Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
Ben bilmiyorum dedim. Ama böyle bir vs olsa uzun bir süre başabaş gidecekleri ortada.
Ayrıca, sonucu ne olursa olsun izlemek isterim, zira adamlar bayaa efsane.

Tabi duygusal olarak wb leri tutarım zira dof veled-i zinası çok pis sinirimi bozuyor.
Başabaş gitmezler.Dof'un tayfası Güçsüz ama CC ve Sugar gibi çok kilit adamları var.Eğer bunları iyi kullanabilirlerse bir şansları olabilir.Ondada şuan farkındamısınız bilmiyorum ama 4 Tümen komutanı üzerinden Konuşuyoruz ve yeteneklerini bilmediğimiz 12 Tümen komutanı daha var.Sugarla falan 16 tümen komutanını birden etkisiz hale getiremezler.Zaten Sugar olayını çakarlarsa WB tayfası için saniyelik iş olur Dof tayfası.

Bu savaşta ne yüzlerce müttefik ne de Wb var.
o müttefik dediklerin genelde koramirallerle ile kapıştı. arkadaş bir yonkou tayfası ile shicbukai tayfasını kıyaslıyorsunuz. Artı o shicbukai yonkou kaido ismini duyunca tutuşuyor. Anladık dof şu ara favoriniz. frankie 2 3 tayfa üyesi ile kapışıyorken. gelip marco jozu ace vista gibi adamları dof keser diyorsunuz. croco-boyu neden kesemedi demezlermi adama hakisi o derece kuvvetli ise :D

Başabaş gitmezler.Dof'un tayfası Güçsüz ama CC ve Sugar gibi çok kilit adamları var.Eğer bunları iyi kullanabilirlerse bir şansları olabilir.Ondada şuan farkındamısınız bilmiyorum ama 4 Tümen komutanı üzerinden Konuşuyoruz ve yeteneklerini bilmediğimiz 12 Tümen komutanı daha var.Sugarla falan 16 tümen komutanını birden etkisiz hale getiremezler.Zaten Sugar olayını çakarlarsa WB tayfası için saniyelik iş olur Dof tayfası.
CC yok vs de yanlız.

Ace in kaybettiği adamlar Denizci amirali,Kendi zamanının en güçlü adamı ve Yonkou. Bunlardan birini Dof yenebilir miydi sence. BB nin şu nişancı adamı bile ace in fiziksel gücünü överken sen boynunun kırılma noktasına geldiğini iddia ediyorsun :/ . Hakiden bi haber? yapma bunu işte yapma bunu :/

Marco konusuna gelince adam beyazsakalın emrine uyup kaçmakla meşguldü, ace ölünce geri dönmeye yeltendi ama jozu durdurdu.

Şimdi tüm tümen komutanlarının özelliklerini tam olarak bilmiyoruz, Law+sugar iyi bir kombinasyon ama karşı tarafın güçleriyle de bir kombinasyon yapılamayacağı belli değil..
Ace BBye yenildiğinde BB Yonko falan değildi. Jinbei ile berabere kalmış birisi yine. Hakiyle ilgili bir kelam ettiği yada B.Haki,K.Haki kullandığı bir manga sayfası mı var. Biliyor olsa BBye karşı varlık gösterebilirdi.

Ben bir yerden çıkarmadım boynunun kırılıcak olmasını kendisi söylüyor.

Sen gücünü dahi bilmediğin adamların ezeceğini söylüyorsun bense gücünü kuvvetini bildiğimiz ve ne kadar etkili olduğuna tanık olduğumuz 2 meyve kombinasyonunun çok işe yarayacağını söylüyorum. Bana kalırsa bu savaşı Donlar alır götürür.

Sugar olayını nasıl anlayacaklar sorması ayıp?

o müttefik dediklerin genelde koramirallerle ile kapıştı. arkadaş bir yonkou tayfası ile shicbukai tayfasını kıyaslıyorsunuz. Artı o shicbukai yonkou kaido ismini duyunca tutuşuyor. Anladık dof şu ara favoriniz. frankie 2 3 tayfa üyesi ile kapışıyorken. gelip marco jozu ace vista gibi adamları dof keser diyorsunuz. croco-boyu neden kesemedi demezlermi adama hakisi o derece kuvvetli ise :D
Böyle laf yürüterek değil mangadan verilerle tartışacaksan seve seve anlatırım kimin neden kazanacağını.

Bu yorum geride kalmasın bence.

Sugar'ı çakma durumu olamaz. Dokunduğu oyuncak oluyor ve unutuluyor çünkü. Sugar 15'ini oyuncak yapsa son kalan adam bu çocuk burda ne yapıyor diyemez, ne olduğunu hatırlamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık