Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zlatan'ın gsye transferi konusuna dönmez umarım Coby muhabbeti. Hiç yoktan başlayan konu bir anda Oda Coby'i amiral yapacakmış yeni amiral Coby olacakmış olmaz olsun öyle şey Toriko'da bunlar yok vs kıvamına gelebilir. Zlatan muhabbetinde anbean gördüm ben bu durumu.

Zlatan'ın gsye transferi konusuna dönmez umarım Coby muhabbeti. Hiç yoktan başlayan konu bir anda Oda Coby'i amiral yapacakmış yeni amiral Coby olacakmış olmaz olsun öyle şey Toriko'da bunlar yok vs kıvamına gelebilir. Zlatan muhabbetinde anbean gördüm ben bu durumu.
Ya yok bilader ne zlatanı ne coby'si . Aksini söyleyen gitsin çocuk forumlarında takılsın .

Bogart Marineford'da yoktu. Bu adam, Garp'ından Sengoku'suna kadar herkes ordayken Mf'de yoktu. O kadar adam hazır ol'da beklerken Bogart nerdeydi ? Coby'leri eğitiyor desek Coby'ler bile savaştaydı.

Bu '' zorunlu askerlik yasası '' kavramının da neleri içerdiğini ve hangi şartları kapsadığını bilmiyoruz. Yani sonuçta '' şartları okudum ve kabul ediyorum '' diyebileceğimiz bir metin değil bu zorunlu askerlik yasası. O yüzden durum nedir ne değildir bilmiyoruz. Yani senin haklılık payın olsa da bu yeni amiralin Bogart olma ihtimalini 0'a düşürmüyor (bence).

Dediğim gibi, Bogart olmayadabilir. Bu bana göre, benim beklentime göre. Sen kafanda %0 ihtimalle bitirmiş olabilirsin durumu :gamyon:
Vergo da yoktu. Savaşta değilse, göreve gitmiştir.

Zorunlu Askerlik iki senelik arada çıkmış. Fujitora ve Ryokugyu da o yasa ile Denizci yapılanlardanmış. Onların arasından bu ikisini Amiral yapmışlar. İçeriğinin ne önemi var? Sonuç olarak Denizciler'e yeni katılmış biri Ryokugyu. Sadece bu bile, onun Bogard olamayacağını gösterir.

Da işte şu anın mevzusu dğil Coby . Amiral olması için önünde dünya kadar yol var , Oda senseinin hayaller konusunda ne kadar titiz olduğunu biliyoruz ama Şu anda coby'e amiral demek 18 yıllık seriye hakarettir .
Bende şu an amiral seviyesidir demiyorum zaten.Adam haki açtı bunun 3 haki türünde ustalaşması var Belki meyve yiyip bunda ustalaşması var.Tabi ki şu anın mevzusu değil.

Bende şu an amiral seviyesidir demiyorum zaten.Adam haki açtı bunun 3 haki türünde ustalaşması var Belki meyve yiyip bunda ustalaşması var.Tabi ki şu anın mevzusu değil.
Az önce coby amiral olmuş olabilir diyordu bazı arkadaşlar onlara dellendim , senide onlardan sandım :D Ayrıca H.haki vermişsin Coby'e ama coby yırtsa açamaz o hakiyi Kapasitesi yok çünkü . Seride H.haki sahiplerinin alayının küçükten belliydi ne mal olacakları ki coby'i adam olmaya iten luffy . Bizim oğlanla karşılaşmasa hademe felan olurdu Coby .

Coby elbet amiral olacaktır fakat bunun için daha çok zamanı var . Ayrıca şu çocuğun hayallerini ezmeye hiç mi hiç gerek yok luffy KK olacaksa bu cobyde amiral olur hatta olacaktır .

Yonko kadın var, shichi var, supernova var, koramiral var, alt rutbeler de muhakkak vardır zaten. Dikkat ederseniz boş gecmiyor mangaka. Bir tanebde olsa kadın sıkıştırıyor aralarına.

O bakımdan Green Bull kadın diyorum ben. Zetto, Akainu, Kizaru, Aokiji, Issho, Sengoku, istese Garp. Hep erkek. Araya muhakkak kadın sıkıştıracak gibime geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık