Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte kesin bir nokta yok ona değiniyorum. Oden'in hayvani bir adam olduğu belli ki seri mantığına bakarsak onlarca dövüşe girdi dünyayı gezdi çok daha güçlü bir haldeydi. Hatta Donanma amiralleri tarafından güçlü ilan edildi(Yanlış hatırlamıyorsam). Ama dikkat dağınıklığından teke gitti.

Yarın bir gün durum olduğunda bir saldırı da diğer amirallerin de teke gitmeyeceği ne malum.

Burada WB gibi bir adam MF savaşında bıçaklandığında bile hiçbir şeyi yokken sırf Luffy kral haki kullansın diye anlık olarak gücünü toparlayamadı. Anlık olaylara çok takılmamak lazım dediğim gibi her şey olacağına varacak seri boyunca.
Hikaye her şeyden önemli Oda için zaten. Ama admiralleri tekletmek yapacağı en büyük ayıp olur.
Oden donanma tarafından övüldü. Adam hem wb ile hem roger ile yolculuk yapmış. Peki Benn, Kata ve King'in tek eksiği bu yolculuk teması değil mi? Güç olarak bu isimlerden ne fazlası ne eksiği vardır Oden'in. En azından gösterildiği kadarıyla. Hatta Marco o saldırıyı meyva ile rahat tanklayabilecek biri.

Yok yine fikir belirtilir ve tartışılır ama evi arabayı basmışçasına adanmışlığın manası yok. :/ Bir arkadaş da bana Zoro ve Killer örneğini vermiş mesela. İki taraf da tek attı sayılır ama bir tarafın dikkati dağıldığı için tek yemişti. Belki de seviye belirlerken Oden ve Kaido için de aynı mantığı yürütebiliriz. Net bir şey yok yani ortada.
Aynen dediğin gibi. Fikrimi söylesem de yazar geçerim. Böyle hararetli tartışmalar bir yerden sonra soğutuyor beni. Çünkü Oda hep süründürüyor bizi. Adam hiçbir şekilde net olmuyor.
Yarın şimdi Mihawk'ın ödülünü öyle bir açıklar ki, tartışmalar daha da içinden çıkılmaz hale gelir. Ben öyle bekliyorum artık. :D

Bu arada Oden'gile sargı işini kim yaptı? Ben sanmıyorum ki Orochi ya da Kaido'nun bunlara doktor gibi bi şey göndereceğini. Benim de düşündüğüm şeye bak. Ne hallere düştük :gamyon:

İyi dövüş çizmesini istemiyorum Oda'nın. Çok şey istemiyorum aslında sadece çizdiği şeyleri mantık çerçevesine oturtsun yeterli. Mane mane no mi sayesinde Orochi shogun oldu, Oden tahtalı köyü boyladı. Oden Orochi'yi biçecekti bariyer meyvesi engel oldu. Ulan senaryo yapıyorsun bari adam akıllı yap yenilirken bile adam gibi şey et bu kadar sıçış çok fazla.
Bak güzel dedin. Evet dövüş çizmiyorsun bari çizdiklerini mantıklı çiz. Dedim ya nasıl olsa kalem bende ben ne dersem o kafasında takılıyor çöp herif.

Hikaye her şeyden önemli Oda için zaten. Ama admiralleri tekletmek yapacağı en büyük ayıp olur.
Oden donanma tarafından övüldü. Adam hem wb ile hem roger ile yolculuk yapmış. Peki Benn, Kata ve King'in tek eksiği bu yolculuk teması değil mi? Güç olarak bu isimlerden ne fazlası ne eksiği vardır Oden'in. En azından gösterildiği kadarıyla. Hatta Marco o saldırıyı meyva ile rahat tanklayabilecek biri.
Aynen. Adamın amacı gittiği yol değil yolun sonu. Adam yolu umursamıyor bile. Benim bu konu da tek korkum yolunun sonun kötü olması. Yoksa dövüşlere ilgimi Enel savaşında kaybettim ben.

Amiralle dressrosa da boş boş kafes ittirdi. Gerisini sen düşün.

Üye silindi 1004

Nereye pat diyor abi serinin ana karakterine tek attı adam bunu hiçbir şey değiştiremez :D
Senin Luffy’nin resmi avukatlığını yapan fanlara havale ediyorum. :D Ağır konuştun.
Net patladı. Patladı diyemeyen lobicilik yapıyordur!!!
Bence de baya patladı. Linlin kadar yokmuş kendisi.
Zarar almazlık muhabbeti balonmuş.
Olsun serinin ana karakterine tek atmış öyle diyorlar. :D

Oda’nın ayranım dökülmesinci yazarlık anlayışından sıkıldınız mı? Canınız kılıç ustalarına gereken değerin verildiği bir seri mi okumak istiyor? Renkli karakterleri ve aksiyona doyuran arcları ile Kimetsu no Yaiba sizleri bekliyor! 2019 yılında, dövüş çizmeyip birbirinin aynısı bomboş kurgularla okurlarını kerizleyen Oda’ya halk yerini bildirdi. One Piece’i manga satışlarında tokatlayan Kimetsu no Yaiba yeni okurlarını bekliyor! 26 bölümlük muhteşem animesini izleyip sonra da hala doludizgin devam eden mangasına geçmemek için hiçbir sebep yok!
Abi One Piece'in en leş arcı bile tokatlar Kimetsu denen popüler kültür balonunu yapma sen de. Kılıç ustalarına değer verilen bir seri deyince kore serisi falan önereceksin sandıydım. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık