keşke Kaido'yu alacak güce sahip olsa Luffy gerçekten isterdim ama şu an Doflamingo'yu dahi teke tekte alamayacak kapasitede ve dediğin gibi müttefik üstüne müttefik gelerek alacaksa herkesi tek gerçek BB reistir.

Şimdi aradım buldum nasıl yaptığı belli değil. 766. bölüm 15-16 sayfa.

Lufy'yi çıkmaz tünel gibi bir yerde sıkıştırmıştı, orada klon vardı. Bence iple klonu bağlantılı değil, yani orada nasıl ip bağlı olabilir ki.

http://mangapark.me/manga/one-piece/s3/c752/5 Buradan itibaren bakarsan tünel ortamı var.
Nasıl yaptığı belli ki. Sağ üstte elinden çıkıyor ipler.
Tünel olayı başlı başına tuhaf zaten. Bana kalırsa Doff orda da klonu kontrol edebilir ama daha tuhaf olan daracık alanda Luffy'nin dikeylemesine Giant Elephant Gun kullanması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık