Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
Evet. Doğru anlamışsın.
Trebol Cavendish oyuncak olduğunda seni ben bile unuttum diyor.Ama onun oyuncak olduğundan ve bu olayın Sugar tarafından yapıldığından haberdar.Aynı şekilde Ace oyuncak olursa Marco da görürse Sugar ona dokunurken Ace oyuncak oldu diyemez çünkü unutur onun kim olduğunu ama şu küçük kız birisine dokundu ve oyuncak oldu diyebilir.Meyvesini çakozlayabilir yani.Oyuncak yaptığını görürsün ama kimi yaptığını bilemezsin.M.D.Dragon bundan bahsediyor sanırım.

Olay oyuncağın tekrar düzelmesiyle alakalı. Trebol geçmiş zaman için konuşmuş zaten unutmuştum demiş. Cavendish düzelince doğal olarak hatırladı ve neden bir oyuncağın tekrar insana dönüştüğünü sorguladı. Olay oyuncağa dönüşürken,oyuncaktan insana dönüşürken durumun anlaşılması normal zaten.

Kimi niye geçiyorsun dostum? Sayıca üstünlükleri zaten ortada. Vergo ve Diamante Jozuyu rahatça oyalayabilir. Doflamingo o sırada Aceyi yemeye koyulur. Marconun karşısına koy Picayı kayalara kafa atsın pençe atsın anca. Law dediğin adam Schibukai olmuş ve Nwye bizimkilerden 2 yıl önce girmiş birisi sen ona çaylak diyorsan bizimkiler gitsin tuvalet temizlesin.

Uzun uzun eşleşme yazamıycam ama konuya ilk yorumum zaten eşleştirmeyle alakalıydı. Şu savaşa CC dahil edilmemiş bile CC dahil edilse net şekilde Doflamingo ve tayfası ama bu durumda zorlanarak alacaklardır.
Usta senin gözünde Marco ne veya Jozu kim?
Sonra Dof aynı anda karşı taraftan kaç kişiyi alacak?
Sana mesela Dof vs Marco oyun dışı kalsa, kazanan kim olur.
Yazmayabilirsin biraz şey olmuş:D Law faktörünüde orda durdurabilecek adamlar yok sanırım senin için mesela Jozu Ace Karasakal Thatch Vista ....

Ahshahah gittikçe daha da fazla eziyorlar:D

Marco vs Doflamingo desek Jozu'ya denk kimse kalmıyor, Thatch Jozu'dan güçlüyse Wb korsanları ezer geçer. Kara kaşına kara gözüne bakarak söylüyorum, bence daha güçlüdür :good:

Usta senin gözünde Marco ne veya Jozu kim?
Sonra Dof aynı anda karşı taraftan kaç kişiyi alacak?
Sana mesela Dof vs Marco oyun dışı kalsa, kazanan kim olur.
Yazmayabilirsin biraz şey olmuş:D Law faktörünüde orda durdurabilecek adamlar yok sanırım senin için mesela Jozu Ace Karasakal Thatch Vista ....

Ahshahah gittikçe daha da fazla eziyorlar:D
1. Karasakal tümen oldu benim mi haberim yok?
2. Marco ve Jozu dediğin adamlar atak güçleri aman aman olmayan ancak savunma güçleriyle işleri yürüyüp bu seviyeye gelmiş kalburüstü 2 adamdır.
3. Doflamingo dediğim şahıs tümenlerin tamamını 1vs1 sonucu alabilecek birisi. Ace gibi birisi için zamanının çoğunu harcamayacaktır bile.
4. Lawın hızına ve ışınlanmasına yetişecek adamları sayarsan sevinirim??

WB tayfası savunucuları dikkatinizi bir noktaya çekmem gerek. Kimse Pica,Diamante,Trebol,baby5,buffalo,Senor gibi adamlardan bahsetmiyor.

Ben ve benim gibi düşünenler diyorki; Doflamingo ve Law gibi OP evreninin üzerinde zekaya ve cinliğe sahip 2 adam var. Sonrada Sugar, Law gibi über meyve kullanıcıları var. Bu 2 tayfa savaş ilan etsin diyelim sizce Doflamingo hurra saldırır mı Luffy gibi? Hayır. Adam oturur her detayı düşünür kurgular ve kazanacağı planı yapar. İşte o planın en önemli parçalarıda Sugar ve Law olur. Buna CC'yide dahil edebilirim. Trebol,Pica,Diamante,Vergo,Monet,Gladius gibi adamlarda oyalama timi gibi olur. Lakin ben 4 kişinin yeteceğini düşünüyorum.

Dof+Law+Sugar+CC yeterli. Birde Trebol eklenebilir çok hızlı olduğu için.

O kadar adamın oraya haki bilmeyen,doğru düzgün meyvesi olmayan adamlar için geldiğini düşünmek.Vista,marco,jozu dışında kimse yok.Onlarda ta en başta işi bitecek kişiler.Denizi dondurdun,bas lavları en başta al sana savaş bitti.Ne marco ne jozu.Hadi marco uçuyor,onun dışında sağ çıkacak karakter yok.O kadar adam gura-gura ve sahibi için toplandı şunu bi anlayın.Konu için pica+law combo karakteri.Komplike düşünmek yok.Ha bu yonkou adamı tamam olay bitti.1 kişi dağı taşı kontrol ediyor,diğeri room içi her haltı.Hadi ilk 4 tümen hariç sağ çıksın bundan.İsime göre güç verin.

Olay oyuncağın tekrar düzelmesiyle alakalı. Trebol geçmiş zaman için konuşmuş zaten unutmuştum demiş. Cavendish düzelince doğal olarak hatırladı ve neden bir oyuncağın tekrar insana dönüştüğünü sorguladı. Olay oyuncağa dönüşürken,oyuncaktan insana dönüşürken durumun anlaşılması normal zaten.
Anlaşılırsa Marco der ki dikkat edin düşman safında bir çocuk dokununca oyuncağa çeviriyor der herkes ona göre dövüşür bu kadar basit.Sugar'a da Jozu bir koyar öldürür.

Denizcilerin zaten tayfadan çekindiği falan yokki. Adamlar Dünyayı yok edecek güce sahip diye üç buçuk atıyorlardı. Tüm korkuları o WB idi yani. Hiç bir yonkou WG'e rakip olamaz benim gözümde.

1. Karasakal tümen oldu benim mi haberim yok?
2. Marco ve Jozu dediğin adamlar atak güçleri aman aman olmayan ancak savunma güçleriyle işleri yürüyüp bu seviyeye gelmiş kalburüstü 2 adamdır.
3. Doflamingo dediğim şahıs tümenlerin tamamını 1vs1 sonucu alabilecek birisi. Ace gibi birisi için zamanının çoğunu harcamayacaktır bile.
4. Lawın hızına ve ışınlanmasına yetişecek adamları sayarsan sevinirim??
Atak güçleri yok mu ? Hocam jozunun saldırılarını hatırlıyorum da herif yerden buzdağı söktü resmen ya öyle bir güç öyle bir yumruk elmas + haki ile gelirse trebol, diamante veya picanın bunu karşılayacak ne hakisi ne de defansı olduğunu düşünmüyorum işin açığı, sizin de haklı olduğunuz noktalar var yani hobi hobi buglu meyve kabul ama mutlaka eminimki bunu sezenler olacaktır 16 tümen komutanının arasından. Bize gösterilen hepsinin güçlü oluğu gerçekten bu böyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık