Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonko kadın var, shichi var, supernova var, koramiral var, alt rutbeler de muhakkak vardır zaten. Dikkat ederseniz boş gecmiyor mangaka. Bir tanebde olsa kadın sıkıştırıyor aralarına.

O bakımdan Green Bull kadın diyorum ben. Zetto, Akainu, Kizaru, Aokiji, Issho, Sengoku, istese Garp. Hep erkek. Araya muhakkak kadın sıkıştıracak gibime geliyor.
Bigmom'ı insandan saymıyorum, Hancock'dan güçlü kadın karakter görmeyiz bence. Keşke görsek seriye renk katar ama görmeyiz

Garp zaten kendisi bir koramiral ki bu Bogard'ın ondan alt rütbe olduğunu gösterir . Tüm hayatını da bir koramiralin gölgesinde harcamış ve geçirmiş birinden daha ileri bir vizyon beklemek ve daha üstün bir misyon yüklemek anlamsız olur diye düşünüyorum . Az önce belirttiğim neden hala en büyük dayanağım ayrıca .
Garp normal bir koramiralmiş gibi yazmışsın ama :( Üstelik şöyle bir durum var ve bu durum rütbenin adını sanını toprağa gömüyor. Adamlar Roger'ın gemisine karşı iki kişi gidiyorlar!? Yemişim koramiralini de tuğamiralini de :) Roger Roger. Korsanlar Kralı adam. Momonga, Bastille, Strawberry, Doberman... Bu adamlar da koramiral. Sen düşünebiliyor musun bu adamları Roger'ın, Rayleigh'in karşısında ? Bu adamlar iki yıl evvel Lucci'ye övgü yağdırmış. Garp ve Bogart da korsanlar kralının peşine düşüyor. Aradaki uçurum belli.

Yani sen haklı olabilirsin. Bogart amiral olsun-olmasın umurumda değil. Sadece kişisel bir beklenti en nihayetinde ama olayı rütbelere dayanarak açıklamanı pek doğru bulmadım. Neyse yeni amiralin ortaya çıkmasına da çok kalmamıştır herhalde. Bakıcaz artık :)

Bigmom'ı insandan saymıyorum, Hancock'dan güçlü kadın karakter görmeyiz bence. Keşke görsek seriye renk katar ama görmeyiz
Göreceğiz az bekle. Böyle yeşiller içinde, boyu diğer amiraller gibi uzun, güzel ama bir o kadar da vahşi, psikopat bir tip çıkacak. Meyvesi diğer amiraller gibi muazzam olacak.

Garp normal bir koramiralmiş gibi yazmışsın ama :( Üstelik şöyle bir durum var ve bu durum rütbenin adını sanını toprağa gömüyor. Adamlar Roger'ın gemisine karşı iki kişi gidiyorlar!? Yemişim koramiralini de tuğamiralini de :) Roger Roger. Korsanlar Kralı adam. Momonga, Bastille, Strawberry, Doberman... Bu adamlar da koramiral. Sen düşünebiliyor musun bu adamları Roger'ın, Rayleigh'in karşısında ? Bu adamlar iki yıl evvel Lucci'ye övgü yağdırmış. Garp ve Bogart da korsanlar kralının peşine düşüyor. Aradaki uçurum belli.

Yani sen haklı olabilirsin. Bogart amiral olsun-olmasın umurumda değil. Sadece kişisel bir beklenti en nihayetinde ama olayı rütbelere dayanarak açıklamanı pek doğru bulmadım. Neyse yeni amiralin ortaya çıkmasına da çok kalmamıştır herhalde. Bakıcaz artık :)
Bide smoker az önce söyledi yeni amirallerin ikiside askerlik yasasıyla alınan adamlar yani yeni girdiler marineye :D

Coby'nin eksikleri:

1-Muazzam meyve. Hadi bunu hallederler.

2-Doruki. Amirallerin fizik güçleri korkunç.

3-Haki. Haki seviyeleri de yüksek.

Coby'nin aradaki doruki ve haki farkını kapatması için 4-5 sene lazım. Luffy serideki en potansiyelli adam olmasina rağmen iki senede anca amiral seviyesi oluyor ki bu adam 2y önce 400 m'lik korsan dikkatinizi çekerim. Ve bir dikkat edilmesi gereken nokta da g4 formunun amiral seviyesi olduğu gerçeği. G2''li, g3'lü hali değil. Ama her meyve böyle muazzam formlar vermez bunu da unutmamak lazım.

O bakımdan serinin sonlarına doğru bir zaman atlaması olur öyle amiral yaparlar. Ya da yeni kurulan denizcilerdeki amiraller bizim alışkın olduğumuz amiraller kadar olmaz yabi coby amiral olur ama amiral seviyesi dediğimiz güçte olmaz. Başka türlü imkansız bence.

Luffy'nin gearlarına form gözüyle bakmak yanlış geliyor bana. Çünkü bu herhangi bir zoan yiyen kişinin geçebileceği form gibi değil. Zoan yediğinde ki geçeceğin form bellidir. Mesela Magellen sonda bir şekle giriyor. Ki büyük ihtimal bu da Luffy'nin ki gibi bir şey. Bu daha çok kişinin kendi özelliğini harmanlaması. Zaten adı üstünde vites anlamına geliyor. Hani araba vites attıkça daha da hızlanır. Luffy'de daha çok vites arttırıyor. Ki Luffy'nin g4'ü hakisiz olmayacak bir şey.

Son düzenleme:
Yok amiral olucak ve azmin zaferi timsali olarak görücez hepimiz o konuda hemfikiriz ama fazlasını beklememek lazım .
Aynen. Ben zaten Luffy'yi zorlayacak diye düşünmüyorum. O amiral olasıya Luffy kk olur. Kk da bir amirali oylum oylum selvi boylum ediseye kadar.......... Arada bariz fark var. O fark hiç ciddi bir biçimde kapanmayacak.

İki yıl sonrasında Smoker saldı artık bu işi. Coby'de sıra.

Aynen. Ben zaten Luffy'yi zorlayacak diye düşünmüyorum. O amiral olasıya Luffy kk olur. Kk da bir amirali oylum oylum selvi boylum ediseye kadar.......... Arada bariz fark var. O fark hiç ciddi bir biçimde kapanmayacak.

İki yıl sonrasında Smoker saldı artık bu işi. Coby'de sıra.
Smoker Luffy'nin dengi hiç bir zaman olmadı , tek avantajı Logia olmasıydı ve Luffy haki öğrendiği günde bitti o film . 2Y sonraki hallerini gördük Son arc'da . Dof'u bu hale getiren luffy Smoker'i tütsü yapar . Coby ise anca Luffy san diyebilecek kadar yaklaşır bizim oğlana .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık