Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zamanında demiştik bu Oda güç dengelerini falan bizim gibi önemseyip düşünmüyor. Ne de olsa kalem onda. Adam dövüş çizmeyi sevmiyor nasıl bir saçmalıksa bu ama bu bir gerçek. Hikayem yürüsün kafasında nasıl olsa okuyacaklar diyor. Yoksa şu yaptıkları okuyucuya hakaret bence. Gerçekten insanın ister istemez siniri bozuluyor.
Böyle dövüş çizecekse hiç çizmesin bence.

Kafaya vurduğu icin değişen bir şey yok. Daha doğrusu yüzüne vurduğu için.
Kaido vurduktan sonra ki haki çarpışması efektleri süs o zaman. Hadi öyle olmadı diyelim, senin dediğin gibi oldu. Geleceği görebilen Luffy(!) kendisine uçarak gelen Kaido’ya karşı dümdüz bekliyor yani. Peki.

Bir not daha ekleyeyim; evet Oda’nın yaptığı hem ayranım dökülmesin hem de falan filan. Ama Benim burada Oden’i bir tık üstün görme sebebim şu; Adam bire bir başlayan dövüşte rakibini gömüyor ve öldürmek için bir hamle daha yapıyor, madem o son hamle sıkıntı olmayacaktı Kaido için, adamları neden araya girmek zorunda hissetti? Olay bu yani. Dövüşe kahpelik sokan taraf Kaido çünkü.

Oda'nın da hesap ederek çizdiğini hiç sanmıyorum zaten. :/ Millet burada Akainu-Wb'li sahneleri örnek vermiş de işte eser sahibinin pek umrunda değil bence. Çok detaya girmeden düz bakıp düz yorumlamak lazım aslında.
Ben şu saatten sonra eğlenceme bakarım. Hikaye örgüsüne bakarım. Her dövüşte mantık arama işini başkalarına bırakıyorum. Benden bu kadar. :D
Vallaha biz bazılarının ağzından yazıyoruz o zamanların geri dönüşü bu hacı.:D Ne ekilirse o biçilir. Luffy tek yediğinde az şeylere maruz kalmadık forumda.:D

Neyse yetiş ya Luffy diyorum daha da bir şey demiyorum.:D
Biliyorum ya. Bunlar hep kısır döngü. O yüzden ben salıyorum artık. Luffy vs Zoro muhabbetlerini zaten bırakmıştım, artık diğer karakterleri de bırakıyorum. Güç tartışması yapmamaya çalışacağım artık. Hikaye ve kişilik tartışmaları daha mantıklı. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık