Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
mangaka bizimkileri marcolarla karşılaşır da marcoların gücünü göstermedikçe kimsenin fikri değişmeyecek sanırım. (ki büyük ihtimal bb ye harcatıcak) bu yüzden kimsenin fikri değişmeyecek. o yüzden dağılalım diyorum

Adamı unutuyosun tamamen. Hatırlayacakları tek şey Sugarın elindeki oyuncağı biraz önce neden fark etmedikleri olur.
Adamı unutabilirsin kim doluğunu falan ama önünde bir insan oyuncak oluyor. Bu kısmın unutulduğunu zannetmiyorum. Zaten bu olayı kapalı bir odada yapıyorlar. Sence Trebol önünde oyuncak olan adamları unutuyor mudur?

O zaman Diamante falan nasıl hatırlıyor Sugarın birilerini oyuncak yaptıgını.Adamı unutunca gözlerinin önünde ki olayı unutmuyolardır herhalde.
Sugar oyuncak yapınca adam hiç var olmamış gibi oluyor. Hiç var olmamış birisinin nasıl oyuncağa dönüştüğünü hatırlayabilirsin ki.

Belirli kişilerin unutma durumunun dışında tutululabilmesi daha mantıklı duruyor.

Adamı unutabilirsin kim doluğunu falan ama önünde bir insan oyuncak oluyor. Bu kısmın unutulduğunu zannetmiyorum. Zaten bu olayı kapalı bir odada yapıyorlar. Sence Trebol önünde oyuncak olan adamları unutuyor mudur?
Evet, unutuyor. Gladius önündeki kurşun askerlerin kendi adamlarını olduğunu hatırlamıyordu misal. Sugar dışında herkes o adamı unutuyor. Diğer hususta senin yanında birisi oyuncak olursa sen, yanındaki birisinin oyuncak olduğunu hatırlamıyorsun işte, sadece kızın elindeki oyuncağı hatırlıyorsun.

Aklıma takıldı Akainu neden sadece 1 amiral göndermekle yetindi ki?
Şimdi bu tayfa bu kadar güçlüyse Law+Luffy'e rağmen Fujitora GreenBit'e gidip bunların(Dof+Law) fişini çekmeyecek miydi telefon gelmeseydi?
Karışık durum.

Evet, unutuyor. Gladius önündeki kurşun askerlerin kendi adamlarını olduğunu hatırlamıyordu misal. Sugar dışında herkes o adamı unutuyor. Diğer hususta senin yanında birisi oyuncak olursa sen, yanındaki birisinin oyuncak olduğunu hatırlamıyorsun işte, sadece kızın elindeki oyuncağı hatırlıyorsun.
İyide o olay önünde gerçekleşmedi ki. Benim kastettiğim senin dediğinle farklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık