Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük Fedakarlık

zeff'in shanks'tan bir farki yok shanks da luffy'i cok tanimiyordu sadece roger'la ayni sozleri soyledigi icin ve onda roger'i gordugu icin sapkayi vermek istedi ve onu sapkayi vermek icin kurtardi dersek zeff de kendisinden isin gectigini ve all blue hayalini yasatacak insanin sanji oldugunu bildigi icin ayagini feda etti. Biri ayagiyla dovusuyor biri koluyla aralarindaki fark zeff'in gucu sinirliydi ve artik korsanlikta zirvesine gelmisti. shanks ise korsanliga yeni baslamisti. Bence shanks bu yuzden bir adim onde fedakarlikta. Shanks istese kurtarmazdi luffy'yi bencillik yapar kendi gidip bulabilirdi one piece'i ki bence o guce sahip. zeff'in bulmasi ise all blue'yu hayaldi. yani durum su shanks hem kendi iradesini karsisina aldi hem de gencligini ve daha fazla gucu feda etti.
Luffy ile Shanks'ın en azından bir tanışıklığı vardı. Üstelik kaptanı Shanks'e kendi varisini bulma misyonunu vermiş. Canını bile verse, yine de onu kurtarmak zorundaydı. Çünkü Luffy'nin yaşaması gerekiyordu. Bu yüzden de şapkayı ona verdi. Üstelik Shanks ve tayfası, köydeki herkesle ahbap olacak kadar uzun süre orda kalmışlar.

Zoro'nun, tayfası ve kaptanı için hayallerini bir kenara atması ve hiç tereddüt etmeden kendi canını ortaya koyması beni diğer olaylardan daha çok etkiledi. Karşılaştırmak değilde Zoro'nun yaptığı şeyden daha çok etkilenmiştim o yüzden oyumu Zoro'ya verdim
katılıyorum dediklerine :beli:
ace olsun beyazsakal olsun bon clay olsun bunlarda beni etkilemişti :a:

Luffy'nin yaptığı fedakarlıkları kimse yapmamıştır bence, arkadaş edinmek istediği, kurtarmak istediği her bir karakter için canını ortaya koymuş adamdır kendisi :a:

okanil

Fedekarlik yazisini gordum bon clauden baska bisey dusunemedim tabiki hepsi ayri ayri ozel ve mukemmel

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık