Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
Law ve Sugar varken o tayfadan Ace,Marco,Jozu,Vista,Thatch dışında kimse 5. dakikayı göremez.

Marconun karşısına koy Picayı atak gücünün esamesi olmayan Marco arasın,tepiklesin dursun.
Ace'yi Dof kısa sürede paket edip zor durumdaki bir üyesine yardıma gidebilir.
Diamante ve Vergoyu koy Jozuya biri çarşaf etsin diğeri versin zopayı.
Law,Trebol,Monet,Lao G,Dellinger,Senor ve Sugar Vista ve Thatch'i gereği kadar oyalar hatta birisini yere serer.
Bundan sonrada boşta kalanlar diğer kapışmalara eklenerek Wb tümenlerini adaya gömerler.
Te işte..Mesela şundan bahsediyorum;
Bu arkadaş marcoda atak gücünün esamesi olmadığını nereden biliyor kahin falan mı
Veya 550 milyonluk adamı neyine göre değerlendirerek Dofun onu kısa sürede yeneceğini iddia ediyor
Ayrıca bu adamın 10 küsür tümen komutanı var Dellinger bile ayakta kalıyorsa onlar niye 5 saniyede gidiyor.
Tamam anladık adamları sevmiyorsunuz ama şu kadar önyargılı olmayın arkadaş

Sanki ilk karşılaşmada sarılmayıp vursa tekleyecekmiş gibi, bahaneler bahaneler. :) Luffy'nin CC'yi bayıltması yarım saat sürüyor, hem de en ağır tekniklerini bu adama karşı kullanıyor. Hadi ilkinde yumruk yesin de ikincisinde kessin oksijeni, bir şey değişmez, CC win :)
Hangi en ağır teknik yapma şimdi. Red Hawk kullanmadı. Bi ara elepanth gun ıskaladı. En son en ağır tekniğini kullandı hayatını kaydırdı işte. Ki Luffy ne ciddi nede çok güçlü bir karakter değil. Akainu tarzı ciddi biri olsa 3. saniyeyi görmezdi CC.

Bu arkadaş marcoda atak gücünün esamesi olmadığını nereden biliyor kahin falan mı
Veya 550 milyonluk adamı neyine göre değerlendirerek Dofun onu kısa sürede yeneceğini iddia ediyor
Ayrıca bu adamın 10 küsür tümen komutanı var Dellinger bile ayakta kalıyorsa onlar niye 5 saniyede gidiyor.
+111

Marco savaşta kardeşim dediği adam ömrünün son dakikalarını yaşarken ne yapabildi? İnsana bi güç kuvvet gelir. Ne biliyim 2-3 koramiral çıkar ardan yada git amirali ters ayakta yakalamışken saldırıya devam et. Ama yok tek yaptığı,vur kaç. Bunu da zaten meyvesine borçlu.

Ace dediğimiz adam herhangi bir şekilde dövüş kazanmayan,hakiden bir haber,meyvesine yoğunlaşmış ve fiziki açıdan 1 yumrukla neredeyse boynu kırılabilecek birisi. Doflamingo dediğimiz adam için Logianın normal bir adamdan hiçbir farkı yok. Sağlam şekilde hakisi de var. aceyi aradan çıkarmaması için bir sebep göremiyorum.

O 10 küsür komutanın aradan çıkmasının nedeni Ope Ope+Hobi Hobi kombinasyonu. Bu iki meyveyle o 10 değil diğer saydığım 5 kişiden birilerini bile çıkarabilirler aradan.

Daha Dof tayfasında olan CC katılmamış ankete. :/

2 tümen komutanları tutsak whitebeard ve tayfası için 100000 üst düzey denizci 8 shicbukai 3 amiral. artı garp ve sengoku geliyor yetmiyor 100 tane pasifista dahil ediliyor tuzaklar kuruluyor. siz dof tayfası vs wb tayfası diyorsunuz :( doflamingo sabo için gitmemişmiş. amiral gitti yetmiyor haklısınız :artiz:

2 tümen komutanları tutsak whitebeard ve tayfası için 100000 üst düzey denizci 8 shicbukai 3 amiral. artı garp ve sengoku geliyor yetmiyor 100 tane pasifista dahil ediliyor tuzaklar kuruluyor. siz dof tayfası vs wb tayfası diyorsunuz :( doflamingo sabo için gitmemişmiş. amiral gitti yetmiyor haklısınız :artiz:
Bu savaşta ne yüzlerce müttefik ne de Wb var.

Marco savaşta kardeşim dediği adam ömrünün son dakikalarını yaşarken ne yapabildi? İnsana bi güç kuvvet gelir. Ne biliyim 2-3 koramiral çıkar ardan yada git amirali ters ayakta yakalamışken saldırıya devam et. Ama yok tek yaptığı,vur kaç. Bunu da zaten meyvesine borçlu.

Ace dediğimiz adam herhangi bir şekilde dövüş kazanmayan,hakiden bir haber,meyvesine yoğunlaşmış ve fiziki açıdan 1 yumrukla neredeyse boynu kırılabilecek birisi. Doflamingo dediğimiz adam için Logianın normal bir adamdan hiçbir farkı yok. Sağlam şekilde hakisi de var. aceyi aradan çıkarmaması için bir sebep göremiyorum.

O 10 küsür komutanın aradan çıkmasının nedeni Ope Ope+Hobi Hobi kombinasyonu. Bu iki meyveyle o 10 değil diğer saydığım 5 kişiden birilerini bile çıkarabilirler aradan.

Daha Dof tayfasında olan CC katılmamış ankete. :/
Ace in kaybettiği adamlar Denizci amirali,Kendi zamanının en güçlü adamı ve Yonkou. Bunlardan birini Dof yenebilir miydi sence. BB nin şu nişancı adamı bile ace in fiziksel gücünü överken sen boynunun kırılma noktasına geldiğini iddia ediyorsun :/ . Hakiden bi haber? yapma bunu işte yapma bunu :/

Marco konusuna gelince adam beyazsakalın emrine uyup kaçmakla meşguldü, ace ölünce geri dönmeye yeltendi ama jozu durdurdu.

Şimdi tüm tümen komutanlarının özelliklerini tam olarak bilmiyoruz, Law+sugar iyi bir kombinasyon ama karşı tarafın güçleriyle de bir kombinasyon yapılamayacağı belli değil..

ışte dd tayfası olsa wb yanında marineford yıkılmıştı hocam öyle deme :)

Ben bilmiyorum dedim. Ama böyle bir vs olsa uzun bir süre başabaş gidecekleri ortada.
Ayrıca, sonucu ne olursa olsun izlemek isterim, zira adamlar bayaa efsane.

Tabi duygusal olarak wb leri tutarım zira dof çok pis sinirimi bozuyor.

edit: 2014 teki girdime tepkime alıyorum. 1, kf bitmiş, 2, ben burda bayaa küfür etmişim üstü kapalı ama yönetim afk imiş sanırım o zamanlar. Ahahahahaha.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık