Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drake'nin planı bozmak için kendince nedenleri olabilir doğrudur, bu fikre hak veririm ama Trao'nun Hasır-Mink-Samuray-Şinobi ittifakına ters düşecek bir hamle de bulunmasını hiç beklemiyorum. Eğer böyle bir durum varsa plan içinde plan yapmışlardır. Yine sonucunda ittifak güçlerine fayda getirecek olaylar gerçekleşir. Bu durumda ortada hain yok diyeceğim ama Minklerin satılmasını açıklayamayız. Bir hain var ve gerçekten hain ama kim :bilmem:
Baska tayfalara dagılmıs Mınk lerde var. Yanı ılla bızım taraftan bırnın vermesı gerekmıyor Zoo yu ele. Belkı Kaıdonunda bır mınkı vardır en basından berı yanında olan. Hem banada uzun surelı kar ıcın kısa surelı planı haınlık ıle belırmıslerdsır.

Baska tayfalara dagılmıs Mınk lerde var. Yanı ılla bızım taraftan bırnın vermesı gerekmıyor Zoo yu ele. Belkı Kaıdonunda bır mınkı vardır en basından berı yanında olan. Hem banada uzun surelı kar ıcın kısa surelı planı haınlık ıle belırmıslerdsır.
Evet, mink olayı her şeyden bağımsız olarak başka bir mink'e bağlanabilir. Bu da bir seçenek ama ben göze batan bir şekilde sunulduğu için bildiğimiz, içeriden biri olması daha olası diye düşünüyorum.

Daimyo felan boş işler. Lanet olası ucube samuray tayfasının yok oluşunu anlatıp asıl meseleye dönse de bitse bu çile

Bölüm güzeldi. Her kın için ayrı ayrı nasıl Oden'e hayran olunduğunun anlatıldığı bölüm çizmesi sıkıcı olurdu.

Yanılmıyorsam Neko ile İnu Roger ile Wb'nin gemisine binebilmişti ama Kinemonlar kalmıştı. Şimdi ise Neko ile İnu sahike vurmuş gözüküyor. Oden'in Wano dışına çıkışının süreci başlıyor sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık