Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Kardeşlerin Impel Down Baskını!

Charlotte Kardeşler Buradan Çıkabilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    149

Silinmiş Üye

Doflamingo'nun uçması sıkıntı degil. Cunku G4 dof a yetmiyor. Dressrosa yı hatirlamiyor musun haki yetmedigi icin tum halk haki gelene kadar luffy'i korumuştu üstüne üstlük orada içten yarilmiş bir dof vardi. Jack= cracker olabilir ama kesinlikle dof> cracker.
Dof G4 e tepki veremiyor.Mama dof'u yendi diye cracker'ı yolluyor.Hadi uyanışı bilinmesin dof'un cracker'ın kendisi bilinmio.G4 'e uyanışsız düzgün dokunamıyor dof.Cracker'da uyanış var mı tam bilmiyoruz, yoksa bile
hard biscuit'i uyanışsız kıramaz dof.

G4 çok fazla falan gelmedi.Doflamingo'yu sarayından şehir merkezine ekonomik sınıfta uçuran g4ün tek kong gun darbesiyle bile kırılmıyordu o bisküvi askerleri.2 kong gun yiyip anca kırılıyor bir asker.Jack'in Cracker'ın asıl bedenine ulaşmasının bir imkanı yok.G4 Jack'ten çok daha hızlı ve güçlü.Sence Jack tek vuruşuyla Doflamingo'yu kmlerce uçurabilir mi ? İnanıyor musun gerçekten buna.Bunu yapan adam Cracker'ın asıl bedenine ulaşamamış Jack ulaşıyor :D Neden çünkü ödülü daha fazla.Perospero da Zoro'yu yener neden çünkü ödülü daha fazla.Sıfırdan yaptığı için yorulduğunu söylüyor ayrıca Cracker.Dediğim gibi Jack'in stamina avantajının bir önemi yok.Cracker nerdeyse yorulmayacak bile sıfırdan yapmayacağı için.
Tek Kong Gun ile gidiyor yahu şu reçel dediği asker sen animeden hatırlıyor olmayasın ? Dur bende bakayım.
Jack'in ödülü yeni dünyada bile yankılanıyormuş 1 gömlek üstü Katakuri bu adamın.Hafife alıyorsun.Zor olur ama eninde sonunda asıl bedene ulaşır ve aşırı yüksek dayanıklılık ile bu maçı alır.Kraker gibi darbe almayı sevmeyen adam değil bu aksine darbe yemeye alışık bir karakter.

Bu sayfa değil mi ?

Tek Kong Gun ile gidiyor yahu şu reçel dediği asker sen animeden hatırlıyor olmayasın ? Dur bende bakayım.
Jack'in ödülü yeni dünyada bile yankılanıyormuş 1 gömlek üstü Katakuri bu adamın.Hafife alıyorsun.Zor olur ama eninde sonunda asıl bedene ulaşır ve aşırı yüksek dayanıklılık ile bu maçı alır.Kraker gibi darbe almayı sevmeyen adam değil bu aksine darbe yemeye alışık bir karakter.

Bu sayfa değil mi ?
Jack mi kıracak Cracker'in bisküvi adamlarını? :)

Ashura , Jack'ten güçlü falan değil. Zoanını kullanmayan Jack'i kesti diye ne yaptınız yahu? Normal Jack'i kesti yinede işini falan bitirmedi, Jack sapasağlamdı.

Leoparsız Lucci, Luffy'nin Jet Pistolüyle sendelemişken, leopara geçince üstünlüğü ele aldı bir çok defa gear2 ve gear3 Luffy'e karşı 2 yıl önce, bu da aynı durum.

Birde şu Zoro ve Sanji meselesine gelelim. Moria arc'ına o kadar benziyorki bu arc daha ne desem bilemedim çok benzeri yani.

Moria'nın yanında Oz vardı = Big mom ve Kaido ittifaklığı..

Moria'nın adamları Brook gölgeli Ryuma ve Absalom, Sanji ve Zoro'ya psikolojik veya normal dövüş olsun yenildiler.. = Kaido'nun en iyi 2 adamı kim? Queen ve King! Zoro'dan başka enmayı kullanıp düzgün eğitim yapacak kapasitede birisi var mı Wano'da? Yok! Ashura hadi len ordan denip defolsun gitsin Zoro'nun yanında hatta soytarı Sanji'nin yanında bile değeri yoktur onun.

Zoro ve Sanji ne zaman önplana çıkacak artık onuda anlamadım, tam sırası işte serinin sonlarına geliyoruz.

Sonra hep birlikte Kaido ve Big Mom'a dalıp indirecekler işte, arc'taki diğer dövüşler ne olur bilmiyorum, ama Zoro ve Sanji, King ve Queen'i indirecekler bunun neyini anlamıyorsunuz anlamıyorum arkadaş. Belki King ve Queen bizim ittifaktan birkaç kişiyi aradan çıkaracak ondan sonra Zoro ve Sanji sahneye girecekler böylede olabilir yani. Nedir bu Zoro ve Sanji düşmanlığı yahu?

Kaido'da inecek Big Mom'da , serideki misyonları bitsin artık şunların, yeter yahu bıktım Kaido'danda Big Mom'danda şişirilmelerindende, işlenecek bir sürü karakter var daha onlara gelsin sırada afiyetle okuyalım..

Bu sayfa değil mi ?
Bu sayfadan sonra tekrar saldırıyor o asker :D Luffy'nin sonraki kgsine kırılıyor.Ödülü yankılansın ne olacak.Jack Cracker'a yaklaşamaz işte.Adamın yetenekleri Luffy gibi dövüşen adamlara ters.Luffy tüm kek başında bile Jack'ten fazla saldırı gücüne ve hıza sahip bir adamdı g4 ile.Luffy bile asıl bedene ulaşamamışken Jack'in ulaşabileceğini düşündüren ne ?

Bu sayfadan sonra tekrar saldırıyor o asker :D Luffy'nin sonraki kgsine kırılıyor.Ödülü yankılansın ne olacak.Jack Cracker'a yaklaşamaz işte.Adamın yetenekleri Luffy gibi dövüşen adamlara ters.Luffy tüm kek başında bile Jack'ten fazla saldırı gücüne ve hıza sahip bir adamdı g4 ile.Luffy bile asıl bedene ulaşamamışken Jack'in ulaşabileceğini düşündüren ne ?
Şimdi baktım Luffy hakladım diyor yamulunca ki öyle başta yamuluyor sonradan devam ediyor.Sonradan devam etmesi de normal içine girdiği asıl zırh o.Spam bisküviler değil direk haki basmıştır muhtemelen ona.

Kırılma dediğin tamamen parçalama senin yoksa tek vuruş baya mahvediyor diye aklımızda kalmış ki öyleymiş zaten.Ancak Jack Luffy gibi sadece yumruklarına güvenmiyor biliyorsun çifte pala sahibi kılıç ustası gibi kullanıyor onları.Ashura'yı bile kestiyse kesip parçalamakta sıkıntı çekmez.Ha yorulur yorulmasına ama bu da krakerin asıl bedeniyle doğrudan saldırmasını gerektirir ciddi hasar vermek istiyorsa.Luffy'e doğrudan saldırınca başına gelenleri biliyoruz sert bir tepkiyle karşılaşabilir.Dediğim gibi dayanıklılığa döner bir yerden sonra onda da 5 gün boyunca 2 tane Mink ile sürekli dövüşen Jack avantajlı bana göre.

Ashura , Jack'ten güçlü falan değil. Zoanını kullanmayan Jack'i kesti diye ne yaptınız yahu? Normal Jack'i kesti yinede işini falan bitirmedi, Jack sapasağlamdı.

Leoparsız Lucci, Luffy'nin Jet Pistolüyle sendelemişken, leopara geçince üstünlüğü ele aldı bir çok defa gear2 ve gear3 Luffy'e karşı 2 yıl önce, bu da aynı durum.

Birde şu Zoro ve Sanji meselesine gelelim. Moria arc'ına o kadar benziyorki bu arc daha ne desem bilemedim çok benzeri yani.

Moria'nın yanında Oz vardı = Big mom ve Kaido ittifaklığı..

Moria'nın adamları Brook gölgeli Ryuma ve Absalom, Sanji ve Zoro'ya psikolojik veya normal dövüş olsun yenildiler.. = Kaido'nun en iyi 2 adamı kim? Queen ve King! Zoro'dan başka enmayı kullanıp düzgün eğitim yapacak kapasitede birisi var mı Wano'da? Yok! Ashura hadi len ordan denip defolsun gitsin Zoro'nun yanında hatta soytarı Sanji'nin yanında bile değeri yoktur onun.

Zoro ve Sanji ne zaman önplana çıkacak artık onuda anlamadım, tam sırası işte serinin sonlarına geliyoruz.

Sonra hep birlikte Kaido ve Big Mom'a dalıp indirecekler işte, arc'taki diğer dövüşler ne olur bilmiyorum, ama Zoro ve Sanji, King ve Queen'i indirecekler bunun neyini anlamıyorsunuz anlamıyorum arkadaş. Belki King ve Queen bizim ittifaktan birkaç kişiyi aradan çıkaracak ondan sonra Zoro ve Sanji sahneye girecekler böylede olabilir yani. Nedir bu Zoro ve Sanji düşmanlığı yahu?

Kaido'da inecek Big Mom'da , serideki misyonları bitsin artık şunların, yeter yahu bıktım Kaido'danda Big Mom'danda şişirilmelerindende, işlenecek bir sürü karakter var daha onlara gelsin sırada afiyetle okuyalım..

Hepsine eyvallah ama King ve Queen zombi Ryuma ve Absalom gibi öyle orta karar bir şekilde Zoro ve Sanji'ye teke tekte yenilirse ortam baya karışır Oda'ya da güven kalmaz birçok konuda.Neler konuşulacağını bile tahmin edemiyorum.

Jack mi kıracak Cracker'in bisküvi adamlarını? :)
Evet elindeki silahlarıyla yada zoan gücüyle.

Jack'in hibrit formu Boundman'den güçlü olmayacağı için öyle bir ihtimal yok.Daha önündeki adama tepki veremeyen bir adamın da hibrit halinde bile, Dof'un takip edemediği bir g4 kadar hızlı olması zaten imkansız.Vista,Cracker,Yasopp gibi adamlar mamut pirzola yapar Jack'ten.
Benim gördüğüm dövüşlerdeki en etkili unsurlar dayanıklılık, fiziksel güç ve silahlanma hakisi. Diğerleri önemsiz demiyorum. Bunlar daha önemli diyorum. Kata buna güzel örnek. Adamın gözlem hakisi şimdiye kadar gözüken en iyi 3 gözlem hakiden biri. Ama sonuç ? Hee tabi bunda Luffy gereksiziyle karşılaşması da olumsuz bir etken tabi.. Neyse.. Onu diyordum. Özellikle dayanıklılık çok mühim. Son ayakta kalan kazanır. Örneğini verdiğin Dof bile dayak yiye yiye dövüş kazandı. Dolayısıyla Jack de bu dayanıklılık olayında gelişmiş bir abimiz. Aksiyonlarını zaten biliyorsun. Jack Cracker'e 2 tane vursa Cracker ölür gider.

Benim gördüğüm dövüşlerdeki en etkili unsurlar dayanıklılık, fiziksel güç ve silahlanma hakisi. Diğerleri önemsiz demiyorum. Bunlar daha önemli diyorum. Kata buna güzel örnek. Adamın gözlem hakisi şimdiye kadar gözüken en iyi 3 gözlem hakiden biri. Ama sonuç ? Hee tabi bunda Luffy gereksiziyle karşılaşması da olumsuz bir etken tabi.. Neyse.. Onu diyordum. Özellikle dayanıklılık çok mühim. Son ayakta kalan kazanır. Örneğini verdiğin Dof bile dayak yiye yiye dövüş kazandı. Dolayısıyla Jack de bu dayanıklılık olayında gelişmiş bir abimiz. Aksiyonlarını zaten biliyorsun. Jack Cracker'e 2 tane vursa Cracker ölür gider.
Dövüşlerde tüm etkenler önemli sadece bunlar değil ki.Ayrıca adamın yeteneği senin ona vurmanı engelliyorsa senin buna karşı yapabileceğin bir şey yok.Jack sırf daha dayanıklı diye kendisinden daha güçlü bir adamın bile aşamadığı askerleri nasıl aşacak ? Jack'te bu saydığın değerlerden bir adam akıllı dayanıklılık vardır muhtemelen bide.Cracker'dan daha iyi b.hakiye sahip olması çok zor Jack'in.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık