Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adamlar ne darbeler aldı da bayılmadı. Hiçbir şeyi akladığı yok bence.
Olaylara anlık olarak bakacaksın. Ben One piece bilerek tartışmıyorum çünkü hikayeye göre durum evriliyor evrilecek.

King karşısında Zoro veya bir daha ki Kaido vs Luffy'de hayvani saldırılara maruz kalkıp kalkacaklar. Bu kadar derin düşünmeye gerek yok. Belki de Kaido hazırlıksız bir saldırı yer ve kendinden geçer. Bilemeyiz.

Çünkü sağ kol amiral seviyesinde ki bir adam bile hazırlıksız saldırılarda Tek'e gidebiliyor.

Kaido'nun zoan formuna Luffy de kaç tane vurdu. Önemli olan insan formuna vurabilmek. İnsan formundaki hızını gördük. Daha kötüsü de şu ki yarı zoan formunu hiç kullanmadı daha bu adam. Ona rağmen vuruş gücü ortada. Ben Kaido'nun daha güçlü olduğunu düşünüyorum.

G4 halinde yiyor sopayı vücudu zırhlı halde. Standart dediğim düz Luffy, vites açmamış Luffy.
Anladım lakin G4 Luffy'de haki vücudun çoğu yerini kapsıyor ve lastiğin gerilimini arttırmak için kullanıyor. Yani defansif açıdan fark yaratacak kadar yoğun bir haki kullanımı söz konusu değil. Luffy vitessiz de olsa aynı hasarı alırdı vitesli de olsa aynı hasarı alırdı herhangi bir fark yaratacağını sanmıyorum.

İşte böyle bir savaş cizmesi gerekliydi ya. Umarım ayrıntı dolu olmalıydı. Ne adam akıllı b haki ne de k.haki kullanımı görmedik. Kafasına gurzu koydu pekmezini akıttı dikkat dağınıklığına.

@Blonde

G4 'te kafası evrim mi geciriyor hacı?
Valla Hasan önceden Kaido'ya da sempatim vardı bu bölümde onu da kaybettim. Oda hikayeyi hizlı hızlı şey edeceğim diye serinin içine ediyor. Umarım bu hız da devam edip daha fazla boka bulamaz.

Olaylara anlık olarak bakacaksın. Ben One piece bilerek tartışmıyorum çünkü hikayeye göre durum evriliyor evrilecek.

King karşısında Zoro veya bir daha ki Kaido vs Luffy'de hayvani saldırılara maruz kalkıp kalkacaklar. Bu kadar derin düşünmeye gerek yok. Belki de Kaido hazırlıksız bir saldırı yer ve kendinden geçer. Bilemeyiz.
Ben de aynısını diyorum. Sonra güçlenmiş diyecekler, torpil diyecekler vs. :)

Kaido'nun zoan formuna Luffy de kaç tane vurdu. Önemli olan insan formuna vurabilmek. İnsan formundaki hızını gördük. Daha kötüsü de şu ki yarı zoan formunu hiç kullanmadı daha bu adam. Ona rağmen vuruş gücü ortada. Ben Kaido'nun daha güçlü olduğunu düşünüyorum.
Zoan formuna Luffy'de vurdu lakin çizik bile atamadı, günlerce Hyo amca ile sert derisini nasıl aşacağını düşündü ve antrenman yaptı. Oden ise üstünden 20 yıl geçmesine rağmen hala izi geçmemiş derin bir yara bırakmış.

Zamanında demiştik bu Oda güç dengelerini falan bizim gibi önemseyip düşünmüyor. Ne de olsa kalem onda. Adam dövüş çizmeyi sevmiyor nasıl bir saçmalıksa bu ama bu bir gerçek. Hikayem yürüsün kafasında nasıl olsa okuyacaklar diyor. Yoksa şu yaptıkları okuyucuya hakaret bence. Gerçekten insanın ister istemez siniri bozuluyor.

Çünkü sağ kol amiral seviyesinde ki bir adam bile hazırlıksız saldırılarda Tek'e gidebiliyor.
Luffy yeni hakiyi öğrendiği için kalkar. Başka türlüsü olmaz. Amiralleri teqleyecek kimse var olmadı seride. Bu gidişle de olmayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık