Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burgess hiç kimseye takılmadan direk Luffy'e saldırabiliyor. Yani o çeviklikte o sıra. Ama Dof ne hikmetse karşısında ki çöpleri geçebilecek kadar çevikliğe sahip değil... Oda lanet olsun ki bize bir şeyleri anlatmak için bu şekilde senaryo yapıyor. Yok Sabo son anda yetişti Burgess öldürüyordu.:D Abisi olarak her zaman yanındaymış.:D
Beni o tarafı ilgilendirmiyor işte seneryo bu, bir adam var ortada kafası kesilecekken bile o kafayı kıpırdatamıyor diğer tarafta hiç olmasa yürüyebilen uyandırdığı meyveyle pek çok kişiyi saf dışı eden başka bi adam var.
Olaya karışılmadığı taktirde yenen belli yenilen belli ama olay bi seneryo ve tüm ada birleşip sonunda bir kişiyi yenip parti veriyor durum bu.
İkinci g4 olayı tamamen tüm ada vs Dof'tur aksini iddaa edenin tarafsız olduğunu düşünmem :D

Beni o tarafı ilgilendirmiyor işte seneryo bu, bir adam var ortada kafası kesilecekken bile o kafayı kıpırdatamıyor diğer tarafta hiç olmasa yürüyebilen uyandırdığı meyveyle pek çok kişiyi saf dışı eden başka bi adam var.
Olaya karışılmadığı taktirde yenen belli yenilen belli ama olay bi seneryo ve tüm ada birleşip sonunda bir kişiyi yenip parti veriyor durum bu.
İkince g4 olayı tamamen tüm ada vs Dof'tur aksini iddaa edenin tarafsız olduğunu düşünmem :D
Tüm ada? Yahu o adada Zoro'da vardı Fuji'de vardı Sabo'da vardı. WB'nin depremini 3 Amiral bloke etti diye, 3 Amiralle de savaşmış olduğunu söylemek gibi bir şey bu.

İyi ama, kuş kafesi alan etkili bir teknik. Direk olarak karşı tarafı kapana kıstırıyor kendi fiziksel olarak bir hasar almadan. Bu dofu o kadar insanla savaşmış mı yapıyor? Ne alaka?
Kuş kafesi açınca otomatik olarak bütün adayla dövüşecek zaten demek istemiştim.İnsanlar kafesi durduramayınca topluca ona saldıracaklar.O da bunu söyledi zaten.Sarayımdayım gelin beni indirin dedi.Hepsini karşısına aldı.

Yalnız şu da var.Mesela Moriah gölgesini bin parçaya bölse kendi oturup herkesle dövüştürse kimseyle dövüşmemiş mi sayılacak.Doflamingo da meyve gücüyle bunu yapabilir.Klonlarla yapar örneğin ama kafes olayı biraz tartışmalı tabii ona ben de karar veremedim.

Kuş kafesi açınca otomatik olarak bütün adayla dövüşecek zaten demek istemiştim.İnsanlar kafesi durduramayınca topluca ona saldıracaklar.O da bunu söyledi zaten.Sarayımdayım gelin beni indirin dedi.Hepsini karşısına aldı.

Yalnız şu da var.Mesela Moriah gölgesini bin parçaya bölse kendi oturup herkesle dövüştürse kimseyle dövüşmemiş mi sayılacak.Doflamingo da meyve gücüyle bunu yapabilir.Klonlarla yapar örneğin ama kafes olayı biraz tartışmalı tabii ona ben de karar veremedim.
Bence şu şekilde, olayın kendisi Dof'ta bitiyor. Dof'un kendisinin kimle savaştığı önemli. Kendi vücudundan bağımsız sayılabilecek bir saldırıyı sivil halk ve Zoro, hatta Fuji gibi adamların durdurmaya çalışıyor olması Dof bu adamlarla savaştı demeye kesinlikle yetmez. Çünkü Dof o an başka insanlarla meşguldü. Sivil halkla falan degil, Luffy ile dövüşüyordu. Hani dersen ki öncesinde Law'dan hasar aldı, teke tek dövüşmüş olmadılar. Tamam derim çünkü gerçekten öyle oldu.

Ama gidip de tüm ada vs dof demek yuh dedirtiyor insana.

Tüm ada? Yahu o adada Zoro'da vardı Fuji'de vardı Sabo'da vardı. WB'nin depremini 3 Amiral bloke etti diye, 3 Amiralle de savaşmış olduğunu söylemek gibi bir şey bu.
Tamam hepsi yana yana Dof'un tekniğinden kurtulmak için uğraşıyorlardı :) Hatta ağlak prensesimizin göz yaşlarıyla iyileşen kitleler de katılmıştı o kervana yanlış hatırlamıyorsam :) Yani bu adam tüm adaya karşı savaştı tüm ada bu adamı durdurmaya çalıştı.Afferin onlara istediklerini aldılar.
Kaido içinde böyle bi seneryo yazacağına hiç yazmasın.Müttefikten başımız döndü artık yeter bi ada halkıda bizim tarafta olmasın...

@Nami Croc bi fırtına çıkarsa o fırtınaya yakalananlarla Croc değil doğa ana mı savaştı dememiz gerekiyor.
Yada Zoro'nun durmayan Tatsumakisi için Asuraya mı suçu atalım...

@Millennium Wizard Doflamingo'ya dalmaya giden adamların hepsi yolda teker teker dökülerek rakiplerini buldular. Yani savaşmaya yeltenen herkes işi çıktı. Doflamingo sadece Luffy ve Law ile kapıştı. Sonrasında savaşı doruğa çıkarmak, kafes tehtidini iyice hissettirmek adına geri sayımlar yapıldı, Luffy düştü falan. Fakat sonrasında yine kimse Doflamingo'ya meydan okumadı çünkü herkes işi Luffy'e bıraktı. Sadece çöp kolezyum savaşçıları biraz oyalamaya çalıştı, tüm ada değil. Güçlü adamların hepsi Zoro'nun aklına gelen kafesi durdurma fikriyle kafesle uğraştı. Buglu kafesi sadece bikaç saniye durdurarak büyük iş başardılar :S Mangaka bilerek bu güçlü adamları boş yere kafes ile oyaladı. Herhalde bu adamların hiçbiri sizin tüm ada grubuna girmiyor :S Yada daha kötü giriyor ama kafes ile uğraştıkları için Doflamingo ile savaşmış mı sayılıyorlar :D Bu adamlar Doflamingo'ya wombo combo yapardı eğer sadece kolezyum çöpleri değil de dediğin gibi tüm ada dalsaydı.

kaç güçlünün ne zaman saldırdığı değil olayların nasıl geliştiği önemli.Luffy ve Law perte çıkınca gerekli zamanı tüm ada sağladı mı sağlamadı mı ? Tüm adanın karşısında sadece indiremleri savaşmaları gereken bir kişi varmıydı yokmuydu önemli olan bu.
Gerekli zamanı yukarıda dediğim gibi tüm ada değil kolezyum çöpleri sağladı. Şu adamın her anını övmeyi bırakın artık. Kkg yediğinde yüzü nasıldı ama ** Kyaaa Doflamingo ou samaaaaaaa!!

edit:neyse bari diğer konuyu Doflamingo'dan kurtardık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık