Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
Dof ve Ailesi wb nin tayfayı yenseydi neden dof gidip yonkou olmuyor hadi wb vardı diyelim. wb öldükten sonra git ol oda yok.Gidip dof ve ailesi wn nin tayfayı alır demek çok komik.

WB tayfası savunucuları dikkatinizi bir noktaya çekmem gerek. Kimse Pica,Diamante,Trebol,baby5,buffalo,Senor gibi adamlardan bahsetmiyor.

Ben ve benim gibi düşünenler diyorki; Doflamingo ve Law gibi OP evreninin üzerinde zekaya ve cinliğe sahip 2 adam var. Sonrada Sugar, Law gibi über meyve kullanıcıları var. Bu 2 tayfa savaş ilan etsin diyelim sizce Doflamingo hurra saldırır mı Luffy gibi? Hayır. Adam oturur her detayı düşünür kurgular ve kazanacağı planı yapar. İşte o planın en önemli parçalarıda Sugar ve Law olur. Buna CC'yide dahil edebilirim. Trebol,Pica,Diamante,Vergo,Monet,Gladius gibi adamlarda oyalama timi gibi olur. Lakin ben 4 kişinin yeteceğini düşünüyorum.

Dof+Law+Sugar+CC yeterli. Birde Trebol eklenebilir çok hızlı olduğu için.
Yalnız hocam başlıktaki grupta law yok mantıklı ve haklı olarak yani zaten law olsa o zaman wb korsanlarından BB olur ki bütün aileyi katleder tek başına. Yoksa katılıyorum law epey güçlü .

Düşünsenize Law gücüyle WB ile Senor'un kişiliklerini değiştiriyor :D Nihai şeytan meyvesi bu yapar yapar yani :D Tabi bu işi esprisi. Eğer öyle çok kullanışlı bir şey olsa Law hemen Bellamy ile Dof'un kişiliklerini değiştirirdi.

Jenque,
Dünyanın en iyi 4 korsan tayfasından birinin en güçlü ikilisine kalburüstü dersen komik olur. Sengoku boşuna mı o kadar hazırlık yaptı? Adam o kadar kişi toplamasına rağmen Hancock'un gelip gelmemesine bile çok önem veriyor. Sadece Wb için değildir herşey ha? Marco ve Jozu'yu neye göre küçümsüyorsun amiraller karşısında gördüğün halleri için mi?
O herifler saf güçleriyle Wb'ye kafa tutuyorlar, meyvelerle birer canavara dönüşüyorlar.
Bak Kizaru'ya Benn Beckman'ın menzilinde olmasına rağmen hiç sallamadan yasakani no magatama yapıyor. Benn Beckman'de mi kalburüstü adam? O da mı bulunduğu mevkiye savunma gücüyle geldi :)

Atak güçleri yok mu ? Hocam jozunun saldırılarını hatırlıyorum da herif yerden buzdağı söktü resmen ya öyle bir güç öyle bir yumruk elmas + haki ile gelirse trebol, diamante veya picanın bunu karşılayacak ne hakisi ne de defansı olduğunu düşünmüyorum işin açığı, sizin de haklı olduğunuz noktalar var yani hobi hobi buglu meyve kabul ama mutlaka eminimki bunu sezenler olacaktır 16 tümen komutanının arasından. Bize gösterilen hepsinin güçlü oluğu gerçekten bu böyle.
O buzdağı ayrı bir olay zaten. İşler buz dağıyla yürümüyor. Bir boksörün atacağı yumrukla bir haltercinin atacağı yumruk bir olmaz.

Hayır gördüğünde biliyor zaten Sugar tarafından oyuncağa çevrildiğini.Yapan kişinin de Sugar olduğunu biliyor.Durumdan haberdar sadece dönüşen kişinin adını,kim olduğunu unutuyor.
Sıkıntı oyuncağa dönüşen kişiyi unuttuğun için Sugarın ne yaptığını da unutman.
Örnekle açıklaycak olursak, Dof Aceyi kesse ve bundan sonra Ace oyuncak olsa,Marco Aceyi unuttuğu için Acenin kesilmesini unuttuğu gibi Sugarın ona dokunduğunu da unutacak.

Hiç var olmamış birisine nasıl dokunulduğunu hatırlayabilir ki.

O buzdağı ayrı bir olay zaten. İşler buz dağıyla yürümüyor. Bir boksörün atacağı yumrukla bir haltercinin atacağı yumruk bir olmaz.

Örnekle açıklaycak olursak, Dof Aceyi kesse ve bundan sonra Ace oyuncak olsa,Marco Aceyi unuttuğu için Acenin kesilmesini unuttuğu gibi Sugarın ona dokunduğunu da unutacak.

Yumrukla dövüşen bir karakterin yumruk atamadığını mı düşünüyorsun?
Ayrıca neden hiç varolmamak diye kabulleniyorsun? Sadece kim olduğunu unutuyor olmaları daha muhtemel.

Abi ne diyorum ben mi anlatamıyorum? Trebol biliyor yahu.Cavendish'e dokunup oyuncak yaptığının farkında.Sadece kim olduğunu unuttuğunu dile getiriyor.Yetenekten haberdar hala.

http://mangayurdu.com/One_Piece/737/14

Yalnız hocam başlıktaki grupta law yok mantıklı ve haklı olarak yani zaten law olsa o zaman wb korsanlarından BB olur ki bütün aileyi katleder tek başına. Yoksa katılıyorum law epey güçlü .
Başlıkta yazıyor Law kupa koltuğunda diye. Ayrıca BB'yi tayfaya alacaksak Thatch listede olduğu için meyvesiz bir Teach olacak. Yami yami doğal olarak Thatch'ın olmuş olur. Ama tabi sırf yaptım oldu mantığı ile yinede ekleyelim Teach'i yami yamili hali ile çok çok tehlikeli çünkü kilit adamlar dediğimiz Law ve Sugar otomatikmen dezavantajlı olur. Çekim gücü ile bunları kendilerine çeker devre dışı bırakır birer yumrukla. Tabi Ope Ope'ye sökmez sanırım Yami yami. Yer değiştiriyor adam kararsız kaldım.

1. Karasakal tümen oldu benim mi haberim yok?
2. Marco ve Jozu dediğin adamlar atak güçleri aman aman olmayan ancak savunma güçleriyle işleri yürüyüp bu seviyeye gelmiş kalburüstü 2 adamdır.
3. Doflamingo dediğim şahıs tümenlerin tamamını 1vs1 sonucu alabilecek birisi. Ace gibi birisi için zamanının çoğunu harcamayacaktır bile.
4. Lawın hızına ve ışınlanmasına yetişecek adamları sayarsan sevinirim??
Istese olacaktı
Yorumsuz
Ee bende diyorumki veririm karşısına Marcoyu oyalar durarlar ama Marco konusu farklı düşünüyoruz
Jozu Law alır, Ace Karadakalı Thatch bu adama pabuç bırakacak adamlar değil ama sanırım benim için
Teşekkürler cevap için:D

Birde Dof Vergo Law ve üç canavarı dışında içlerinde koramiral adam yok ama tümen komutanları koramiral le savaşan adamlar kalabalık fazlası ve elit fazlası var
ama şu gerçekki Beyazsakal tayfadı ezik filan değil

Kusura bakmayın teldeyim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık