Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Coby e yedirilecek meyveye acırım. Fazla büyütmeyin Coby'i..

Değil. Issho ve Ryokugyu yeni alınmışlar. Bogart 50 senelik Denizci.

Coby, Amiral olarak karşımıza çıksa seriyi bırakırdım.
dalgasına mesaj attım çok büyütüldü :ehe: koramirallerden biri olsun yeni amiral yeni karakterlerden sıkıldım gerçi çoğu kılıç kullanıyor yeni amiral kılıç ustası olmaz gibime geliyor.

Fati bu Wolverine benziyor :D
Nasıl bir şey lazım sana ne vereyim abime :confused:

Bu da benden bir kıyak olsun bir filminde ki boynuzlu miğfer ile.

Edit : düzelttim resimler gözükmüyordu :(

dalgasına mesaj attım çok büyütüldü :ehe: koramirallerden biri olsun yeni amiral yeni karakterlerden sıkıldım gerçi çoğu kılıç kullanıyor yeni amiral kılıç ustası olmaz gibime geliyor.
Feng Shuiye göre dizmis.Bi teori okudum geçen Fujitora Mor Kaplan yaninda Ogre var :) Green Bull lakabinada uyuyor.

Bogard'ın yeni Amiral olma ihtimali %0, yani bu teori bile olamaz, tartışması da yapılamaz. Yani sana göre diye bir şey yok.
1- Ben teori dediğimi hatırlamıyorum.
2- ''Bana göre'' diye bir şey vardır. Çünkü hemen herkes, herhangi bir konuda kendi birikimleri doğrultusunda '' bana göre böyle, ben böyle bekliyorum, ben böyle görüyorum'' şeklinde yorum yapabilir. Bir üyenin ''bana göre '' şeklinde yorum yapmaması için Oda'nın evinde yaşaması gerekir.
3- Neye göre %0 ihtimal verdin ?
4- Benim beklentim bu yönde. Yeni amiral Bogart çıkmayadabilir. Zaten bu durumu ifade ederken de birkaç kez yazdım. BENİM BEKLENTİME GÖRE.

Herkesin fikrine saygı duymak lazım. Dediğim gibi, bildiğin bir şey vardır paylaşırsın bizimle tamam deriz. Ama tartışması bile yapılamaz, %0 ihtimal, sana göre diye bir şey olamaz tarzı söylemler hoş değil.

Son düzenleme:
@Roo Kardom buda kılıç ustası gibi duruyor , boğa deyince böyle hayvanımsı bişey bekliyorum ben yapılı felan . Tam boğa olmalı yani :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık