Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çıkmaz olur mu ya :) Karşındaki düşmana mı odaklanacan, belirsiz yerlerden gelen oklardan mı sıyrılacan; ki adamın üzerine saplanmış birkaç tane ok da çizildiğine göre gayet de dikkate alınmalı diye düşünüyorum. Ayrıca Kral Hakisi ile tek yiyen Flambe'nin Katakuri vs Luffy dövüşüne etkisini göz önünde bulundurursak Oden'in epey gideri olduğu anlaşılır.

Bir de Ashura, Jack(YC3) ile vs'sinde bariz üstünlük kurmuş bir adam. Jack de bir amiral ve eski filo amiralinin bulunduğu gemilere saldırıp gemilerin dörtte ikisini batırabilmiş bir adam.

Ben Oden'i amiral seviyesi olarak görüyorum, ödül değeri 3 milyarlık adam derim :)
Ashura Jack'e karşı üstünlük kurdu ama Jack hibrit formunu kullanmadı.Jack tam güç kullanıp da Ashura'yı yenemedi gibi bir durum yok yani :D Jack'in gemilere dalması büyük bir şey değil.Aptal olduğunu gösterir sadece :D Dayağını yiyip oturmuş zaten.Jack'in abisi Queen de Linlin'e atarlanıyordu.Yıkımcılar ego manyağı genel olarak.

Babasını bilmem de Ryuma ile yakın bir bağı olsa da şu kılıcı geri alsa daha doğrusu Wano halkı zorla geri verse. Oden'in kılıçları iyi hoş ama evlatlarında kalsın Wano'yu korusunlar. Ryuma'nın verdiği kılıçları geri vermesi üzdü beni. Kılıcın ismi vs. Zoro'ya yakışıyordu özdeşleşmişti benim için.
Ryuma ile akrabalığı olduğuna kesin gözüyle bakıyorum zaten. Ancak geri vermeyi teklif etseler de Zoro'nun artık alacağını sanmıyorum. Enma ile ayrılır Wano'dan.

Luffy bu hali ile kaidodan tek yedi. tabi şuanki kaido 20 yıl önceki kaidodan daha güçlü.
Oden o kaidoyla 1vs1 olduğunu söyleyebiliriz henüz bu dövüşün ayrintılarıni bilmesekte bence birbirine denk oldukları hatta bir ihtimal oden kaidodan 1 tık iyi senaryoya göre mantıklı olanı bu.
Ama düz mantik yada burdan yani 20 yıl sonrasından bakınca oden kaidonun kıllı ğöğsüne ancak çizik atar.
Bu durumda iki ihtimal var
1.kaido vs oden kaido bileğinin hakkıyla aldı wanoyu aldı, odeni idam etti.
2.Kaido vs Oden oden hile ile yenildi. Bu durumda oden> kaoido (belki kaido daha meyve yememiş, intihar etme hobisi daha uyanmamış, ölümsüzlük şurubu içmemiştir) oden reis kaidoyu bire birde yenebilirmis ama işte senoryo gereği yenilmesi gerekir Oda oraya bir kulp bulmuştur takıp takıştırmış yani sonrası malum hikaye...

Kaido hileyle rakibini yenecek birisi değil. Luffy ve BM dövüşlerinden bunu görüyoruz. Adamın işi gücü zaten kavga etmek, dövüşmek ve ölmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık