Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. King

Dövüşü Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    268
Bunu bir deneyde görmüştüm. Adam fiziksel gücü ile demir ve mıktası ayıramadı, sonra biraz ateş kullanarak kendiliğinden ayrıldı.
Buda wikipedia.
İmkansız diyor.
Basıncı unutarak hala şunları atmanda hani. Manyetizmanın bozulması için yükse seviye ısı ve basınç lazım. Diğer türlü elementlerin erime noktalarına kadar vurman lazım. King böyle ateş üretemedi, üretemez de yaptığı lav değil onun ''benzer''. Akainu gibi bir şey değil kaido+king in yaptığı.

King uyanışa yakalanırsa yapışır olduğu yere bir gıdım hareket edemez. Yani ateş mateş de üretemez, Fuji'nin Law'u yere mıhladığında kendini ışınlayamaması gibi. Onu geçtim uyanış gücü mutlak bir şey, Luffy gidip yıldırımı manipüle ediyor.
Law zaten ışınlanmadı mı? Birde lawın el hareketi yapması gerekir. Luffynin olayı farklı.. luffy yoktan varı, vardan yoku yaratabilecek bir meyve yedi.

Basıncı unutarak hala şunları atmanda hani. Manyetizmanın bozulması için yükse seviye ısı ve basınç lazım. Diğer türlü elementlerin erime noktalarına kadar vurman lazım. King böyle ateş üretemedi, üretemez de yaptığı lav değil onun ''benzer''. Akainu gibi bir şey değil kaido+king in yaptığı.
Basınç olmadanda yapabilir. Belli ki okuduğunu iyi anlamamışsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık