Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Kardeşlerin Impel Down Baskını!

Charlotte Kardeşler Buradan Çıkabilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    149
G4 çok fazla falan gelmedi.Doflamingo'yu sarayından şehir merkezine ekonomik sınıfta uçuran g4ün tek kong gun darbesiyle bile kırılmıyordu o bisküvi askerleri.2 kong gun yiyip anca kırılıyor bir asker.Jack'in Cracker'ın asıl bedenine ulaşmasının bir imkanı yok.G4 Jack'ten çok daha hızlı ve güçlü.Sence Jack tek vuruşuyla Doflamingo'yu kmlerce uçurabilir mi ? İnanıyor musun gerçekten buna.Bunu yapan adam Cracker'ın asıl bedenine ulaşamamış Jack ulaşıyor :D Neden ödülü daha fazla.Perospero da Zoro'yu yener neden çünkü ödülü daha fazla.
Lan G4 le kırılıyordu. Nasıl okudun o kısımları? Kendi bile diyor kırabilen az kişiden birisin diye.

King'i bilmiyorum ama Queen ve Jack Smoothie ve Cracker'dan bir tık daha güçlüler gibi geliyor bana. Tabi az çok denk karakterler bunlar. Jack Cracker'a fazla gelmez en fazla zorlu bir mücadele sonrası yener. Galiba karakterler arası klasman farkı olduğu düşünülüyor ondan yazayım dedim. Konu için cevabım hala aynı, Bm korsanları kardeşlerini kurtarıp çıkarlar oradan.

Çok güçlüden kastım öyle kolay kolay harcanacak biri değil. Neredeyse hiçbir Yk3'e kaybetmeyeceğini düşünüyorum.

Jack ise dayanıklılık olarak neredeyse tüm Yk3 ve Yk2'leri sollar. Hibrit formunda iyi-kötü bir saldırı gücü varsa Cracker'i falan çaya batırıp yer.
Jack'in hibrit formu Boundman'den güçlü olmayacağı için öyle bir ihtimal yok.Daha önündeki adama tepki veremeyen bir adamın da hibrit halinde bile, Dof'un takip edemediği bir g4 kadar hızlı olması zaten imkansız.Vista,Cracker,Yasopp gibi adamlar mamut pirzola yapar Jack'ten.

2 Kong gun ile anca kırılıyor yazıyordu nasıl okuyorsun bilmiyorum ama.Dof'u kmlerce uçuran bir kong gun adamın askerini kırmaya yetmiyor 2.cide anca kırılıyor.
Doflamingo'nun uçması sıkıntı degil. Cunku G4 dof a yetmiyor. Dressrosa yı hatirlamiyor musun haki yetmedigi icin tum halk haki gelene kadar luffy'i korumuştu üstüne üstlük orada içten yarilmiş bir dof vardi. Jack= cracker olabilir ama kesinlikle dof> cracker.

Doflamingo'nun uçması sıkıntı degil. Cunku G4 dof a yetmiyor. Dressrosa yı hatirlamiyor musun haki yetmedigi icin tum halk haki gelene kadar luffy'i korumuştu üstüne üstlük orada içten yarilmiş bir dof vardi. Jack= cracker olabilir ama kesinlikle dof> cracker.
Ashura'nın King'i almasını beklemen bile daha mantıklı Dof=Cracker'dan.

Jack gibi bir şamar oğlanı Cracker'dan falan güçlü değil.Ödülleri bahane etmeye devam edebilirsin sen.Cracker'ın bisküvi askerinin 860 küsür ödül aldığı bilinmiyor sanki.Hükümet adamın askerini kendisi olarak biliyor ona rağmen 860 milyon ödül almış adam.Jack dediğin herifin ise kaptanının ödülü Cracker'ın kaptanından 300 küsür daha fazla ve Jack Cracker'ın aksine ada basan,sağa sola saldıran bir herif.Ona rağmen aradaki ödül farkı 140 milyon.Jack ömrünü verse Cracker'ı yenemez.Queen'den aşağısı kesmez Cracker'ı o tayfadan.Jack'in hibrit formunda tüm kek başındaki Luffy'den güçlü olacağını düşünmen lazım o da gerçek dışı bir şey oldukça.
Ödüllere çok takılı kalmaya gerek yok.

36 milyon ödüllü Mikazuki ile 30 milyon ödüllü Luffy aynı seviyenin adamı değillerdi. Sıradan bir marangoz 36 milyonluk adamı teklerken, 30 milyon ödüllü Luffy, Crocodile ile kapışıyordu, Arlong'u yenmişti. Arlong'un ödülüde 20 milyoncuktu, ne o marangozdan güçsüzdü ne de Mikazuki'den.

Oda ödüller konusunda çok mantıklı bir sistem kurmuş değil, serinin sonlarına gelince ödülleri şişirdikçe şişirdi karakterlerde.

İnsanlar neden featlara bakmak yerine saçma sapan ödüller üzerinden direk güç seviyesi kurar anlamıyorum. Çok tutarsızlıklar var çünkü, insanlar sorgulamayı bırakmış artık direk ödülü yüksek olan daha güçlü diyor.

Sıradan bir marangoz > Mikazuki > 30 milyonluk Luffy bu mantıkla?

Luffy'nin karşılaştığı kişiler her zaman daha güçlüdür bu unutulmamalı. Zoro'nun Sanji'nin bir sonraki rakipleri daha güçlü olacak diye birşeyde yok. Sanji tb'de Absalom ile karşılaştı, Luffy Eniess Lobby'de Lucci ile karşılaştı bu mantıkla Absalom > Lucci olacak diye birşey yok. Bu arc Sanji'nin rakibi zaten Queen olacak ( Bazı arkadaşlar sindiremesede bu durumu gerçek bu! ) Queen > Katakuri demek Absalom > Lucci demekten farksız.

Kaldıki Sanji'nin tee 100 bölümler sonra eşleştiği Absalom, Zoro'nun alabasta'da karşılaştığı Daz Bones'ten bile güçlü değil.

Dediğim gibi millet sorgulamayı bırakmış, geniş bakmıyor , sadece ödülden gitmek düpedüz boş..

Ödüllere çok takılı kalmaya gerek yok.

36 milyon ödüllü Mikazuki ile 30 milyon ödüllü Luffy aynı seviyenin adamı değillerdi. Sıradan bir marangoz 36 milyonluk adamı teklerken, 30 milyon ödüllü Luffy, Crocodile ile kapışıyordu, Arlong'u yenmişti. Arlong'un ödülüde 20 milyoncuktu, ne o marangozdan güçsüzdü ne de Mikazuki'den.

Oda ödüller konusunda çok mantıklı bir sistem kurmuş değil, serinin sonlarına gelince ödülleri şişirdikçe şişirdi karakterlerde.

İnsanlar neden featlara bakmak yerine saçma sapan ödüller üzerinden direk güç seviyesi kurar anlamıyorum. Çok tutarsızlıklar var çünkü, insanlar sorgulamayı bırakmış artık direk ödülü yüksek olan daha güçlü diyor.

Sıradan bir marangoz > Mikazuki > 30 milyonluk Luffy bu mantıkla?

Luffy'nin karşılaştığı kişiler her zaman daha güçlüdür bu unutulmamalı. Zoro'nun Sanji'nin bir sonraki rakipleri daha güçlü olacak diye birşeyde yok. Sanji tb'de Absalom ile karşılaştı, Luffy Eniess Lobby'de Lucci ile karşılaştı bu mantıkla Absalom > Lucci olacak diye birşey yok. Bu arc Sanji'nin rakibi zaten Queen olacak ( Bazı arkadaşlar sindiremesede bu durumu gerçek bu! ) Queen > Katakuri demek Absalom > Lucci demekten farksız.

Kaldıki Sanji'nin tee 100 bölümler sonra eşleştiği Absalom, Zoro'nun alabasta'da karşılaştığı Daz Bones'ten bile güçlü değil.

Dediğim gibi millet sorgulamayı bırakmış, geniş bakmıyor , sadece ödülden gitmek düpedüz boş..
Ben zaten dediğin gibi düşünüyorum.Yahu Oda'nın kendi açıklaması var.Ödüller üzerinden güç belirlenmez diyor adam.Kaptanın ödülüne bağlı olarak ödül alırsın diyor.Atıyorum Sabo'nun 600 milyon ödülü var Jack'in ise 1 milyar ama Sabo'nun Jack'i eşşek sudan gelinceye kadar döveceği çok bariz bir şey.

Ben zaten dediğin gibi düşünüyorum.Yahu Oda'nın kendi açıklaması var.Ödüller üzerinden güç belirlenmez diyor adam.Kaptanın ödülüne bağlı olarak ödül alırsın diyor.Atıyorum Sabo'nun 600 milyon ödülü var Jack'in ise 1 milyar ama Sabo'nun Jack'i eşşek sudan gelinceye kadar döveceği çok bariz bir şey.
Sen sabo vs cracker a da cracker dersin kesin.:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık