Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Kardeşlerin Impel Down Baskını!

Charlotte Kardeşler Buradan Çıkabilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    149
Buradaki en hafif adam Smoker değil bence, Oven. Smoker kendisi söylüyor zaten Vergo dövüşünde, "Law'un kalbini almak için plana göre hareket ettim, açık yaratmak istedim." diye. Yoksa bu adam aynı Vergo'yu yenen Law ile güzel bir dövüş çıkarmıştı.

Dof ise ayrı bir kulvar zaten.
_______________________________________________________________________________________________

Bence her iki tarafın da kendine has +'ları var bu baskında, bunlar göz ardı edilmemeli. Ezen ya da ezilen olmaz bu sebeple. Zorlu geçer epey.

İmpel down gardiyanları varsa diğer hükümlümer de var. Gayet güçlü hükümlüler vardır. Onlar da devreye girince olay tamam. O kadar dengeli dağıtılmış ki güçler, çıkarlar desek de ölürler desek de haksız olmayız. Gayet mantıklı bir senaryo da yazabiliriz her iki durum için.

Smoker'ın bu savaşta herhangi bir vasfı olamaz. Oven'nın da olamazdı lakin amaç itibariyle kendisine görev verilebilir.

Oven, Smoothie'yi bulmak üzere harekete geçse Katakuri uyanışla ve Cracker askerleriyle Magellan'ı, Law'ı ve Kuma'yı durdurur(Smoker, Katakuri'nin tek darbesinde yere çivilenir).
Luffy'nin G4 darbesi Cracker'ın kopyalarını rahatça parçalıyordu lakin adama vurabilecek fırsatı bulamıyordu. O savaş epey uzun sürdü ve Luffy karnını doyurabilecek imkanı bulamasaydı kaybederdi. Cracker meyvesini uzun süre kullanabiliyor ve bununla birlikte Katakuri'nin uyanışı Magellan, Law ve Kuma için yeter.
Oven da kardeşini arar.

Savaşın sonunda ölen olmayabilir zira kardeşler savunmaya odaklansa bu mücadeleyi uzun zaman sürdürürler. O sırada Oven kardeşini bulur.
Aslında sadece sürdürmekle kalmazlar. İki kardeş, bu üçlüyü öldürebilir.

Law'ın yerdine Doflamingo olsaydı farklı düşünürdüm.

Kuma hariç geriye kalan 3 ünü kata öyle bir döver ki 6 ay sadece pipetle beslenirler.
Orda kata ile uğraşacak biri Law biri Kuma ama onlarda zorlarlar ötesine gitmez. Law daha Doffy karşısında ne halde gördük.
Kuma kendini yırtsa yine bir yonko first mate etmeyeceğine göre Smoothieyi rahat alırlar oradan.

Magellan karasakal ve tüm tayfasına tek atmış biri bunu saniyede yaptı adam,katakuri bunu yapsın o zaman kata alır diyebiliriz.

Ki karasakal ve tayfası o olaydan hemen sonra yonkou ve yayfasına evrildiler,yani adam nerdeyse yonkou ve tayfasını saniyede teklemiş biri he bunu yapabilen herhangi biri varsa bu seride gitsin zaten kabasakalı ve tayfasını indirsin aadamlarıyla beraber yerine geçsin.

Vergo Smoker için uygun bir rakip değildi, hikaye akışı biraz daha farklı olsaydı o kadar kolay yenileceğini hiç düşünmüyorum.
Kelleyi Law alsın diye hakkını yediler biraz.
Doffy olayına hiç girmiyorum, askerleri korumak için kendini siper etti adam.
Luffy Ceasar'ı yenmek için o kadar zorlandı, ardından diğer arc Doffy'i, diğer arc Katayı aldı.
Güç gelişimi pek mantıklı ilerlemiyor, Smoker o kadar yenilgiden sonra hırs yapmıştır şimdi.
Bir sonraki görüşümüzde hepimiz şaşıracağız bence.
Benim hatırladığım Smoker hiç olağan üstü Bi iş yapmadı. Bundan sonra da bence hükmü kalmamıştır. Gelirse de bence güçlenmemiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık