Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben şu saatten sonra eğlenceme bakarım. Hikaye örgüsüne bakarım. Her dövüşte mantık arama işini başkalarına bırakıyorum. Benden bu kadar. :D
Yok yine fikir belirtilir ve tartışılır ama evi arabayı basmışçasına adanmışlığın manası yok. :/ Bir arkadaş da bana Zoro ve Killer örneğini vermiş mesela. İki taraf da tek attı sayılır ama bir tarafın dikkati dağıldığı için tek yemişti. Belki de seviye belirlerken Oden ve Kaido için de aynı mantığı yürütebiliriz. Net bir şey yok yani ortada.

Zoan formuna Luffy'de vurdu lakin çizik bile atamadı, günlerce Hyo amca ile sert derisini nasıl aşacağını düşündü ve antrenman yaptı. Oden ise üstünden 20 yıl geçmesine rağmen hala izi geçmemiş derin bir yara bırakmış.
İyi de Luffy, 20 yıl sonraki Kaido'ya vuruyor. Ayrıca Luffy, Kaido'ya yakın değil. Oden yakın duruyor. Fakat netice olarak Kaido daha güçlü bence.

İyi de Luffy, 20 yıl sonraki Kaido'ya vuruyor. Ayrıca Luffy, Kaido'ya yakın değil. Oden yakın duruyor. Fakat netice olarak Kaido daha güçlü bence.
20 yıl sonraki Kaido ile 20 yıl önceki Kaido versuslarını karşılaştıran sensin hocam ben değilim. Luffy Kaido'ya yakın değil derken? 100 metre öteden tabanca atışı yapmıyor ki bildiğin fil tabancası ile kafasına çöktü.

Üye silindi 1004

Kaido’nun balonu pat dedi mi? Demedi mi şimdi? Korsanfan net ol lütfen!

Şimdi kendinizi 6-7 bölüm önce hayal edin ve birinin size ''Kaido, Odene tek attı.'' dediğini düşünün...

Valla küfür edeceğim ama kendimi zor tutuyorum. Bunun oden ya da kaido ile ilgisi yok. Hep bunu yapıyor adam hep. Zevkimiz içine ediyor aptal herif.
İyi dövüş çizmesini istemiyorum Oda'nın. Çok şey istemiyorum aslında sadece çizdiği şeyleri mantık çerçevesine oturtsun yeterli. Mane mane no mi sayesinde Orochi shogun oldu, Oden tahtalı köyü boyladı. Oden Orochi'yi biçecekti bariyer meyvesi engel oldu. Ulan senaryo yapıyorsun bari adam akıllı yap yenilirken bile adam gibi şey et bu kadar sıçış çok fazla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık