Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy yeni hakiyi öğrendiği için kalkar. Başka türlüsü olmaz. Amiralleri teqleyecek kimse var olmadı seride. Bu gidişle de olmayacak.
İşte kesin bir nokta yok ona değiniyorum. Oden'in hayvani bir adam olduğu belli ki seri mantığına bakarsak onlarca dövüşe girdi dünyayı gezdi çok daha güçlü bir haldeydi. Hatta Donanma amiralleri tarafından güçlü ilan edildi(Yanlış hatırlamıyorsam). Ama dikkat dağınıklığından teke gitti.

Yarın bir gün durum olduğunda bir saldırı da diğer amirallerin de teke gitmeyeceği ne malum.

Burada WB gibi bir adam MF savaşında bıçaklandığında bile hiçbir şeyi yokken sırf Luffy kral haki kullansın diye anlık olarak gücünü toparlayamadı. Anlık olaylara çok takılmamak lazım dediğim gibi her şey olacağına varacak seri boyunca.

Dostum ben en kuvvetsiz formunda yedi demedim. Luffy tank-man modunda tek yemiş olsaydı tamam derdim çünkü defansif açıdan en korunaklı olduğu vites modu o. Lakin bound-man lastiğin esnekliğini hakiyle birlikte kullandığı teknik olduğundan yoğun bir haki kullanımı söz konusu değil. Yani Luffy darbeyi alırken viteste kullandığı hakiler sadece dövüş modu için kullandığı haki. Zaten bu adam bu vitese geçebilmek için kullandığı hakileri de yoğun bir şekilde kullanırsa değil 1 saat 10 dakika bile kullanamaz.

Kaido vurduktan sonra ki haki çarpışması efektleri süs o zaman. Hadi öyle olmadı diyelim, senin dediğin gibi oldu. Geleceği görebilen Luffy(!) kendisine uçarak gelen Kaido’ya karşı dümdüz bekliyor yani. Peki.
O Kaido'nun efektidir sadece.

Mesela bu bölümde de Oden'in Ejderha formundaki Kaido'yu kestiğindeki haki efektleri de sadece Oden'in efekti olduğu gibi.

Geleceği görebilen Luffy olayını bir kenara atmış. Kaido doğrudan kafasına geçirmiş işte. Bu g4 formunda normal formunda farkedecek bir şey değil. Çünkü darbe yüzden alınmış.

Oda’nın ayranım dökülmesinci yazarlık anlayışından sıkıldınız mı? Canınız kılıç ustalarına gereken değerin verildiği bir seri mi okumak istiyor? Renkli karakterleri ve aksiyona doyuran arcları ile Kimetsu no Yaiba sizleri bekliyor! 2019 yılında, dövüş çizmeyip birbirinin aynısı bomboş kurgularla okurlarını kerizleyen Oda’ya halk yerini bildirdi. One Piece’i manga satışlarında tokatlayan Kimetsu no Yaiba yeni okurlarını bekliyor! 26 bölümlük muhteşem animesini izleyip sonra da hala doludizgin devam eden mangasına geçmemek için hiçbir sebep yok!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık