Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalkıp devam etsede yenemezdi. Yetersiz hali Odene tek atıyorsa yonkou hali... One piece i direk teslim edelim yani Luffy uğraşmasın boşa Kk olmak için.
Kalkıp yenilse bence hiç bir sorun kalmazdi.
Güçleri yakınmış biraz alavere ile almış derdik.
Ama burada şunu ha Orochi yapmış silah sıktı yendi vs. hada Kaido arkasından vurdu yendi aynı olay.
Yinede böyle bırakmaz diğer bölüm yada arc sonuna kadar bir açıklık getirir zaten.

Şu an One Piece'in ne kadar saçma bir şey olduğunu düşünüyorum. Acaba Luffy One Piece'i gördüğünde 3 gün 3 gece aralıksız bakar mı ona :)

20 yıl sonraki Kaido ile 20 yıl önceki Kaido versuslarını karşılaştıran sensin hocam ben değilim. Luffy Kaido'ya yakın değil derken? 100 metre öteden tabanca atışı yapmıyor ki bildiğin fil tabancası ile kafasına çöktü.
Ne var bunda? Luffy'nin tek yemesi şaşılacak bir şey değilmiş diyorum. Çünkü adam 20 yıl sonraki Kaido'dan tek yedi.

Yahu Pica o koca eliyle Kaido'ya vursa ne olur? Mesele büyüklük mü? Vuruşun gücü rakibin savunmayı aşamıyorsa etkisi olmuyor. Yoksa Garp ufacık yumruğuyla neler yapıyor. Niye etki etmedi? Çünkü Luffy ile Kaido arasında fark çok. Oden Luffy kadar geride değildir diyorum, ama bence Kaido önde.

Bence şu ortaya çıktı. Bazı talihsizlikler olmasa bas baya Oden ve tarafı Kaido ve tarafına pabuç bırakmazmış.

Bazı talihsizlikler sonucu olay bu raddeye gelmiş. 9 Kin tarafından politik olabilecek biri bile olsa Oden ve tarafı bu gibi talihsizlikler yasamazdı.

Üye silindi 1004

Ayranım dökülmesinci Oda orada da Kaido'yu sarhoş gibi gösterdi ama ayık halini de gördük yani...
Sarhoş ayık fark etmez çöp ötesi çöp ejderhayken. Ejderha formunu Sanji indirse şaşırmam şu an. Ben böyle işe yaramaz bir Zoan formu görmedim.

Bu arada şu 5 yıl muhabbetinden de bi şey bekleyen yoktur umarım. Senaryo deyip Oda'ya sövücez. Ha bir de Oden'e gerizekalı diye yükleniriz. :gamyon:

Kaido bir açık bulabilir mıydı bulamaz mıydı asıl soru bu olmalı. Kaido'nun Ejder formunda iken savunmasız kaldığını Luffy karşısında iken de görmüştük. Oden o formuna sağlam yara veriyor ama yeterli olmuyor. Kaido ise bir vuruş ile Oden'i indirebilecegini gösteriyor. Ama açıklar var. Kaido Oden'in dikkati dagilmasa da açık bulabilip yine de aynı vuruşu yapabilir miydi? Felan gibi sorular ortaya çıkıyor.

Katakuri vs Luffy'e kurban olayım. Orada hakiler , b.hakiler , k.hakilee havada uçuşuyordu. Onun çeyreği kadar ayrıntılı bu savaşa cizse bile yeterdi.
Yapabilirdi. Misal Luffy G4 açıp Kaido'ya yine pata küte girdi ona rağmen saniyede tek yedi. Kaido yavaş biri değil çok ani bir saldırı ile durumu tersine çevirdi

Bölümden anladığım, Oden ejderha formundan güçlü Kaidonun ama insan halini yenemeyebilir.

Bu dövüş ile Luffy vs Kaidonun farkı Odenin açtığı yara Kaido'ya ciddi zarar vermiş ama sonuç değişmemiş.

Momo olayı olmasa Oden uzun süre Kaido'yu delik deşik eder ama ilk açıkta yine tek yer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık