Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daimyo felan boş işler. Lanet olası ucube samuray tayfasının yok oluşunu anlatıp asıl meseleye dönse de bitse bu çile
Muhtar kaymakam muhabbetini kimse iplemiyor da hakkını yemeyelim Oda çok sıkmadan hızlı hızlı ilerletiyor hikayeyi. Bu noktadan sonra bu çöplerin icraatlarından çok Wb, Roger tayfası o dönemki diğer güçlü denizci ve korsanların içinde olduğu bir fb okuyacağız. Bu kısımları çabuk geçerse ne anlamı kaldı onca yıllık güncelde olmanın OP'a kafa yormanın la.

Oda flashbackin başladığı zamanı "39 değil 41 yıl önce" diyerek düzeltmemiş miydi?

Şimdi ise "6 yıl geçti 33 yıl kaldı" diyor.

Oden'in reddedilip Yasu'nun yanına gitmesi 2 yıl mı aldı yoksa bir yerde 2 yıl geçti ibaresi var da ben mi göremedim? Ya da nerede yanılıyorum?

Oda flashbackin başladığı zamanı "39 değil 41 yıl önce" diyerek düzeltmemiş miydi?

Oden'in reddedilip Yasu'nun yanına gitmesi 2 yıl mı aldı yoksa bir yerde 2 yıl geçti ibaresi var da ben mi göremedim? Ya da nerede yanılıyorum?
41 nerde geçti ben de o kısmı göremedim. Odenin daimyo olması ile Rocks olayı aynı yıl oluyor anladığım kadarıyla. O olaydan 6 yıl geçti işte.

Oden 18 yaşında fb başında. Önceki bölümlerden hatırlar isen 20 yaşında daimyo oluyor

Bölümde geçmemiş ama 2 yıl zaman atlaması oldu daimyoluga kadar. 6 yıl da son sayfada oldu, toplam 8 sene

41-39-33 oluyor zamanlar böylelikle

Oden 18 yaşında fb başında. Önceki bölümlerden hatırlar isen 20 yaşında daimyo oluyor

Bölümde geçmemiş ama 2 yıl zaman atlaması oldu daimyoluga kadar. 6 yıl da son sayfada oldu, toplam 8 sene

41-39-33 oluyor zamanlar böylelikle
Yani Fb başında 18 yaşındaydı, şu an 26 yaşında. Yaklaşık olarak 12 yıl sonra ölecek.

Evet, Onigashima'da olabilir.

Kaido düşmanlarını öldürmüyor. Öldürmek yerine iradesini kırarak, kendisine hizmet etmeye zorluyor. Oden'i Udon'da değil de Onigashimaya götürüp, bizzat iradesini kırmak için yıllardır orada esir tutuyor olabilir.

Bu ihtimallerden bir tanesi, diğeri de Shanks'ın gözdesi olması, Oden nasıl oluyor da Shanks'ın gözdesi olabiliyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık