Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Kardeşlerin Impel Down Baskını!

Charlotte Kardeşler Buradan Çıkabilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    149
Kumada Ursus Shock ve Magellanda Venom Demon gibi teknikler varken en kötü ihtimalle hapishaneyi yıkarlar ve kaçmalarına izin vermezler.

Önceden ne dedim hatırlamıyorum ama şu an oradan çıkamazlar diyorum.O kadar kolay olsaydı Wb korsanları hapishaneyi basarlardı ama denemediler bile.Magellan gibi güçlü adamların yanı sıra girmesi ve çıkması çok zor çünkü türlü zorluklar var mekan açısından.Zehir meyvesi de kapana kıstırıyor Shiryuu dövüşmeyi bile denemedi denk olmasına rağmen.Yani girseler de çıkamazlar oradan.Lütfügil bile dışarıdan gelen karasakal tayfasının hipnozu sayesinde girdaptan kurtulmuşlardı ve cümbür cemaat kaçtılar.Sadece 3 kişiyle becerilecek iş değil.

Aslında Magellan Kata'nın seviye olarak da bayağı altında.Magellan ile Shiryu'nun 2 yıl önce nerdeyse denk olduğu biliniyor.Shiryu 2 yıl aktif korsanlık yapıp+görünmezlik meyvesi yiyip anca sağ kol seviyesi olmuş biri muhtemelen.Magellan hiçbir şekilde sağ kol etmez yani.Çaylak Luffy+Jinbei+İvankov+Croco'yu falan kaçırması çok über bir olay değil.Kata'yı Bege,Pedro,Jinbei üçlüsü durduramıyor sonuçta.
Jinbei'nin katayla tek muhabbeti luffy'i mochi'den kurtarması oldu. Bir karşılaşmaları hiç olmadı.

Kata'ya daldığı yer yok mu :D Ordakinden bahsediyorum dostum.Jinbei,Pedro,Bege Kata'yı durdurmaya çalışıyor ama yine de Luffy'yi yakalıyor adam.
Orada luffy veya katayla çok ilgilrnmiyordu asıl amacı Bm'a tayfadan ayrıldığını söylemekti. Katayı yenemese bile bir süre kesinlikle engelleyebilirdi. Sonuçta bu adam Bm'ı tanklamış kişi.

Law gereksizi kısa sürede poşet.. Mingo'nun dalga geçtiği adamı Kata g.tüyle ezer. Smoker abimiz zaten bu ligin adamı değil. G2'ye diz çöken Magellan kare mochi'yle ömür boyu ishal gezer. Cracker'in bisküvileri ile sayı avantajı zaten BM tarafında. Kuma sıkıntı bir adam. Kata gözlem hakisiyle ekibinin zarar görmesine engel olur ve bir şekilde de indirirler terminatorü.

Orada luffy veya katayla çok ilgilrnmiyordu asıl amacı Bm'a tayfadan ayrıldığını söylemekti. Katayı yenemese bile bir süre kesinlikle engelleyebilirdi. Sonuçta bu adam Bm'ı tanklamış kişi.
Kata'yla nasıl ilgilenmiyordu adamın Luffy'yi yakalamasını engellemek için isimli teknik attı adam.Jinbei'nin tankladığı Linlin ise güçten çok düşmüş bir Linlin'di bu arada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık