Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden %0 ihtimal biliyor musun? Çünkü Doflamingo öyle söyledi.

Zorunlu Askere Alınma Yasası ile Fujıtora ve Ryokugyu Amiral yapılmış. Bunun anlamı, bu iki arkadaş Denizciler'in bünyesine 2 yıllık arada alınmışlar. Bogard ise, 27 sene önce de bir Denizci askeriydi. Senin söylediğin şey, "Bana göre 4. Yonko Teach değildir. ... biridir." tarzında oluyor.

Benim fikirlere saygım vardır, ancak açıklanmış bir bilginin aksini iddia etmek saçmalamaktır. Umarım anlatabilmişimdir.
Bogart Marineford'da yoktu. Bu adam, Garp'ından Sengoku'suna kadar herkes ordayken Mf'de yoktu. O kadar adam hazır ol'da beklerken Bogart nerdeydi ? Coby'leri eğitiyor desek Coby'ler bile savaştaydı.

Bu '' zorunlu askerlik yasası '' kavramının da neleri içerdiğini ve hangi şartları kapsadığını bilmiyoruz. Yani sonuçta '' şartları okudum ve kabul ediyorum '' diyebileceğimiz bir metin değil bu zorunlu askerlik yasası. O yüzden durum nedir ne değildir bilmiyoruz. Yani senin haklılık payın olsa da bu yeni amiralin Bogart olma ihtimalini 0'a düşürmüyor (bence).

Dediğim gibi, Bogart olmayadabilir. Bu bana göre, benim beklentime göre. Sen kafanda %0 ihtimalle bitirmiş olabilirsin durumu :gamyon:

Ek olarak, 2 sene önce "Bogard yeni Amiral olabilir" diye tartışıyorduk zaten biz sitede. Aşağıdaki konuya bakabilirsin.

http://www.korsanfan.com/konu/bogart.843/
Eline sağlık. Fark etmeden de olsa bir zamanda aynı şeyi düşünebilmişiz.

@Doctor

Garp korsanlar kralının yanına savaşmaya giderken koramiral mi götürüyordu yanına diyorsun :) Saygı duyuyorum.

(Buralarda olmıcam bir süre. Yazamazsam k. bakma)

Eline sağlık. Fark etmeden de olsa bir zamanda aynı şeyi düşünebilmişiz.

@Doctor

Garp korsanlar kralının yanına savaşmaya giderken koramiral mi götürüyordu yanına diyorsun :) Saygı duyuyorum.

(Buralarda olmıcam bir süre. Yazamazsam k. bakma)
Garp zaten kendisi bir koramiral ki bu Bogard'ın ondan alt rütbe olduğunu gösterir . Tüm hayatını da bir koramiralin gölgesinde harcamış ve geçirmiş birinden daha ileri bir vizyon beklemek ve daha üstün bir misyon yüklemek anlamsız olur diye düşünüyorum . Az önce belirttiğim neden hala en büyük dayanağım ayrıca .

Coby Marinefordda Akainu'nun karşısına dikilmesiyle,ve yanlış hatırlamıyorsam Water7de ıkına ıkına amiral olacağım demesiyle güçleneceğinin sinyalini ve amiral olacağının sinyalini verdi bence.

Coby Marinefordda Akainu'nun karşısına dikilmesiyle,ve yanlış hatırlamıyorsam Water7de ıkına ıkına amiral olacağım demesiyle güçleneceğinin sinyalini ve amiral olacağının sinyalini verdi bence.
Da işte şu anın mevzusu dğil Coby . Amiral olması için önünde dünya kadar yol var , Oda senseinin hayaller konusunda ne kadar titiz olduğunu biliyoruz ama Şu anda coby'e amiral demek 18 yıllık seriye hakarettir .

kyoraku

Bu Sabo olayından hiçbirşeyin ihtimaline %0 demezdim ben zira o dönemlerdede aynı şey çok söyleniyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık