Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arc bol bol antik ve normal zoan göreceğiz gibime geliyor. Umarım sivaslı x drake reisin değişik formlarını da görürüz.

Haklısın ama Luffyi 5. imparator olarak şişiren Gazete..Denizciler değil.Denizciler 1.5 milyar beliyi yazıyorlarsa afişine imparator ünvanınıda eklerlerdi bence.Ben şöyle düşünüyorum...Kaidonun komutanlarının 3 tane olduğunu düşünürsek
1-)2 milyar beli yada (1,750) ödüllü GERGEDAN
2-)1,5 milyar beli ödüllü BOĞA
3-)1 milyar beli ödüllü MAMUT(Jack )

Ödülleri verirken elimi korkak alıştırmadım... :cool::D
Denizciler hiç bi korsanı imparator olarak ilan eder mi afişte el insaf :) Oldu olacak Dünya Hükümeti olarak devletler düzeyinde görüşmeler, anlaşmalar yapsın. Neyse siyasete kayıyor :oleyo:
Bundan bahsediyor arkadaş, ben de benzettim, alt metinden mesaj çakmış :oleyo2:
Yav ne alakası var fazla zorlamıyor musunuz :(

Aynen. Ama Roger BM ve Kaido da var bence. Roger gidip kaptanlarını öldürüyor. Raftele gidince Korsan Kralı diyorlar. Kayaların tahtına da kaptanı yendikten sonra oturmuyor. Garp da ara buluculuk yapıyor. BM , Kaido ve WB o zamanlar miço tarzı kişiler veya sağ kol gibi rütbeli kişiler bence. O Kayalar ve İmu son gizemli karakterler ve hikayeyi az çok çözmek için anahtar kelimeler. O yüzden şimdiye kadar bahsetmemişti diye düşünüyorum.
Kaido'yu bilmem, ama Koca Ana'nın onlarla bir alakası olduğunu sanmıyorum. Bu kadın 6 yaşındayken Streusen ile birlikte tayfasını kuruyor. 40 yıl önce 28 yaşındaydı ve daha o zamanlar bir sürü çocuk sahibiydi.

Anlamadığım bu forumda Mihawk zamanında biraz gömülüyordu sanki Mihawk hakkında tartışmaların yorumlarına bakınca. Şimdi ise Zoronun oturduğu yerden o bıçakla slash atması felan Mihawk'a bağlanıp yüceltiliyor gibi bu aralar. Hadi hayırlısı. :at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık