Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Kardeşlerin Impel Down Baskını!

Charlotte Kardeşler Buradan Çıkabilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    149
Saldıran taraf Charlotte kardeşler olduğu için karşılaşmaları onların avantajına göre yazdım.
Magellanın karşısına gelecek en iyi rakip Cracker olur. Çünkü bisküvileri ile zehrini durdurur her şekilde, Mr 3nin mumu bile tutmuştu. Aynı zamanda Magellan tek başına savaşmak zorunda ekip çalışması yapamaz diğerleri ile çünkü zehri sıkıntı kendi takımı için bile.
Kuma Law ve Smoker'a karşı Katakuri ve Oven karşılaşmasında Law sürpriz saldırı yapamaz. Çünkü Katakuri geleceği görüyor ve dikkatini dağıtacak kadar rakip yok karşıda. Beş kişi dövüşüyorlar. Kuma'yı ben Jinbei ayarında görüyorum bu sebepten bu karşılaşmayı Katakuri ve Ovenin kazanacağına inanıyorum.

impel down gardiyanları da var. sayı az değil
Ben oraya üç kişi gitmemişlerdir diye düşünmüştüm yanlarına kendi adamlarını da götürdüklerini varsaydım.
Ancak üç kişi olsalar bile kralın hakisi ile onlarında icabına bakabilir Katakuri. Tabi bunu sürekli yapması gerekir ve bu sıkıntı olur bu sırada dikkattinin dağılma ihtimali var. Law gamma knife ile sıkıntı oluşturabilir. Katakuri'nin kendi organlarını dikemeyeceğini düşününce evet aslında kazanabilir de denizciler tarafı. Bence bu mücadele kurguya bakar tamamen iki tarafında kazandığı bir senaryo kolaylıkla yazılabilir.

Ben oraya üç kişi gitmemişlerdir diye düşünmüştüm yanlarına kendi adamlarını da götürdüklerini varsaydım.
Ancak üç kişi olsalar bile kralın hakisi ile onlarında icabına bakabilir Katakuri. Tabi bunu sürekli yapması gerekir ve bu sıkıntı olur bu sırada dikkattinin dağılma ihtimali var. Law gamma knife ile sıkıntı oluşturabilir. Katakuri'nin kendi organlarını dikemeyeceğini düşününce evet aslında kazanabilir de denizciler tarafı. Bence bu mücadele kurguya bakar tamamen iki tarafında kazandığı bir senaryo kolaylıkla yazılabilir.
Aynen öyle. 1001 çeşit senaryo yazılır gayet.

Yeni filmde gösterilene göre Smoker, Sabo ile başabaş dövüşüyor. Cracker'ı oyalayabilir. Katakuri ve Owen geri kalan üçlü karşısında zorlanır ama en sonunda galip gelen Katakuri olur.

Magellan'ın Katakuri'den hiçbir eksiği yok, aksine meyvesi daha hax. Kıyaslamayı Luffy'nin yumruğuna çöktü diyerek yapıyorsunuz. Bu yanlış. Adam o darbede rakibinin işini bitiriyor bedenini zehir ile kaplayarak. Ki Luffy ondan sonraki darbelerinin hiçbirinde en ufak zarar veremiyor. Aynı şartlarda aynı darbeyi logia savunması olmayan birisi yerse çökmeyeceğinin garantisi yok. Luffy orada kardeşini kurtarmak için son gücüyle savunuyor, o sıralar daha seride haki oturmamış bir şey yok. Yani Luffy'nin o sıralar hakisinin olmaması bir argüman değil.

Magellan'ın Katakuri'den hiçbir eksiği yok, aksine meyvesi daha hax. Kıyaslamayı Luffy'nin yumruğuna çöktü diyerek yapıyorsunuz. Bu yanlış. Adam o darbede rakibinin işini bitiriyor bedenini zehir ile kaplayarak. Ki Luffy ondan sonraki darbelerinin hiçbirinde en ufak zarar veremiyor. Aynı şartlarda aynı darbeyi logia savunması olmayan birisi yerse çökmeyeceğinin garantisi yok. Luffy orada kardeşini kurtarmak için son gücüyle savunuyor, o sıralar daha seride haki oturmamış bir şey yok. Yani Luffy'nin o sıralar hakisinin olmaması bir argüman değil.
Magellan'ın Kata'dan üstün tek yanı meyvesi geriye kalan hiçbir konuda daha iyi değil.Silahlanma,gözlem,hız,dayanıklılık gibi faktörlerde çok geride kendisi Kata'ya kıyasla.

Magellan'ın fiziksel olarak küçümsenmesini pek anlamıyorum. O kadar zayıf birisi kelepçeli de olsalar Sağkol ve Yonko seviyesi adamlarla uğraşamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık