Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Kardeşlerin Impel Down Baskını!

Charlotte Kardeşler Buradan Çıkabilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    149
Taktik oynar tatlım. Kuma, Magellan'dan daha güçlü olsa bile Katakuri yerine Cracer'in karşısına koyulmalı. Cracer'i rahat aradan çıkarır. Ama 1v1 şeklinde dağılmasalar; Kata hepsini korur. Kapalı alan sadece Magellan'ın işine gelmiyor. Katakuri de kapalı alanda şov yapar.

Kuma Katakuri'yi fazla tutamaz. Dragon''n kaçıncı adamı olduğu belli olmayan birisi Katakuri seviyesinde varsa Big Mom kepenkleri kapatsın. Dragon'un da bir Yonkou organizasyonu kadar güçlü olduğunu düşünüyorum ama ancak en üst seviyedeki bir adamı için Katakuri dengi diyebilirim hadi iki olsun ama bu da Kuma olmaz.

Magellan'ı bilemiyorum her şeyden çok meyvesi çok tehlikeli ama Katakuri de geleceği görüyor. Bence bu dövüşteki en güçlü isim Katakuri. Her şey de ona bağlı.

Taktik oynar tatlım. Kuma, Magellan'dan daha güçlü olsa bile Katakuri yerine Cracer'in karşısına koyulmalı. Cracer'i rahat aradan çıkarır. Ama 1v1 şeklinde dağılmasalar; Kata hepsini korur. Kapalı alan sadece Magellan'ın işine gelmiyor. Katakuri de kapalı alanda şov yapar.
Anahtar oyuncu law ve zekası, tabi üstün meyvesini yok saymayalım. Bunlarla çok güzel oynar. Hepsini farklı yere ışınlar sonra kendi kaçar. Oven teke gider. Craker'i direkt kuma ve Magellan arasına ışınlar. Kata tek kalır. Onunla da eğlenip sonra işini bitirirler.

Anahtar oyuncu law ve zekası, tabi üstün meyvesini yok saymayalım. Bunlarla çok güzel oynar. Hepsini farklı yere ışınlar sonra kendi kaçar. Oven teke gider. Craker'i direkt kuma ve Magellan arasına ışınlar. Kata tek kalır. Onunla da eğlenip sonra işini bitirirler.
Yazdıktan sonra aklıma Law geldi ama Katakuri meyvesini görürse ikinci bir şansı olmaz bence. Cracer'in de orjinalini tek de atacağını sanmıyorum. Ama her türlü ID ekibi alır bence de. Oven, Daifuku falan ağırlığını hissettiremez bu arenada. 3.leri yetersiz.

Law zaten kumayla çalışsa magellan'a gerek bile kalmaz tek yapacağı kumanın eline adamları ışınlamak kumada suyun altına mı artık volkanik lavın içine mi bi yere yollar elemanları işlem tamam.

Katakuri magellan'ın yaptığı gibi karasakal ve korsanlarına tek atabilecek bir adam değil ki magellan'dan güçlü zannediliyor,karasakalda en güçlü logia vardı ona rağmen tek yedi hemde,sadece 1 kez zehre yakalanması ölümü olur magellan da bi zahmet 1 kez dek getirecek seviyede olsun.

Smokeyi fazla büyüyorsun gibi geldi bana. Bu adamlara karşı napcak ki. Karşı da 3 kişi var, ki bence en zayıfları olan oven bile Bi kaç gömlek üstün gelebilir smokeye.
Vergo Smoker için uygun bir rakip değildi, hikaye akışı biraz daha farklı olsaydı o kadar kolay yenileceğini hiç düşünmüyorum.
Kelleyi Law alsın diye hakkını yediler biraz.
Doffy olayına hiç girmiyorum, askerleri korumak için kendini siper etti adam.
Luffy Ceasar'ı yenmek için o kadar zorlandı, ardından diğer arc Doffy'i, diğer arc Katayı aldı.
Güç gelişimi pek mantıklı ilerlemiyor, Smoker o kadar yenilgiden sonra hırs yapmıştır şimdi.
Bir sonraki görüşümüzde hepimiz şaşıracağız bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık