Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
Sugar oyuncak yapınca adam hiç var olmamış gibi oluyor. Hiç var olmamış birisinin nasıl oyuncağa dönüştüğünü hatırlayabilirsin ki.

Belirli kişilerin unutma durumunun dışında tutululabilmesi daha mantıklı duruyor.
Dediğin gibi büyük ihtimal de,İzleyenler de unutuyorsa Sugarın birilerini oyuncak yaptıgını Dof ve Diamante nasıl Sugarı keşfettiler acaba.Kanıtla deseler bişe yapamaz :D

Ace BBye yenildiğinde BB Yonko falan değildi. Jinbei ile berabere kalmış birisi yine. Hakiyle ilgili bir kelam ettiği yada B.Haki,K.Haki kullandığı bir manga sayfası mı var. Biliyor olsa BBye karşı varlık gösterebilirdi.

Ben bir yerden çıkarmadım boynunun kırılıcak olmasını kendisi söylüyor.

Sen gücünü dahi bilmediğin adamların ezeceğini söylüyorsun bense gücünü kuvvetini bildiğimiz ve ne kadar etkili olduğuna tanık olduğumuz 2 meyve kombinasyonunun çok işe yarayacağını söylüyorum. Bana kalırsa bu savaşı Donlar alır götürür.

Sugar olayını nasıl anlayacaklar sorması ayıp?

Böyle laf yürüterek değil mangadan verilerle tartışacaksan seve seve anlatırım kimin neden kazanacağını.
Hangi veriye dayanıyorsun da wb tayfası tümen komutanlarının güçlerini nereden biliyorsun. tam kapasite dövüşlerini gördükmü. dof ve tayfasının maden bu kadar dehset güçleri var. neden yonkou değil hatta kral değiller. Bir franky 2 3 adamını haşat ediyor baby 5 artı uçan tipi tek başına dövdü. yetmedi simdi öteki 2 li ile rahatca kapışıyor. sen franki wb tümen komutanlarından güçlümü diyorsun? pica zoro tarafından rahat engellenirken vistanın engelleyemeceğinimi söylüyorsun. mihawk tarafından kabul gören vistanın.. marconun jozunun ace bu adamların dof ile kapışamayacağını söylüyorsan yani bi cc bi sugar var diye bu adamlar özürlümü anlamayacaklar güçlerini düşmanlarının. sugar var diye dünyanın tamamına sahip olsun neden olmuyor arkadaş. kaido bile emrine alır oyuncak yapar malum sugar var.

Hangi veriye dayanıyorsun da wb tayfası tümen komutanlarının güçlerini nereden biliyorsun. tam kapasite dövüşlerini gördükmü. dof ve tayfasının maden bu kadar dehset güçleri var. neden yonkou değil hatta kral değiller. Bir franky 2 3 adamınI haşat ediyor baby 5 artı uçan tipi tek başına dövdü. yetmedi simdi öteki 2 li ile kapışıyor rahatca. sen franki wb tümen komutanlarından güçlümü diyorsun? pica zoro tarafından rahat engellenirken vistanın engelleyemeceğinimi söylüyorsun. mihawk tarafından kabul gören vistanın.. marconun jozunun ace bu adamların dof ile kapışamayacağını söylüyorsan yani bi cc bi sugar var diye bu adamlar özürlümü anlamayacaklar güçlerini düşmanlarının. sugar var diye dünyanın tamamına sahip olsun neden olmuyor arkadaş. kaido bile emrine alır oyuncak yapar malum sugar var.
Örnek verdiğin adamların 1isini bile zaten benim kafamdaki eşleşmede her hangi bir yere kritik bir konuma koymadı. E ben sana sormam mı gücünü bilmediğin adamların nasıl bunları yeneceğine inanıyorsun diye? Neden imparator olmuyor demişsin,başlarında ki Doflamingo bu kapışmaya katılıyor ancak Wb kapışma dışı bu neden yeter herhalde.

Ben Vistayla Picayı eşleştirmedim zaten. Sugarın gücünü anlamaları açıkladığımız gibi imkansız. CC zaten savaş dışında o olsa çok rahat Doflamingo tayfası diyebilirdim.

Örnek verdiğin adamların 1isini bile zaten benim kafamdaki eşleşmede her hangi bir yere kritik bir konuma koymadı. E ben sana sormam mı gücünü bilmediğin adamların nasıl bunları yeneceğine inanıyorsun diye? Neden imparator olmuyor demişsin,başlarında ki Doflamingo bu kapışmaya katılıyor ancak Wb kapışma dışı bu neden yeter herhalde.

Ben Vistayla Picayı eşleştirmedim zaten. Sugarın gücünü anlamaları açıkladığımız gibi imkansız. CC zaten savaş dışında o olsa çok rahat Doflamingo tayfası diyebilirdim.
Açıkladığın? Önündeki adamın oyuncak olması halinde ne hatırladığın ile ilgili hiçbir veri yok. Zaten öyle olsa buglu olurdu. Adam görüntüleyen den den mushi midir nedir onla kayıt ediyorsa ne olacak?

Açıkladığın? Önündeki adamın oyuncak olması halinde ne hatırladığın ile ilgili hiçbir veri yok. Zaten öyle olsa buglu olurdu. Adam görüntüleyen den den mushi midir nedir onla kayıt ediyorsa ne olacak?
Adamı tamamen unutuyorsun diyorum sen hala önündeki adamda yok oyuncak oldu da diyorsun. Tamamen evrenden resetleniyor adam. Önündeki birisini oyuncak yaparsa yüksek ihtimalle düşünülen şey "çocuğun elinde oyuncak mı varmış hayda ben demin fark etmedim iyice yaşlanıyoz he" falan olur.

Adamı tamamen unutuyorsun diyorum sen hala önündeki adamda yok oyuncak oldu da diyorsun. Tamamen evrenden resetleniyor adam. Önündeki birisini oyuncak yaparsa yüksek ihtimalle düşünülen şey "çocuğun elinde oyuncak mı varmış hayda ben demin fark etmedim iyice yaşlanıyoz he" falan olur.
O senin çıkardığın anlam. O mantıkla Trebolun hayatının bi kaç ayı yok olmuş olur. Herif lelya gibi geziyor heralde.

Iyi ezmiş anket de Marcogil:D Bide bunlar çöp filan yazılıp duruluyordu orda burda. Demekki; aynı kişiler ve hep klasikler lafları işin aslı
Teklikler acaba Shanks tayfası karşısında oy alırlar miki:ehe:

o müttefik dediklerin genelde koramirallerle ile kapıştı. arkadaş bir yonkou tayfası ile shicbukai tayfasını kıyaslıyorsunuz. Artı o shicbukai yonkou kaido ismini duyunca tutuşuyor. Anladık dof şu ara favoriniz. frankie 2 3 tayfa üyesi ile kapışıyorken. gelip marco jozu ace vista gibi adamları dof keser diyorsunuz. croco-boyu neden kesemedi demezlermi adama hakisi o derece kuvvetli ise :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık