Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido hileyle rakibini yenecek birisi değil. Luffy ve BM dövüşlerinden bunu görüyoruz. Adamın işi gücü zaten kavga etmek, dövüşmek ve ölmek.
Koskoca yonko tabi lufy tek dalacak, ayrıca hayvan gibi güçlü, kendine güveniyor adam bm karşına alacak tabiki bunlari yapamazsan yonko olamazsın ama mesele ne kadar delikanlı olduğudur bu da zor zamanda belli olur.
Mesela bm den dayak yeseydi, agzi burnu kırılsaydı ona rağmen yıkımcılarına siz karışmayın uleeyn diyebilecek kadar delikanli mi.
Bence senorya akışı açısından kaidoya bir avantaj sağlayacak Oda yani direk wanoya gir vur köteği adamları haşat et, taş üstunde taş, gövde üstünde baş bırakma durumu çok sıradan olur...Tabi oriçinin ihanetini unutmamak gerek...

Nasıl bir komplo teorisidir bu :) Peki diyelim ki hain Izo, samurayların planını nasıl öğrendi de Orochi'ye haber verdi?
Kınlardan biri olması gerekirken ortalıkta yok. Bu zaten büyük bir soru işareti yaratıyor. Planı kolaylıkla anlamış olmalı. Çünkü onlardan biri ve işaretleri takip ederek doğru çıkarımlarda bulunması doğal olurdu. Hatta Kiku'dan falan benim güzel kardeşim biliyorsun ben de sizdenim diyerek bilgi almış bile olabilir. Diğerlerinden de bilgi alması kolay olur. Odaçi birkaç sayfa ile bu büyük ihanetin tüm arka planını çizebilir.

Ortada Denjuro/Kyoshiro, X-Drake ve Law planı var. Orochi'ye bilgi sızdıranda onlar. : ))
X-Drake ve Law tarafı belli adamlar. İkisi de hasırcı. Denjiro ise Oden'e ihanet edecek bir tip değil. Bir tek Kyoşirou kalıyor o da zaten Şogun'un adamı ve ikili oynuyor gibi duruyor. Eğer hainse bulunduğu tarafa hainliği çıkar, öteki türlü zaten o tarafta. Yani bu dediklerinden hain olamaz.

X-Drake ve Law tarafı belli adamlar. İkisi de hasırcı. Denjiro ise Oden'e ihanet edecek bir tip değil. Bir tek Kyoşirou kalıyor o da zaten Şogun'un adamı ve ikili oynuyor gibi duruyor. Eğer hainse bulunduğu tarafa hainliği çıkar, öteki türlü zaten o tarafta. Yani bu dediklerinden hain olamaz.
Hainlik söz konusu değil. Yani kastım bu değil. X-Drake de denizci casusu. Ortak amaç doğrultusunda bir plan yaptıklarını, bu plan doğrultusunda Orochi'ye bilgi sızdırarak Wano'nun lehine bir sonuç almak için Orochi'nin güvenini kazanmaya çalıştıklarını düşünüyorum. Amaç hainlik değil zaten. Law'ın ortada olmaması kendini kurtaran birinin planına uyacağını söylemesi vs. bu şekilde düşündürttü. Law Luffy'lerin sürekli ifşa olması sebebiyle onlara haber vermeyi geciktirmiş olabilir.

Hainlik söz konusu değil. Yani kastım bu değil. X-Drake'de denizci casusu. Ortak amaç doğrultusunda bir plan yaptıklarını, bu plan doğrultusunda Orochi'ye bilgi sızdırarak Wano'nun lehine bir sonuç almak için Orochi'nin güvenini kazanmaya çalıştıklarını düşünüyorum. Amaç hainlik değil zaten. Law'ın ortada olmaması kendini kurtaran birinin planına uyacağını söylemesi vs. bu şekilde düşündürttü.
Bence de hedeflenerek yapılmış bir hainlik var gibi. Onigashima da tedirgin bir Oriçhi ortalığı karıştırabilirdi lakin şu anda tüm sorunların bittiğini düşünen bir Oriçhi var, gizli bir baskın için son kısımda hallolmuş oldu.

Hainlik söz konusu değil. Yani kastım bu değil. X-Drake de denizci casusu. Ortak amaç doğrultusunda bir plan yaptıklarını, bu plan doğrultusunda Orochi'ye bilgi sızdırarak Wano'nun lehine bir sonuç almak için Orochi'nin güvenini kazanmaya çalıştıklarını düşünüyorum. Amaç hainlik değil zaten. Law'ın ortada olmaması kendini kurtaran birinin planına uyacağını söylemesi vs. bu şekilde düşündürttü. Law Luffy'lerin sürekli ifşa olması sebebiyle onlara haber vermeyi geciktirmiş olabilir.
Drake'nin planı bozmak için kendince nedenleri olabilir doğrudur, bu fikre hak veririm ama Trao'nun Hasır-Mink-Samuray-Şinobi ittifakına ters düşecek bir hamle de bulunmasını hiç beklemiyorum. Eğer böyle bir durum varsa plan içinde plan yapmışlardır. Yine sonucunda ittifak güçlerine fayda getirecek olaylar gerçekleşir. Bu durumda ortada hain yok diyeceğim ama Minklerin satılmasını açıklayamayız. Bir hain var ve gerçekten hain ama kim :bilmem:

Drake'nin planı bozmak için kendince nedenleri olabilir doğrudur, bu fikre hak veririm ama Trao'nun Hasır-Mink-Samuray-Şinobi ittifakına ters düşecek bir hamle de bulunmasını hiç beklemiyorum. Eğer böyle bir durum varsa plan içinde plan yapmışlardır. Yine sonucunda ittifak güçlerine fayda getirecek olaylar gerçekleşir. Bu durumda ortada hain yok diyeceğim ama Minklerin satılmasını açıklayamayız. Bir hain var ve gerçekten hain ama kim :bilmem:
Evet amaç da bu bence.

Bence de hedeflenerek yapılmış bir hainlik var gibi. Onigashima da tedirgin bir Oriçhi ortalığı karıştırabilirdi lakin şu anda tüm sorunların bittiğini düşünen bir Oriçhi var, gizli bir baskın için son kısımda hallolmuş oldu.
Evet olabilir.

Tek sorun Law'ın haberdar etmemesi var. Bunun sebebi de iletişim kuramamaları veya Law'ın Luffyler'in dikkatsizliği sebebiyle haberdar etmeyi ertelemesi olabilir. Sonuç olarak Kinemonların içimizi parçalayan umutsuz görünüşlerinin hayra döneceğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık