Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
40 yıl önce bir korsan grubu var ve bunlar o zaman zirveymiş. Garpta 40 yıl önce bunlarla dövüşmüş. Artık kaptanlarını mı öldürdü ne yapmış bilinmiyor ama bu korsanlar sayesinde "hero" ünvanını alıyor. Bu tayfanın ne zaman dağıldığı belli değil. Marco'nun 30 yıl önce diyerek başlaması WB'nin 30 yıl önce o tayfadan ayrıldığını ya da 30 yıl önce o tayfanın dağıldığını işaret ediyor olabilir

40 yıl önce WB Bakkin ile aynı tayfadaymış. Shakuyaku'da 40 yıl önce korsanlığı bıraktığı için ihtimaller bu yönde.
Benim teorim garp o dönem shans gibi o korsanların içine sızmış bir ajandı ve fitne fesat kattı korsanlar arasına ve birbirlerine girdiler. Aksi takdirde o kadar güçlü diye bahsedilen bir oluşumu garp dahi o yaşlarda dagıtamazdı. Ondan sonrada ajanlıgı açıga çıkınca direk marineye katıldı ve kahraman ilan edildi. Bu ajanlık ve fitne fesat işleri malum marineden sorulur. Örnek misal WB nin örümcek adam tarafından bıcaklanması..

Edit: bu arada marco agliyor mu???.

Benim teorim garp o dönem shans gibi o korsanların içine sızmış bir ajandı ve fitne fesat kattı korsanlar arasına ve birbirlerine girdiler. Aksi takdirde o kadar güçlü diye bahsedilen bir oluşumu garp dahi o yaşlarda dagıtamazdı. Ondan sonrada ajanlıgı açıga çıkınca direk marineye katıldı ve kahraman ilan edildi. Bu ajanlık ve fitne fesat işleri malum marineden sorulur. Örnek misal WB nin örümcek adam tarafından bıcaklanması...

O ödül ile olan pek insan olduğunu sanmıyorum . 5.Yonkou diye çıkan haberi baz alarak diyorum tabi. Ondan önce yazdıkların için ise bana göre T-rex yollayacaklar domuz veya aslandan ziyade. Yanına da bir kaç tane hain eklerler gibime geliyor.
Haklısın ama Luffyi 5. imparator olarak şişiren Gazete..Denizciler değil.Denizciler 1.5 milyar beliyi yazıyorlarsa afişine imparator ünvanınıda eklerlerdi bence.Ben şöyle düşünüyorum...Kaidonun komutanlarının 3 tane olduğunu düşünürsek
1-)2 milyar beli yada (1,750) ödüllü GERGEDAN
2-)1,5 milyar beli ödüllü BOĞA
3-)1 milyar beli ödüllü MAMUT(Jack )

Ödülleri verirken elimi korkak alıştırmadım... :cool::D

Son düzenleme:
La pıçağan
Oda bu kayalar olayını ortaya attığı için bundan sonra 40 sene mevzusu yapılan her karakter için bunlarla bağlantı kurabiliriz. Bana göre bu ekibin eski üyeleri; Beyazbıyık, Bakkin ve Shakuyaku. Daha fazlasını da göreceğiz.
Mantıklı ama bana beyazsakal, roger ve kayalarin lideri çekişme halindeydi gibi geliyor. O yuzden linlin ile kaido bu gruptaydi, liderleri de shikiydi gibi geliyor. Rogerle kapismadsn önce shiki, bana katil dunyayi alt ust edelim tarzi seyler soyluyordu.

Yani şimdi olay bir tane Korsan grubu var 40 yıl önce dağıtılmış ve dağıtan da Garp ama şimdi toplanmaya başlıyorlar sanırsam ama kim oldukları belli değil sizde 40 yıl önce Korsanlığı bırakmış kişileri bu grubun üyesi olabilir diye çıkarım da bulunuyorsunuz yanlış mıyım?
Alcatraz açıklamış güzel bir şekilde sonda hacı. Şu an için böyle olaylar.

@zulkuf122133

Sahne için baya yorum farkı hocam. Çok da önemli değil ama.

Kaidonun komutanlari antik zoan ya da beklenmedik tipte zoan cıksın.Haki temelli güçlü olmalarındansa haki destekli karizma zoan (marco gibi) olsun da zevkten dört köşe olalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık