Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. King

Dövüşü Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    268
Bunu bir deneyde görmüştüm. Adam fiziksel gücü ile demir ve mıktası ayıramadı, sonra biraz ateş kullanarak kendiliğinden ayrıldı.
Buda wikipedia.
İmkansız diyor.
King uyanışa yakalanırsa yapışır olduğu yere bir gıdım hareket edemez. Yani ateş mateş de üretemez, Fuji'nin Law'u yere mıhladığında kendini ışınlayamaması gibi. Onu geçtim uyanış gücü mutlak bir şey, Luffy gidip yıldırımı manipüle ediyor.

Metalden yapılmalar, yapıldıkları şey eriyebiliyor. Kılıçları elinden de düşürdü, haki ile ilgili bir sorunu yok iken de eritmedi.

Bu görselde de görebileceğin gibi kadının kafasında Prometheus var ve amblemi anlına yapıştırıyor. Sıcaklık iptal etse burada ederdi. Senin dediğin gibi varsayamayız ve varsayamamamız için söylediğin kimselerle savaşmasına da gerek yok. Sıcaklığın iptal ettiğine dair bir veri yok elimizde ama etmiyor olduğunu düşünmemizi sağlayan sahne mevcut. Sıcaklığın dibine, anlının çatına yapıştırıyor manyetik kutbu.
Bigmomın başındaydı prometheus, alnında değildi. Kingin ateş kullanması sanji gibi. Dediğin örnek geçersiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık