Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen. Ben zaten Luffy'yi zorlayacak diye düşünmüyorum. O amiral olasıya Luffy kk olur. Kk da bir amirali oylum oylum selvi boylum ediseye kadar.......... Arada bariz fark var. O fark hiç ciddi bir biçimde kapanmayacak.

İki yıl sonrasında Smoker saldı artık bu işi. Coby'de sıra.
Coby: Bir dahaki karşılaşmamızda seni yakalayacağım, Luffy-san.

Bir sonraki karşılaşlamalarında Luffy yanından geçerken Coby'ye bir tane vurup, tekledi. Durmadı ya da yavaşlamadı bile. Takipte Coby'ye sıra gelene kadar seri biter. Smoker bu işi yapmaya devam edecektir.

Geçen fanart sayfalarından birinde Smoker'ın ölümünü çizmişler manga sayfası olarak. Luffy koluna kelepçe takıp, "Bak beni yakaladın, lütfen ölme." falan diyordu. Güzel bir sahneydi.

MDL_Roronoa

Coby: Bir dahaki karşılaşmamızda seni yakalayacağım, Luffy-san.

Bir sonraki karşılaşlamalarında Luffy yanından geçerken Coby'ye bir tane vurup, tekledi. Durmadı ya da yavaşlamadı bile. Takipte Coby'ye sıra gelene kadar seri biter. Smoker bu işi yapmaya devam edecektir.

Geçen fanart sayfalarından birinde Smoker'ın ölümünü çizmişler manga sayfası olarak. Luffy koluna kelepçe takıp, "Bak beni yakaladın, lütfen ölme." falan diyordu. Güzel bir sahneydi.

Zoro'nun ölümü gibi herhalde. Merak ettim ya bulabilirsen ekleyebilir misin buraya :) Smoker adamdır ya, ilerde Luffy teslim olacaksa smoker'a olmalı. :)

Smoker bence çok güzel bir sahneyle ölecek.

Amiralin kadın çıkmasını bende isterim bu arada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık