Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:hhh::hhh:Oğlum boğa erkek bir canlı Lan:hhh::hhh:
Lakap la o. Bir zeki sen varsın ya forumda. O kadar adamdan bir sen çıkıp bogo orkok lo diyorsun.

Kuzan sülün mü? Sakazuki köpek mi? Bunlar muhtemelen karakterlerini simgeliyor. Erkek Fatma dedikleri bir kadın var bizim mahallemizde. O hesap Green bull'un kadın çıkması hiç şaşılacak bir şey değil. Hele hele Oda gibi trollden bahsediyorsak. Surf okuyucu erkek sansin diye böyle bir lakap takmış bile olabilir. Ters köşe için. Ki bazıları bu lakaba çok takılmış belli ki amacı buysa işliyor demektir.

Coby: Bir dahaki karşılaşmamızda seni yakalayacağım, Luffy-san.

Bir sonraki karşılaşlamalarında Luffy yanından geçerken Coby'ye bir tane vurup, tekledi. Durmadı ya da yavaşlamadı bile. Takipte Coby'ye sıra gelene kadar seri biter. Smoker bu işi yapmaya devam edecektir.

Geçen fanart sayfalarından birinde Smoker'ın ölümünü çizmişler manga sayfası olarak. Luffy koluna kelepçe takıp, "Bak beni yakaladın, lütfen ölme." falan diyordu. Güzel bir sahneydi.
Güzel bir sahneymiş. Gerçekten olsa böyle bir şey çok duygusal ve efsane sahnelerden biri olabilirdi. Smoker adamdır. Karakterini beğenirim ama güç konusunda eksikliği var. Ve ikinci bir meyve yiyemiceği için dolmayacak bir eksiklik olarak kalmaya devam edecek bu. Mangaka sıkıntılı bir meyve vermiş maalesef. Biraz daha iyi bir meyveyle daha uzun süreler kovalayabilirdi Luffy'yi. Ha yine kovalayabilir ama kovalamaktan daha öteye gitmez o iş. Luffy güç olarak Smoker'ın çok çok üstünde şu an :/

@Phoenix Abi mavi sülün kadın çıksaydı gram yadırgamazdım ama Yeşil boğa kadın çıkarsa çok ters köşe olur hatta amiral döner ne bileyim böyle değişik bişey olur :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzel bir sahneymiş. Gerçekten olsa böyle bir şey çok duygusal ve efsane sahnelerden biri olabilirdi. Smoker adamdır. Karakterini beğenirim ama güç konusunda eksikliği var. Ve ikinci bir meyve yiyemiceği için dolmayacak bir eksiklik olarak kalmaya devam edecek bu. Mangaka sıkıntılı bir meyve vermiş maalesef. Biraz daha iyi bir meyveyle daha uzun süreler kovalayabilirdi Luffy'yi. Ha yine kovalayabilir ama kovalamaktan daha öteye gitmez o iş. Luffy güç olarak Smoker'ın çok çok üstünde şu an :/
Ben meyvesini beğeniyorum. Yıkıcı gücü olmasa da, dar alanda çok yüksek bir hız kabiliyeti sağlıyor. Law gibi alan hakimiyetine sahip birini bile gafil avlayabildi.

Benim merak ettiğim E.Oda neden Luffy'e karşı denizcilerde denk bir karakter yaratmadı ? Yada Smoker ile arasını bu kadar açtı ? Smoker Luffy ile denk olsa daha keyifli olmaz mıydı ? Onun yerine resmen şaklaban yaptı adamı Tashigi'nin yerine koymalar Luffy'nin dalga geçmesi felan ne bileyim bana çok saçma geliyor.Bence seride çok büyük bir eksik

aslında bencede green bull kadın olsa cok güzel olur. bir zamanlar forumda tartısıyordum, shicbukai kadın var, kesin yonkoda kadın cıkar diye... bir cok arkadasa görei o seviyede bir gücei bir kadın sahip olamazdı. ama gördükki varmıs.

bu acıdan bakarsak;

- yonko gücünde bir kadın var: charlotte linlin

- amiral gücünde hiç kadın yok.

- shicbukailerden biride bir kadın: boa hancock.

ortak noktaya bakarsak eger, muhtemelen ikiside houshoku haki kullanıcısı cıkacak. şimdi düşünelim houshoku sahibi amiral varmı hiçi yada oldumu ? hayır olmadı. peki e.odai houshoku haki sahibi boga temalı, muazzam bir kadını amiral olarak denizci kuvvetleri içine aldırabilirmi ? gayet makul.

yani sonuctai aokijinin lakabı mavi sülün. çünkü; imza saldırısı blue phesant(mavi sülün). akainu, inugami gurenle saldırıyor. yanan köpek ısırıgı gibi bir anlamı var. ayrıca kara köpek diye, meigo isminde saldırısı var. muhakkak bu kullanılan temaya uygun, issho ve kizarudada saldırı tipi yada bir uygunluk cıkacaktır.

o yüzden bir kadının, boga temalı bir saldırı yapması cok zor degil. mesela daha hala kullanılmayan, picanın meyvesinin hiyerarşik üstünü sayabilecegimiz iwa iwa no mi var. tüm topragı yönetebilen bir logia. cok mu zor ? sert elementleri manipule edip, boga boynuzları seklinde saldırması. green temasını bile yavannayla bagdastırabilir bu meyveyle. en kötü, hashirama senjunun gücünü verir mesela ;)

demem o ki;

1- bence son amiral bir kadın olabilir.
2- houshoku sahibi bir amiral kadın olabilir.
3- amiral bir kadın olmalı :)

son olarak; luffynin, denizciler içindeki rakibi su an için akainu sakazuki. çünkü rogera rakip olan, garpın teması köpekti. luffynin gögsünü yakıp, kardeşini öldürende kırmızı köpek. tabiki bu benim düşüncem. orjinalde akainudan, bir garp gücü cıkmaz diye düşünüyordum ama, meyve uyanısı acıklandıgından beri kararsızım ;)

Movielerden birinde yeşil boğayı gösteriyordu sanırım şuan hatırlamıyorum , orada gördüğüm kişi amiralse hevesinizi kıracağım ama erkekti :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık