Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fitness & Vücut Geliştirme Sohbet

Eklem sakatlamanın tedavisi zaten bayağı zahmetli ve uzun bir süreç.Geri döndüğünde boş bar bench yapan sedantere dönersin.
Orası öyle onun için Deadlift hariç diğer egzersizlerde tüm formlarım on numara Squat olsun zaten ATG atıyorum Squatta normalini geçtim ağırlıkları da liner bir şekilde artıyorum egolifting yapmıyorum hava basacağım diye şuan sonuçlarımdan memnunum.

Orası öyle onun için Deadlift hariç diğer egzersizlerde tüm formlarım on numara Squat olsun zaten ATG atıyorum Squatta normalini geçtim ağırlıkları da liner bir şekilde artıyorum egolifting yapmıyorum hava basacağım diye şuan sonuçlarımdan memnunum.
Deadlift zaten üç büyük egzersiz arasında tekniği oturtması en zor olan.

Weider zaten bana göre içi boş bir balondan ibaret.Spora başladığımda yaptığım en büyük hata Weider'ın gainerını almaktı.Üstünde 123 gr karbonhidrat yazıyor bunun 95 gr şeker 14 g yağ var ama 9.5 gramı doymuş yağ.Diğer gainerlara kıyasla bile çok daha kötü besin değerlerine sahip.
Acikcasi gainer benim gozumde en gereksiz suplementlerden biridir, yemegini guzel yiyne birisi bunuda duzenli kullanirsa kucukte olsa etki edebilir ama bu icip yemek yememek hicbirsey ifade etmez, hele cogu gainerin karbonhidrati sekerden geliyor, uzun lafin kisasi Weidere cop diyemem, iyi bir markadir kesinlikle ama diger sup firmalarindan alirim Weiderden alacagima, fiyat performans karsilastirmasi icin.

Ayrica spoara yeni baslayan arkadaslara nacizane tavsiyem deatlift gibi hareketlerden uzak dursunlar, eklemelre, disklere inanilmaz agirlik veriyor, durus yapilis acisindanda cok sakat bir hareket.

Acikcasi gainer benim gozumde en gereksiz suplementlerden biridir, yemegini guzel yiyne birisi bunuda duzenli kullanirsa kucukte olsa etki edebilir ama bu icip yemek yememek hicbirsey ifade etmez, hele cogu gainerin karbonhidrati sekerden geliyor, uzun lafin kisasi Weidere cop diyemem, iyi bir markadir kesinlikle ama diger sup firmalarindan alirim Weiderden alacagima, fiyat performans karsilastirmasi icin.
Gainer zaten boşa para harcamaktan başka birşey değil.İçinde dediğin gibi çabuk kilo aldırsın diye şeker var bu yüzden her içtiğim zaman acayip tatlı bir tat geliyordu.Bana göre en iyi gainer üstat Rich Piana'nın dediği gibi aşağı videodaki tarif ;

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık