Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'yu bilmem, ama Koca Ana'nın onlarla bir alakası olduğunu sanmıyorum. Bu kadın 6 yaşındayken Streusen ile birlikte tayfasını kuruyor. 40 yıl önce 28 yaşındaydı ve daha o zamanlar bir sürü çocuk sahibiydi.
Tabi sadece varsayım yapıyoruz ama BM'ı bağlamak çok da zor değil zaten ama Kayalar ile bağlantısını gösterebilecek tek şey Kaido ile konuşması.Ah Oda ah kayalar var kaptanı ölmüş güçlülermiş deyip geçmek ne ya. Az bilgi vermeliydi bari.

Tabi sadece varsayım yapıyoruz ama BM'ı bağlamak çok da zor değil zaten ama Kayalar ile bağlantısını gösterebilecek tek şey Kaido ile konuşması.Ah Oda ah kayalar var kaptanı ölmüş güçlülermiş deyip geçmek ne ya. Az bilgi vermeliydi bari.
Kaido ve Koca Ana onlarla alakalı konuşmadı ki, oradan bir bağlantı yapabilelim.

Tüm Dünya ve hükümet onların Yonkou (4 imparator) olduğunu biliyor hacı... neyi normal bulmayacağım...
Yeni Dünya'da 4 tane imparator hüküm sürüyor, biz de onların denizlerinde ana karargahımızı kurduk takılıyoruz öyle. İnşallah kalıcı oluruz, sevgiler.
-Dünya Hükümeti

Kaido ve Koca Ana onlarla alakalı konuşmadı ki, oradan bir bağlantı yapabilelim.
Çok uzun zaman önceden hukukları var Kaido ile o yüzden öyle düşünüyorum.İki Yonkou'nun bir birisine ne borcu olur diye düşününce aklıma bundan iyi açıklama gelmiyor . Öyle ki Kaido'nun unutmayacağı bir şey . Kaido ve BM 'nin karakterleri genel hatlarıyla düşünülünce mantıklı gibi geliyor bana. Sana gelmedi mi?

Bakkin 30-40 yıl önce WB ile aynı gemideymiş. Teach gibi Bakkin'de WB'nin kurduğu, koruduğu bu ülkeyi biliyor. İlk Teach gelmiş vurmuş geçmiş şimdi sırada Weevil var. Eğer Teach bu bölge hakkındaki gerçek bilgiye sahip olduğu için saldırdıysa Drum adası, Dr. Kureha ve kayalar arasında bir bağlantı kurulabilir. Teach tayfadaki demir kuralı bozduktan sonra kendi tayfasını toplamak için sürekli güçlü nakama aradı. Şeytan meyveleri, gizemli adalar ve iki şeytan meyvesinin sırrını bilen uzun yıllardır WB'nin gemisinde bulunan Teach kayalar hakkında bir şey biliyordur. Velhasıl kelam tayfadan ayrıldıktan sonra Garp ve denizcilerin tehdit olarak gördüğü eski kayalar korsanlarını arayıp kendi tayfasına katmak ya da onlarıda alaşağı etmek istemiş olabilir.

Yani buradan yürüyecek olursak Kureha cepte. Shakuyaku'nun yanında Rayleigh var diye gelmemiş olma ihtimali +bilmem kaç milyon. Bakkin'ide isteyeceğini sanmıyorum ama Weevili kullanmak isteyebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık