Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Kardeşlerin Impel Down Baskını!

Charlotte Kardeşler Buradan Çıkabilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    149
Kuma-Law-Magellan bu üçünün güç setleri çok uyumlu aslında.

Kuma ışınlar, Law uçurur, Magellan zehire boğar ve üçü de birbiriyle harmanlayabilir yeteneklerini.
Çok ters adamlar koymuşsun cidden.

Magellan'ın zehri hem gaz hem sıvı şekilde yatması sıkıntı. Misal gaz olarak yaydı diyelim nasıl bertaraf edecekler? Sıkıntı.

Hakili bir Kuma meyvesiyle birlikte Yk2 seviyesine bile çıkabilir. Meyve zaten efsane.

Law'ın hakisi Kata ve Kraker'i yetmezse de stratejik olarak sıkıntı yaratır.

Ben olsam Kata'nın karşısına Law+Magellan'ı koyardım. Çünkü Law'ın shambles hamlelerini gözlem hakiyle önceden görüp buna göre saldırı planlayabilecek tek isim o. Kraker ve Oven sakata gelebilir Law karşısında.

Oven'ı Smoker'ın yener.

Kraker'i de Kuma kalıyor. Kuma Ursus Shock ile tüm kolonları uçurup hemen ardından ışınlanma derecesinde hızlı hareketleriyle Kraker'in yanına gelip kendisini X adaya postalayabilir.. Sıkıntılı adam Kuma :)

Çok ters adamlar koymuşsun cidden.

Magellan'ın zehri hem gaz hem sıvı şekilde yatması sıkıntı. Misal gaz olarak yaydı diyelim nasıl bertaraf edecekler? Sıkıntı.

Hakili bir Kuma meyvesiyle birlikte Yk2 seviyesine bile çıkabilir. Meyve zaten efsane.

Law'ın hakisi Kata ve Kraker'i yetmezse de stratejik olarak sıkıntı yaratır.

Ben olsam Kata'nın karşısına Law+Magellan'ı koyardım. Çünkü Law'ın shambles hamlelerini gözlem hakiyle önceden görüp buna göre saldırı planlayabilecek tek isim o. Kraker ve Oven sakata gelebilir Law karşısında.

Oven'ı Smoker'ın yener.

Kraker'i de Kuma kalıyor. Kuma Ursus Shock ile tüm kolonları uçurup hemen ardından ışınlanma derecesinde hızlı hareketleriyle Kraker'in yanına gelip kendisini X adaya postalayabilir.. Sıkıntılı adam Kuma :)
Aslında açtığım konular arasında en denk ve çekişmeli gidecek olanı bu bence.

Kardeşler birbirini iyi tanıyor, uzun yıldır beraberler.

Impel Down ekibinin saha avantajı var, yetenekleri uyumlu ve tehlikeli.

Çok zevkli vs olurdu bence.

Aslında açtığım konular arasında en denk ve çekişmeli gidecek olanı bu bence.

Kardeşler birbirini iyi tanıyor, uzun yıldır beraberler.

Impel Down ekibinin saha avantajı var, yetenekleri uyumlu ve tehlikeli.

Çok zevkli vs olurdu bence.
Aynen ben de tuttum konuyu. Kata tarafı alır desem de anket sonucu daha çekişmeli olmalı düşüncesindeyim.

Saha avantajı var Impel Down tarafının. Magellan zehiri orada sıkıntı. Kuma birini her an ışınlayabilir. Law da güçsüz adam değil ki ezilsin. Burada belki Smoker biraz güçsüz kalır o kadar. İmpel Down tarafı alır diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık