Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Kardeşlerin Impel Down Baskını!

Charlotte Kardeşler Buradan Çıkabilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    149
@Dr. Hiluluk buraya Smoker yakismamis. Yani olmasa da olur farketmiyor yani. Yanındaki adamlar ile kıyas götürmez. Law hadi meyvesi ve zekası baya uyar ama Smoker. Eksi

Fayda 0. Ondan sebep Katalar üstte görülüyor :d

Luffy gidip jinbei alıyorsa ,kata hayli hayli smoothie alır. Magellan tek hakili yumruğa bakar.:oleyo:

Edit: Kuma ve Law'ı görmemişim. Kuma'nın hızına yetişirlerse alırlar.

@Dr. Hiluluk buraya Smoker yakismamis. Yani olmasa da olur farketmiyor yani. Yanındaki adamlar ile kıyas götürmez. Law hadi meyvesi ve zekası baya uyar ama Smoker. Eksi

Fayda 0. Ondan sebep Katalar üstte görülüyor :d
Smoker’ın Oven’i alabileceğini düşünüyorum.

Herşey Katada bitiyor.Kurtarırlar da zaiyat vermeden kurtarırlar mı bilemedim.

Ben saha avantajı ile Magellan ve adamları vs Kata baya uzun sürer diyorum. Öyle denilrn gibi Kata alayina tek atar değil. O kısıtlı alan tam ona göre . Açık alan olsa rahat Kata derim ama bu türlü uzun sürer

Kuma+ Law vs Cracker + Oven Oyum Kumaya ve Lawa. Smoker sadece destek anlaminda.

Katakuri mevzusuna yardıma göre galip alam kazanir. Daha kata smoothieyi alacak kaçacak. Baya dezavantajli durumdalar yani. ID ekibine verdim oyu.

Luffy oradan Jinbei aldı kaçtı deniyor üstte :oops: Teach+Newkamalar+Crocodile ve Jinbei destekli kacilan bir hapishane :oops: Ayrıca Mr2 sayesinde son anları. Ivankov olmasa ölü bir Luffy vardı

Ana karakter torpili yoksayarak söylenmiş bir yorum
İşte toplu vs ise kısıtlı alanda Magellan etkili, Oven de etkili ama ısı zehiri bulaştıracağı için daha kötü, ha iki taraf içinde etkili olabilir ya da magellan bunu düşünüp zehrinin panzehirini yanındakilere verebilir. Eğer böyle bişey olursa kararsızım nolacağına. Olmazsa Kata tek tek avlar. Zaiyatları bilemiyorum işte :D
Eğer tek tek vs attıracaksak Katakuri kilit adam. Magellan bile tutamaz. Bana göre bir ihtimal Kuma oyalayabilir. Smoker Oveni alır çünkü ısı etkilemez. Magellan ve Law rahat alır Cracker’i. Böyle eşleştirmeden olursa sadece Kuma Katayı tutarsa toplu vs’de de Law’lar alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık