Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Kardeşlerin Impel Down Baskını!

Charlotte Kardeşler Buradan Çıkabilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    149

Silinmiş Üye

Maksat burda Linlin'in nasıl bir durumda olduğunu anlatmak.Jinbei dediğin adam çaylak Ace'i yenemeyen bir adam.WB'den her gün düzenli olarak tek yiyen bir Ace'ten bile zayıf bir herif yani.Bu adam Kata'yı nasıl tutsun.Mogura'yı yedi mi dövüş biter direk.
Aradığım yorum

Maksat burda Linlin'in nasıl bir durumda olduğunu anlatmak.Jinbei dediğin adam çaylak Ace'i yenemeyen bir adam.WB'den her gün düzenli olarak tek yiyen bir Ace'ten bile zayıf bir herif yani.Bu adam Kata'yı nasıl tutsun.Mogura'yı yedi mi dövüş biter direk.
Oda'nın bu adamı wano'da güçsüz göstereceğini mi sanıyorsun? Muhtemelen jack'i devirecek ondan sonrada wci da jinbei güçlü değildi, jack güçsüz falan demeye başlıyacaksın herhalde.

Silinmiş Üye

Oda'nın bu adamı wano'da güçsüz göstereceğini mi sanıyorsun? Muhtemelen jack'i devirecek ondan sonrada wci da jinbei güçlü değildi, jack güçsüz falan demeye başlıyacaksın herhalde.
Bunda haklısın jack'i ezerler büyük ihtimal.Shutenmaru olayından sonra

Güç seviyesi Smoothie ile Katakuri arasında bir yerlerde olan Jack'i küçümsediğinin farkında mısın şu an ? :) Adam baya baya güçlü.Kraker gibiler filden hortum yese bilinci kapanmıştı muhtemelen.
Jack Cracker'dan güçlü değil.Boundman'ın geçemediği adamı Jack hayatını verse geçemez farkında mısın ? Boundman o hızı ve Jack'den çok daha fazla olan fiziksel gücüyle askerleri aşıp Cracker'a yaklaşamadı.Smoothie mamut ızgara yapar bu arada.Ashura gibi yarmakla yetinmez.

Silinmiş Üye

Güç seviyesi Smoothie ile Katakuri arasında bir yerlerde olan Jack'i küçümsediğinin farkında mısın şu an ? :) Adam baya baya güçlü.Kraker gibiler filden hortum yese bilinci kapanmıştı muhtemelen.
Kata'ya yakın seviyede olması zor.Jack'in gösterdiğiyle şuan öyle bir seviye belirleyemeyiz.Cracker'in dayanıklı olmayışı jack'e kaybediceği anlamına gelmez.Hard biscuit güçlü bir savunma yakın geçer diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık