Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arcın bu yıl bitmeyeceģi kesinleşti gibi bir şey. Gelecek 2 ayda en fazla 6 bölüm çikarır Oda, haftaya Kata düşse, daha Luffynin BMnin Begein Germanın adaya ulaşmasi var, bunlar toplanacak pasta yapılacak falan filan mümkün değil 6 bölümde anlatamaz. Öyle olunca Yonko oluşumundan geriye bir şey birakmayan Luffy BMyi de aradan çıkartacaktır. Mangaka Dofun düşüsünde boşuna zincirler kırıldı olaylar hızlanacak demedi, BMyi Doffynin yanında ID 6. Katına gönderirler artık. :)

Peki ben olsam nasıl yapardım? En başta Katakuri'yi Luffy'i öldürme amacında yapmazdım. Amacı Luffy'i yakalamak, yeterince acı çekmesini sağlamak, sonra da Koca Ana'ya teslim ederek, cümle aleme ibretlik olması açısından bir idam tertipletmek olurdu. Bu bölümle de Luffy'i yakalamış olurdu, paket hazır. Sonrası gene böyle olabilirdi. Bu sefer Katakuri de, "Yüzümü gördün, artık Ana'yı bekleyecek kadar bile yaşamana izin veremem" derdi.

Onun yerine diyaloglar çatışması oldu. Ağzını mı oysam, ayaklarını mı? Hepsini oyayım, gözlerinden başlayayım diyen adam sonra sen yavaş yavaş öl ben de günlük öğünümü alayım dedi. İlk öleceksin dedi sonra gerçek yüzümü görenin yaşamasına izin veremem, yani? Gene öleceksin diyor yani.
Bu kısma tamamen katılıyorum. Sözleri ile davranışları uyumsuz oldu.

@Millennium Wizard
Birkaç kişiden aynı yorumu görünce o son sahneyi ben mi yanlış yorumladım diye düşünmeye başladım. Kong gun'ı yedi ama etkisini hala göremedik diye yorumladım ben. Belki de haftaya ilk sayfada Kata'nın uçtuğunu göreceğiz.
Olabilir görebiliriz.Ki görmesek bile bir anlam ifade etmiyor.Blueno da böyleydi bu etkilenmediği manası taşımıyor.Ayaklarını ısrarla yere basıp uzaklaşmamaya çalışıyordu o da ama etkisini biliyorsunuz.Bunlar gösterge değil.

Doflamingo'ya da ulaşabiliyordu, ancak tek Dördüncü Vites süresi yetmedi. Şimdi Doflamingo'dan daha güçlü bir adam var rakip olarak. Ki Haki bakımından vurunca inletiyor.
O tekme yediği sahneyi karşılaştırmışlar aynı tekmeyi Dof da yiyor baktım ama ben arada bir fark göremedim.Çok kesin konuşulmaması lazım.Dof sağ kol ayarı diyordum birbirlerinden çok farklı olduklarını sanmıyorum.Dof aynı anda iki kişiyle dövüşüp üstüne kafes + parazit açıyordu.Ha bakalım dördüncü vites süresini yetirip tek başına indirirse Katakuri'yi o zaman ne olacak yine bu söylemlere devam edilecek mi merak ediyorum.

@Alpamis

Ben sana diyordum ya sanırım düşündüğüm gibiymiş.Luffy açık arıyor ondan g4 açmıyor diyordum hatırlarsan.Bu hafta olayı çözdüm demesiyle ben artık iyice emin oldum.Bunca süredir dayak yemesi meyveye ve geleceği görmeye çare araması yüzündendi.Darbe alarakta gözlem yapabilirsin.

Oda İngilizcesi Dogtooth olduğu için ağzını da böyle çizeyim diye düşünmüş olabilir ama. Yapmayacağı bir şey değil.
Üç komutana ve isimleri arasındaki uyuma bakalım:
Cracker anlam olarak kraker demek. Adamın meyvesi Bisu Bisu no Mi yani Bisküvi Meyvesi.
Smoothie anlam olarak bir tür kokteyl benzeri içecek. Kadının meyvesi meyve suyu üretiyor.
Katakuri anlam olarak nişasta demek. Adamın meyvesi Mochi Mochi no Mi tam olarak nişasta olmasa da, en azından kıvam olarak ona benziyor.

Dediğin gibi olma durumu var, fakat işim uyumuna ters görünüyor.

Oda İngilizcesi Dogtooth olduğu için ağzını da böyle çizeyim diye düşünmüş olabilir ama. Yapmayacağı bir şey değil.
Aksine kelime oyunları vesaire onan beklenen bir şey.

Üç komutana ve isimleri arasındaki uyuma bakalım:
Cracker anlam olarak kraker demek. Adamın meyvesi Bisu Bisu no Mi yani Bisküvi Meyvesi.
Smoothie anlam olarak bir tür kokteyl benzeri içecek. Kadının meyvesi meyve suyu üretiyor.
Katakuri anlam olarak nişasta demek. Adamın meyvesi Mochi Mochi no Mi tam olarak nişasta olmasa da, en azından kıvam olarak ona benziyor.

Dediğin gibi olma durumu var, fakat işim uyumuna ters görünüyor.
Cracker'in de saçı çatapat şeklindeydi mesela, oradan öyle bir şey yapmış. Ben de o yüzden acaba Smoothie'ye ne yapabilir diye düşünüyordum.

Olabilir görebiliriz.Ki görmesek bile bir anlam ifade etmiyor.Blueno da böyleydi bu etkilenmediği manası taşımıyor.Ayaklarını ısrarla yere basıp uzaklaşmamaya çalışıyordu o da ama etkisini biliyorsunuz.Bunlar gösterge değil.

O tekme yediği sahneyi karşılaştırmışlar aynı tekmeyi Dof da yiyor baktım ama ben arada bir fark göremedim.Çok kesin konuşulmaması lazım.Dof sağ kol ayarı diyordum birbirlerinden çok farklı olduklarını sanmıyorum.Dof aynı anda iki kişiyle dövüşüp üstüne kafes + parazit açıyordu.Ha bakalım dördüncü vites süresini yetirip tek başına indirirse Katakuri'yi o zaman ne olacak yine bu söylemlere devam edilecek mi merak ediyorum.

@Alpamis

Ben sana diyordum ya sanırım düşündüğüm gibiymiş.Luffy açık arıyor ondan g4 açmıyor diyordum hatırlarsan.Bu hafta olayı çözdüm demesiyle ben artık iyice emin oldum.Bunca süredir dayak yemesi meyveye ve geleceği görmeye çare araması yüzündendi.Darbe alarakta gözlem yapabilirsin.
Katakuri, bence Doflamingo'dan daha güçlü bir adam. Lütfen bu konuyu uzatma.

Kata da su ana kadar gördüklerimiz meyvede usta haki de usta geriye dayanıklı lık kaldı ondada iyiyse tam bir canavar olur bu arada katakuri G4 ile dof gibi ada turu yapmayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık