Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
Yok abi ya biraz havada kalıyor izleyenlerin olayı unutması sanki.Trebol Doflanmingo oyuncakları sugarın yaptıgını hatırlamaması gerekirdi öyleyse.

Örnek verdiğin adamların 1isini bile zaten benim kafamdaki eşleşmede her hangi bir yere kritik bir konuma koymadı. E ben sana sormam mı gücünü bilmediğin adamların nasıl bunları yeneceğine inanıyorsun diye? Neden imparator olmuyor demişsin,başlarında ki Doflamingo bu kapışmaya katılıyor ancak Wb kapışma dışı bu neden yeter herhalde.

Ben Vistayla Picayı eşleştirmedim zaten. Sugarın gücünü anlamaları açıkladığımız gibi imkansız. CC zaten savaş dışında o olsa çok rahat Doflamingo tayfası diyebilirdim.
bak fujitora demedimi ben bu sistemi yok edeceğim diye. o zaman sugar girer odaya fujiyi oyuncak yapar. akainu gelse bi dokunur oyuncak akainu olur böyle bir şey yok. olsa dünya hükümetinden nefret eden adam dof bunu kullanır kısıtlamaları vardır haki gibi mutlaka. O zaman sugar kendine basına dünyaya hükmeder arkadaş. sugar tek basına dünyaya yeter.

bak fujitora demedimi ben bu sistemi yok edeceğim diye. o zaman sugar girer odaya fujiyi oyuncak yapar. akainu gelse bi dokunur oyuncak akainu olur böyle bir şey yok. olsa dünya hükümetinden nefret eden adam dof bunu kullanır kısıtlamaları vardır haki gibi mutlaka. O zaman sugar kendine basına dünyaya hükmeder arkadaş. sugar tek basına dünyaya yeter.
Kendine basarsın Haki kalkanını basarsın K.HAkini gezersin sıkıntı falan çıkmaz. Ama ben zaten Sugar dolaşsın arda Jozuya Izouya eller demedim. Ope Ope + Hobi Hobi kombinasyonu çok iş görür dedim.

Usoppun yüzünden korkan birinin mutlaka başka bir zaafı da vardı mutlaka.Yoksa gerçekten abartılı olur olay.

Kim Yonko ile kapıştırıyor ya. Kendiniz yazıyorsunuz yok gitsin Kaidoyu teklesin,yok Akainuyu teklesin diye. Kendiniz yazdığınız şeyi biz yazmış gibi azar çekiyorsunuz bide.

Arkadaş oyuncak olan bi' Yonko oyuncakken de döver Sugar'ı merak etmeyin. Şartları koyacak zamanı olmaz yani.

Haki denen bir şey var o kadar kolay oyuncak yapılsa Dof yonkou olmuştu hatta KK bile olmuştu.
B.hakisi iyiyse oyuncak olmaz insan.Ya da K.haki ile o saldırıyı hisseder.

Dof tayfasının en güçlüsü Doflamingo iken diğer tarafta bir sürü güçlü korsan var.Smoker tek başına Vergo'yu Hasırşapka korsanları ise Dof'un adamlarını tutabiliyor hatta yenebiliyor.

Ace Marco Vista üçü Dof'u tutup yense Jozu ve diğer tümen komutanları Dof'un adamlarını çok rahat tutar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık