Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiral falan olamaz nereye amiral oluyor. Ama koramiral olmuştur. Gene de sabo da luffy de tekler cobyi gene.

1- Ben teori dediğimi hatırlamıyorum.
2- ''Bana göre'' diye bir şey vardır. Çünkü hemen herkes, herhangi bir konuda kendi birikimleri doğrultusunda '' bana göre böyle, ben böyle bekliyorum, ben böyle görüyorum'' şeklinde yorum yapabilir. Bir üyenin bana göre şeklinde yorum yapabilmesi için Oda'nın evinde yaşaması gerekir.
3- Neye göre %0 ihtimal verdin ?
4- Benim beklentim bu yönde. Yeni amiral Bogart çıkmayadabilir. Zaten bu durumu ifade ederken de birkaç kez yazdım. BENİM BEKLENTİME GÖRE.

Herkesin fikrine saygı duymak lazım. Dediğim gibi, bildiğin bir şey vardır paylaşırsın bizimle tamam deriz. Ama tartışması bile yapılamaz, %0 ihtimal, sana göre diye bir şey olamaz tarzı söylemler hoş değil.
Neden %0 ihtimal biliyor musun? Çünkü Doflamingo öyle söyledi.

Zorunlu Askere Alınma Yasası ile Fujıtora ve Ryokugyu Amiral yapılmış. Bunun anlamı, bu iki arkadaş Denizciler'in bünyesine 2 yıllık arada alınmışlar. Bogard ise, 27 sene önce de bir Denizci askeriydi. Senin söylediğin şey, "Bana göre 4. Yonko Teach değildir. ... biridir." tarzında oluyor.

Benim fikirlere saygım vardır, ancak açıklanmış bir bilginin aksini iddia etmek saçmalamaktır. Umarım anlatabilmişimdir.

Bize o köyden biraz bahseder misin ? :)
Sana sadece şunu sorayım bize ilk olarak koramiral veyahut daha düşük rütbe olarak gösterilip daha sonra amiral olan bir tane adam söyle ? . Ha sonradan FBlerini gördük amirallerin ama sonradan bak .One piece'de über güçlü adamlar her zaman damdan inme girmiştir seriye . Bölüm 1 de de aynı 750 de de . Senin o adam amiral olsun cidden seriyi bırakırım bende .

Sana sadece şunu sorayım bize ilk olarak koramiral veyahut daha düşük rütbe olarak gösterilip daha sonra amiral olan bir tane adam söyle ? . Ha sonradan FBlerini gördük amirallerin ama sonradan bak .One piece'de über güçlü adamlar her zaman damdan inme girmiştir seriye . Bölüm 1 de de aynı 750 de de . Senin o adam amiral olsun cidden seriyi bırakırım bende .
Damdan inmeye Kaidonun girişi örnek verilebilir

bogart rayleigh in rakibidir diye düşünüyorum yani tashigi gibi ama ondan kat kat güçlü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık