Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
Doff alır.Elbette zorlanacaktır ama alır.Parazit tekniği ile kaç bisküvi asker yapıldığı önemsiz kalıyor.Kendi kuklası yapamazsada en azından saf dışı bırakır.

Doffy asla Luffy'ye denk olmadı.G4 tarafından ada turu attırılan adamı,Luffy'yi yenmesin diye meyvesini nerfleyen Nami'ye rağmen 11 saat dövüşen Cracker'dan üstün tutmak için bir sebep yok.
Ona bakarsan Katakuri de Ayna Dünyasında tur atıyordu, zira G4 tekniğinin olayı bu. Luffy kolunu içeri çekip bırakınca Elbaflı Dev değilsen uçar gidersin, Kaidoyu bile önce yoğurduktan sonra uçurdu adam. Doffu uçurdu diye yermek gereksiz.

Crackerin 11 saat dövüştüğü de KF efsanesi, Luffynin kaçip yeyip dövüştüğü söyleniyor, 11 saatin 3 saati bile değildir o dövüş muhabbeti, ki Dof tüm kuklaları, hatta Crackerin içindeki kuklayı bile kilitleyebilir. Hacmi artmayan karakterler kıramaz o iplikleri. Tüm kuklaları ipliğe çevirebilir, parazit atıp kendisi için dövüştürebilir. Hiçbir şey bilmiyorsa uyanış açıp devasa saldırılarla parçalayabilir. Dofun rakibi olsa olsa başka uyanış kullanıcısı Katakuri olur. Cracker Smooty vs sonucu belli anketler. :)

"Katakuri-King-Quenn > Doflamingo > Jack-Smothie-Cracker" şeklinde düşünüyorum.

Doflamingo'nun en büyük avantajı parazit yeteneği. Parazit olmasa yenilir derdim parazit yeteneği sağ kol seviyesinin altındaki çoğu adama üstün gelir gibi geliyor.
Parazit'i çıkarırsak gene 3.adam seviyesinde bence gerçi.

Cracker Luffy'i daha iyi karşılıyordu, g4 tekniği aktifken bile... hem kendisi kılıcı ile bloklayabiliyor hem de askerleri bi yere kadar bloklayabiliyordu. Doflamingo ise uyanış ile şöyle böyle bloklayabiliyor fakat Cracker gibi doğrudan atakları karşılayabildiğini görmedik :S yani bariz bi savunma üstünlüğü var.

bi kere Cracker askerleri dizdikten sonra Doflamingo'nun ister kendisi ister uyanışlı sicimleri isterse sicim klonları nasıl aşacak bunu :S g2 halindeki Luffy'i hoşaf eden Cracker askerleri var, öte yandan g2 Luffy'e hoşaf olan Doflamingo klonu var :S hakisi yeni gelmiş Luffy'i delemeyen uyanışlı sicimler Cracker'in askerlerine ne yapacak :S bi tarafta Luffy'i zor delen sicimler, diğer tarafta hakili kolunu kesen Cracker :S bilemiyorum acaba kim alabilir ki yav

Gardı düşük iken anca yapabiliyor tarzında yazdığın mesaja cevap yazdım sadece.Karakterleri adil kıyaslamıyorsun.Mevzu Dof olunca adam hakisi gelmedi diye dövüş dışı mı sayacağız diyorsun buna karşılık Cracker'ın aynı şekildeki durumunu anca gard dışı diyerek küçümsüyorsun.Tekrar yazıyorum mevzu gardı düşük iken yakalamaysa bunu Dof kadar kullanan birisi yok.Kör değil dediğin Jozu o sırada Croco ile uğraşıyor.Sanırım Marco da kördü yanına gelip kendisini kelepçeleyen koru görmüyordu o da sonuçta.Doflamingo'nun meyvesinin ne olduğunu anlamıyor bile rakip.Sanji gördüğü halde anlamadı.Jozu nasıl görsün dikkati bile adamda değil iken.
Adil mi kıyaslamıyorum.Luffy'i o noktaya getiren Doflamingo zaten.Hakisinin tam geri gelmemesinin sorumlusu o zaten.Başka biri mi yardım etmiş Doflamingo'ya da adil olmayacak.O dövüşte adil olmayan birşey varsa ölü taklidi yapıp 2 vs 1 meyve kombolarıyla gamma knife yedirme olayıdır.Law normalde vuramayacağı en güçlü saldırısını bu sayede içten vurmuş oldu.

Gözlem haki diye birşey var.Ayrıca zırh haki diye birşey de var iplerden korunmanı sağlayacak olan.Gardı açık adam dövüşmek için hamle yapan adam zaten yeterliyse bunları yemez.Ne yapalım yani Sanji bilse alırdı mı diyelim.Sanji'nin ne gözlemi ne zırhı yetmiş ki yakalanıyor.

Öncelikle, Dof hakkındaki dediğin doğru, gözden kaçırıp yorum yapmışım haklısın, lakin Kraker de zor falan durdurmuyordu, hakkını ver. Kumandan düştüğünde dünya adama 5. imparator demeye başladı oo çekmek yerine :D:D
Şu sayfaya istinaden demiştim onu.

O ünvanı alması birçok sebepten dolayı.

2 komutan yendi
Düğünü dağıttı suikast planı yapıp uyguladı.
Sonra da oradan canlı çıktı.

Bunlardan dolayı aldı.Hepsinin toplamı olarak.Bence almasının en büyük nedeni zarar verip canlı çıkması ama Katakuri de önemli pay sahibi olabilir tabii.Onu tam bilemiyoruz.

1.komutanların amiral dengi oldukları olayı doğruysa Katakuri etkenini kabul edebilirim.Ama onun dışında adamdan neredeyse 500 milyon fazla ödül aldı.Şu an sadece onun yüzünden imparator denilmiş gibi durmuyor.

@Raiden

Ben o kadar ezici şekilde konuşmuyorum. :D Fakat uyanış yokken bile Jozu'nun tepesine çıkabiliyorsa uyanış açtığında Jozu'dan aşağı olacağını hiç mi hiç sanmıyorum hatta kazanması kuvvetle muhtemel.

Ona bakarsan Katakuri de Ayna Dünyasında tur atıyordu, zira G4 tekniğinin olayı bu. Luffy kolunu içeri çekip bırakınca Elbaflı Dev değilsen uçar gidersin, Kaidoyu bile önce yoğurduktan sonra uçurdu adam. Doffu uçurdu diye yermek gereksiz.

Crackerin 11 saat dövüştüğü de KF efsanesi, Luffynin kaçip yeyip dövüştüğü söyleniyor, 11 saatin 3 saati bile değildir o dövüş muhabbeti, ki Dof tüm kuklaları, hatta Crackerin içindeki kuklayı bile kilitleyebilir. Hacmi artmayan karakterler kıramaz o iplikleri. Tüm kuklaları ipliğe çevirebilir, parazit atıp kendisi için dövüştürebilir. Hiçbir şey bilmiyorsa uyanış açıp devasa saldırılarla parçalayabilir. Dofun rakibi olsa olsa başka uyanış kullanıcısı Katakuri olur. Cracker Smooty vs sonucu belli anketler. :)
Katakuri g4ü Dof'tan daha iyi tanklamış adam.Aynı klasmanda bile olmayan adamları kıyaslıyorsun şu an.Aynı g4e ayna dünyası turu da attırıyor Kata.Doflamingo'da Luffy'ye yakın bir saldırı gücü olduğunu ispatlayamayacağın için bisküvi askerleri parçalar çok farazi bir yorum kalıyor bu arada.

Adil mi kıyaslamıyorum.Luffy'i o noktaya getiren Doflamingo zaten.Hakisinin tam geri gelmemesinin sorumlusu o zaten.Başka biri mi yardım etmiş Doflamingo'ya da adil olmayacak.O dövüşte adil olmayan birşey varsa ölü taklidi yapıp 2 vs 1 meyve kombolarıyla gamma knife yedirme olayıdır.Law normalde vuramayacağı en güçlü saldırısını bu sayede içten vurmuş oldu.

Gözlem haki diye birşey var.Ayrıca zırh haki diye birşey de var iplerden korunmanı sağlayacak olan.Gardı açık adam dövüşmek için hamle yapan adam zaten yeterliyse bunları yemez.Ne yapalım yani Sanji bilse alırdı mı diyelim.Sanji'nin ne gözlemi ne zırhı yetmiş ki yakalanıyor.

Şu sayfaya istinaden demiştim onu.

O ünvanı alması birçok sebepten dolayı.

2 komutan yendi
Düğünü dağıttı suikast planı yapıp uyguladı.
Sonra da oradan canlı çıktı.

Bunlardan dolayı aldı.Hepsinin toplamı olarak.Bence almasının en büyük nedeni zarar verip canlı çıkması ama Katakuri de önemli pay sahibi olabilir tabii.Onu tam bilemiyoruz.

1.komutanların amiral dengi oldukları olayı doğruysa Katakuri etkenini kabul edebilirim.Ama onun dışında adamdan neredeyse 500 milyon fazla ödül aldı.Şu an sadece onun yüzünden imparator denilmiş gibi durmuyor.

@Raiden

Ben o kadar ezici şekilde konuşmuyorum. :D Fakat uyanış yokken bile Jozu'nun tepesine çıkabiliyorsa uyanış açtığında Jozu'dan aşağı olacağını hiç mi hiç sanmıyorum hatta kazanması kuvvetle muhtemel.
Yahu Sanji'nin k.hakisini gördük adamdan daha iyi gözlem kullanan 30 kişi yok iken kendisi Dof'un meyvesinin sicim olduğunu farketmiyor.Law açıkladıktan sonra anladım diyor.Senin adın Emre'ydi galiba ? Adaşız.Ben adaş olduğum bir kişiyle bu kadar aykırı düşüncelere sahip olduğumu gram hatırlamıyorum valla :D Sanji'nin Dof'u alamayacağı bariz.Cracker'ın bariz hakkıyla yaptığı bir şeye kulp takarken Dof'un da araya girerek Jozu'yu kitlemesini kendi yapmış gibi yazıyorsun.Cracker baya kendi yapıyor.Adamın meyve yeteneğinin artısı işte.Dof'un yaptığıyla Law'ın yaptığı arasında fark yok.

Son düzenleme:
Konunun ilk cevanı benee ve Dof demişim. Şimdi biraz şüpheliyim.

Ama şu biraz değişik geliyor, düşünün Luffy Dof ile karşılaşıyor ve hemen sonraki arcın (Zou bir geçiş arcıydı.) hemen başında Dof'tan güçlü biriyle karşılaşıyor.

Biraz garip değil mi?

Konunun ilk cevanı benee ve Dof demişim. Şimdi biraz şüpheliyim.

Ama şu biraz değişik geliyor, düşünün Luffy Dof ile karşılaşıyor ve hemen sonraki arcın (Zou bir geçiş arcıydı.) hemen başında Dof'tan güçlü biriyle karşılaşıyor.

Biraz garip değil mi?
Luffy Caesar gibi bir adamdan hemen sonra Dof gibi bir adamla karşılaşıyor gayet normal bir olay.Kata>Cracker>Dof>Caesar sıralama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık